Rival de Loop

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fannus9, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Minden bőrtípusra. Tökéletes tisztítás.

ClassyAndFabulous

2017. január 12.

Már rég szemeztem vele, így megvettem karácsonyi ajándékként. :D Kicsit sem bántam meg, imádnivaló. Még az erősebb kefével is gyengéd és nagyon kellemesen masszíroz. Kevesebb a pattanásom és nagyon puha tőle a bőröm. JimJams Beauty Fekete szappannal vagy Garnier Pure 3in1-nel használom, heti kb. kétszer. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Hugee93

2017. január 11.

Már 1 éve használom, nem minden este, mert ahhoz érzékeny a bőröm. Nagyon meg vagyok vele elégedve, puha és sima lesz a bőröm tőle. Tőlük használom hozzá az arctisztító habot is és még sosem volt problémám vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Boombapple

2017. január 6.

Szintén karácsonyra kaptam. :D
Nagyon érzékeny a bőröm,így a normál kefe kissé megtépte. Aztán átváltottam az érzékeny bőrre való kefére, úgy már jó volt. A legfontosabb, hogy arctisztító GÉLLEL tisztítsuk az arcunkat, ha ezt a gépet használjuk, mert a bőrradír nagyon megtépi a bőrt.
Nekem csodát tett a bőrömmel, rugalmas és egységes színű lett, ráadásul egészségesen fénylik azóta.
Nekem még egyszer sem esett le a keféje, normálisan rányomom, aztán mehet! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Szintén karácsonyra kaptam. :D
Nekem még egyszer sem esett le a keféje, normálisan rányomom, aztán mehet! :))

mse02

2017. január 5.

Én elégedett vagyok vele nagyon, kiválóan tisztit, sajnos túlzásba lehet esni vele, ki kell tapasztalni hányszor és hogyan alkalmazzuk.
Egy jó minőségű arc tisztító géllel csodákra képes a pattanásos bőrrel.
Az elemet én is gyakran cserélem benne, van hozzá újratölthetőm.
Egyszer bele ejtettem a kád vízbe, kiszárítottam a radiátoron és azóta is jól működik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Egy jó minőségű arc tisztító géllel csodákra képes a pattanásos bőrrel.
Az elemet én is gyakran cserélem benne, van hozzá újratölthetőm.

noryen

2017. január 5.

Nagyon régóta meg akartam már venni ezt a kis készüléket, vártam az akciót, de nem bírtam ki. Jól is tettem. Az én elég sűrűn megőrülő bőrömnek nagyon jót tesz és valahogy kevesebb pattanás is jelenik meg olyankor. Használata után sima és puha lesz a bőröm, valamint teljesen tisztának érzem. Előtte egy ideig használtam egy Avon bőrradíros arctisztítót, de szerintem ez sokkal kíméletesebb és hatékonyabb választás. Ha ésszerűen használja az ember, akkor nem irritálhatja a bőrt. Ajánlom mindenkinek!

mellcsiii

2017. január 3.

Glamour vagy valami hasonló napokon 33%-os kuponnal kemény 2000 Ft-ért hoztam el, nevetséges ár érte, és nagyon jól működik. A kefék pont ideálisak, a bőröm pedig nagyon szépen helyrejött mióta használom, az eddig használt arctisztítók sokkal hatékonyabbak így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

szolsza

2017. január 2.

Minden este használom, azóta sokkal szebb a bőröm.
A hozzá való arctisztítót vettem, ezzel tökéletesen működik.
A vélemények miatt jól rá szoktam nyomni a fejet, így nekem még sose esett le.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 2.

Minden este használom, azóta sokkal szebb a bőröm.
A hozzá való arctisztítót vettem, ezzel tökéletesen működik.
A vélemények miatt jól rá szoktam nyomni a fejet, így nekem még sose esett le.

GNóri

2017. január 2.

Nem volt még korábban elektromos arctisztító kefém, így nincs összehasonlítási alapom. Valahogy azt vártam, hogy felhabosítja az arctisztítót, de nem, pedig többféle lemosóval is próbáltam. Vizes arcon használom, amin eloszlatom az arclemosót, és tulajdonképp megszárítja használat közben a bőröm, így nem érzem azt a nagy tisztítóhatást. Próbáltam mindkét kefét, nekem igazából ugyanolyan mindkettő, az én problémás bőröm elbírna valami még erősebb kefét is. Olyan szempontból viszont szeretem használni, hogy eltávolítja az elhalt bőrt, és felfrissíti az arc vérkeringését, így ártani nem árt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Arianne79

2016. december 31.

Kb. 1 éve vettem, de talán 1x használtam, aztán félredobtam.
December elején vettem elő újra, megfogadtam hogy rendszeresen használom és utána dobom csak ki, ha feleslegesnek bizonyul :D

A Bioderma család Sebium habzó arclemosó géljével használom most 1 hónapja rendszeresen (2 naponta), nagyon meg vagyok elégedve vele!
Nyilván nem fogja a pórusok mélyéről kitisztítani a néha 2 ujjal is nehezen kinyomható mitesszert, de a felszíni elhalt réteget szépen leszedi, a pórusokat kicsit kevésbé láthatóvá teszi. Nyilván ez átmeneti hatás, de nekem ez is sokat jelent, mert nagyon nagyon rossz bőröm van.

Nekem nem sérti fel a bőrömet, természetesen nem nyomom rá erősen szépen simogatom körkörösen. Először nem tűnik erősnek, szerintem ez volt a baj anno is, amikor félredobtam, valahogy "erősebbet" vártam, de egyrészt tartósan, rendszeresen kell használni, nem egy alkalommal kell "legyalulni" az arcbőrt vele, másrészt meg nem kell, hogy érezzem, hogy "le van nyúzva" a bőröm.

Nemrég volt akcióban a Rossmannban, 1.800-rt kuponnal, így bár az első készülék is tökéletesen működik, vettem még egyet, hogy legyen :)

Egy dolog miatt sírok csak, hogy elemes, és ESZI az elemeket (2 használatot nem bír ki a VARTA tölthető elemekkel :( )! Ilyenkor nevetségesen lassú, szinte zokog, olyan lassan nyikorogva pörög :)
Persze, tudom, ennyi pénzért ne akarjak hálózatról működőt, de azért az lenne a tökély :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 31.

Kb. 1 éve vettem, de talán 1x használtam, aztán félredobtam.

Luckuska

2016. december 25.

Az extrém miteszeres arcom tisztítására kerestem megoldást, mert a bőr radírok nem hozták meg a várt hatást. Szépen lehozza az elhalt hámréteget, és a pórusokat is szépen tisztítja (konkrétan kisöpri a szennyeződést a pórusokból). Használata után üde, és friss, puhább a bőröm, és észrevehetően simább. Heti rendszerességgel használom, és miután áttisztítottam vele a bőröm még egy pórus tisztító arcpakolást is teszek fel. Maximálisan elégedett vagyok így az eredménnyel. :)

Ui: A fejével stb. semmi problémám nincs. Jól rányomom és tökéletesen működik. Arra pedig mindenki vigyázzon, hogy ne vizes kézzel használja, mert rá is van írva, hogy a készülék nem vízálló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 25.