Rival de Loop

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fannus9, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Minden bőrtípusra. Tökéletes tisztítás.

lacee4

2017. november 17.

Kötelező darab, ennyiért ajándák. Igaz nem a legjobb minőségű, de a funkcióját ellátja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

Mistral

2017. november 10.

Nagyon szeretem. Elég hámlós száraz a bőröm. A gyengébbik kefét használom. Remekül működik. nagyon puha lesz utána a bőröm. Fellélegzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

ShadeAnnie

2017. október 27.

Én (is ) naponta kétszer használom , a bőröm érezhetően puhább , tisztább mint előtte . A fejeket könnyű tisztítani . Ennyi pénzt bőven megért : )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 27.

RekaDora

2017. szeptember 13.

Nem lehet nem szeretni. Hetente egyszer-kétszer használom,általában valamilyen radírozó arctisztítóval. Egyszerre tisztìt és masszírozza a bőrömet. Kétféle fej van benne egy normál es egy érzékeny bőrre való, azokból 2-2. A fejek sokáig birják vízzel könnyen tisztíthatóak, nem mennek szét hamar. Az elem ami hozzá van is tartós, nem kell gyakran cserélgetni. Összességében, szerintem tud annyit mint drágább társai, megérte megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

dettusbettus

2017. szeptember 3.

Az itt olvasott vélemények miatt szereztem be. A tág pórusú, mitesszeres bőröm sokkal tisztább és puhább lett tőle. Az arcradírt is ezzel szoktam felvinni, sokkal hatásosabb annál, mint amikor a kezemmel dörzsölgetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

aalexaa

2017. augusztus 18.

Naponta használom a puhább kefét kb két hónapja. Tág pórusú, zsíros, mitesszeres, egyenletlen bőröm van. Mióta ezt a kis kefét használom, sokkal kevesebb a mitesszerem, az állam és állkapcsom vonaláról eltűntek a folyton ott lévő puklik, nagyon szép selymes a bőröm. A párom először húzta a száját rajta, hogy mi ez a hülyeség, de kb. három nap használat után megsimogatta az arcomat, és meg is jegyezte, hogy mennyivel egyenletesebb és puhább. A durvábbik kefével az ő hátát és felkarját szoktam filmezés közben letisztítani (meg még amit kikönyörög:D), nagyon szereti, az első alkalom után azt mondta, hogy ne haragudjak, hogy morgott emiatt, ez a legjobb dolog, amit valaha drogériában vettem:DDD

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

katpro

2017. augusztus 3.

Heti 1-2x szoktam használni. Nem bántam meg, hogy megvettem , mivel nagyon jól eltávolítja az elhalt hámréteget és puha lesz tőle a bőröm. A puhább kefét szoktam használni, mert a másik fajta túl durva a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

hszabiina

2017. augusztus 1.

Első elektromos arctisztítóm.
Akciósan vettem, így abszolút megérte. Én meg vagyok vele elégedve,nem használom minden nap körülbelül 1-2 hetente csak.
A 2 puhább kefét szoktam használni mivel a másik kettő az én arcomnak nagyon kemény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Első elektromos arctisztítóm.

Timcsi26

2017. július 31.

Én heti 1x-2x használom és imádom! :) Viszont valószínűleg az enyém egy rossz darab,de kiesnek belőle a fejek,akárhogyan belerakom. :/ Használható ígyis,de zavaró.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Skincaremania

2017. július 24.

Szerintem ez egy szuper termék, főleg ár-érték arányban. A rózsaszínt vettem meg. Heti 1-2 alkalommal használom, pórus tisztításról és társairól nem tudok nyilatkozni. Minden nap nem merem használni, de sokkal puhábbnak érzem a bőrömet tőle. Csak a puhább kefét használtam eddig, de szerintem nincs is szükségem a másikra, mert ez sem tökéletesen "sensitive".

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.