Rival de Loop

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fannus9, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Minden bőrtípusra. Tökéletes tisztítás.

KERESEM! Készülékhez való pótfejet.
Ár: . , Eladó: mildo
Állapot: ., Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 1500 , Eladó: vikt0ria
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta

Zsu79

2017. február 2.

Ma vettem akciósan 2000ft-ért.Alig vártam,hogy kipróbáljam.A sensitiv fejet tettem fel,és himalayas arclemosót használtam.A végeredmény 😉mintha kozmetikusnál jártam volna.Pórusaim gyönyörű tiszták lettek,nagyon kellemes volt a bőrömnek.A szérumot utána beszippantotta.
Nagyon jó szívvel ajánlom!!Szuper kis gépezet!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

Nagyon jó szívvel ajánlom!!Szuper kis gépezet!!

anett94

2017. február 2.

Nagyon hasznos kis gépezet, nem drága, és szerintem tud annyit mint egy drágább gép. A kefék sokáig bírják, könnyen tisztítható. Nagyon jól működik a legtöbb krémmel, arctisztítóval, én szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

adrii

2017. február 2.

Vágytam egy ilyen készülékre,és az ár-érték arányú vélemények alapján erre esett a választásom. Még nyáron vettem, de ezek szerint az enyémmel van a baj,mert a feje minden használatnál lejön,pedig éppen csak hozzáérintem a bőrömhöz. Amúgy nagyon jól tisztít,de így csak heti rendszerességgel használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

pocakoslany

2017. január 30.

Nekem már önmagában a tartótok is tetszik, ami jár hozzá. Normálisan lehet tárolni, és a kefét is vissza lehet úgy tenni bele, hogy kiszáradjon rendesen. Én nem tapasztaltam, hogy a mitesszereket kiszedte volna, de mivel felpuhítja a bőrt, utána könnyebb kinyomni. Viszont tényleg szép csillogást ad a bőrnek, és nagyon könnyen beszívódik utána a hidratálókrém. Valóban nem vízhatlan de szerintem ez ennél az árkategóriánál nem is elvárható. Nem fogom mindennap használni, hogy ne szokjon hozzá a bőröm, de még a teljes ára is megéri abszolút, pláne kuponnal. Jó vétel volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Katulin

2017. január 30.

Karácsony óta használom, így már merek véleményt formálni a hosszútávú hatásáról is. Nagyon jó kis termék, elérhető áron. :) Jó minőségűek a készülékhez járó fejek, külön öröm, hogy az érzékeny bőrűekre is gondoltak a gyártók. Nagyon stabil a fej, nem lötyög, sosem esett le, a rezgés pont jó, se nem erős, se nem gyenge. Kiválóan tisztít, amióta megvan, jóval kevesebb a mitesszerem, gyulladt pattanásom. Megéri kipróbálni! <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

wzannus

2017. január 27.

Bevallom nem használom mindennap, pedig imádom. Pihe puha lesz a bőröm és mindig meglep, hogy mennyi mindent szed még le sminklemosás után a bőrömről, pedig alaposan szoktam lemosni. Zseniális ötlet volt megvenni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

bizsa

2017. január 18.

Update: minden nap használom, és egyszerűen imádom. A Bioderma habzó lemosóval használom, és gyönyörűen tisztítják az arcomat.

Csak karácsony után tudom rendszeresen használni mert ez lesz az ajándékom, viszont az egyszeri kipróbálás után is teljesen oda vagyok érte! A Jimjams arctisztítót szerettem volna, viszont ennek az ára kedvezőbb volt, és igaz azt nem próbáltam, de így is maximálisan tudom, hogy ez tökéletes. Az egyszeri használata után is sokkal puhább lett az arcom. Ha a feje el lett használva, akkor pótolni is nagyon olcsó, és nagyon kellemes érzés vele tisztítani az arcomat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

biusjj

2017. január 16.

Már egy ideje szerettem volna én is kipróbálni ezt az arctisztító készüléket. 3000 Ft ezért gondoltam, ha nem válik be akkor sem sajnálom rá a pénzt. 2 tipusú fej van hozzá 2-2 db. Egy erősebb illetve egy gyengébb változat. Nekem a puhább vált be, a másik túlságosan durva a bőrömnek. Szépen tisztít, sokkal hatékonyabb, mintha simán kézzel mosnám le az arcom. Sokkal szebb a bőröm tőle, és hosszú távon is beválik. Örülök, hogy nem egy drágább darabra ruháztam be, mert ezzel is tökéletesen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Vzsl05

2017. január 15.

Nagyon jó termék, alaposan megtisztítja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Nagyon jó termék, alaposan megtisztítja a bőrt.

ssyakaky

2017. január 12.

ez egy kis csodamasina, lassan fél éve a napi arcápolási rutinom része. a pórusaimat szépen kitisztítja, kevesebb a pattanásom is. az erősebb kefe is elég kíméletes, nem okozott nálam semmilyen irritációt, csak tiszta és puha bőrt. az isana beauty care arclemosójával használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.