Rival de Loop

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lilibell, az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2017. április 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Ez az éjszakai krém intenzíven ápolja bőrét az éjszaka folyamán. A zöldteakivonatot, angyalgyökér kivonatot és kollagént tartalmazó két-fázisú formula intenzíven hidratálja bőrét, hat a ráncképződés ellen és fiatalos kisugárzást nyújt.

mimmike

2016. május 17.

Mivel az ugyanilyen "bogyós" szemkörnyékápoló nagyon bejött, gondoltam ezt is kipróbálom. Állagra más, mint a szemkrém, könnyedebb. Nem is érzem, hogy az arcomon van. Hamar beszívódik, nem ragad, tökéletesen hidratál, nem zsírosítja a bőröm. Ha az összetevők felett szemet hunyok, mindenképpen 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 17.

manobeka

2016. február 10.

Szerintem ez egy nagyon klassz, könnyű krém, nyárra szerintem ideális, még a szemem környékére is jó, nagyon szeretem, jól hidratál, én nem érzem a ragacsos érzést.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 10.

Alexa1204

2016. január 26.

Nagyon könnyű állagú és jó illatú krém. Akciósan vettem, de nem vártam sokat tőle, inkább azért vettem meg mert nagyon tetszett a kivitelezés. Pozitívan csalódtam, mert jónak bizonyul. Hűsíti és felfrissíti az arcbőröm a zselés része a kis golyók pedig nekem megfelelő hidratálást nyújtanak.Egy negatívum, hogy amíg maximálisan fel nem szívódik kicsit ragacsos érzetű a géltől a bőrőm, de beszívódást követően ez már nem érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

RRDiva

2015. november 15.

Joy napok kedvezményével élve,gondoltam megveszem az éjszakai krémet.
Egy ideje nincs éjszakai krémem,és már hiányzott!
Kellemes friss illata van, agyon könnyed krém!
Nekem ez éppen elég éjszakára is! :) Pláne,hogy csak az orcácskáim szoktak kiszáradni télen! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Joy napok kedvezményével élve,gondoltam megveszem az éjszakai krémet.
Egy ideje nincs éjszakai krémem,és már hiányzott!
Kellemes friss illata van, agyon könnyed krém!

Morla

2015. július 7.

Én a nappali változatot (abban kevesebb a golyócska) és a szemkrémet vettem meg.
A szemkrémnél egy hétig csak a zselét kentem fel mire eljutottam a golyókig.
Finom friss illata van, kellemes felkenni.Épp annyira hidratál,amit kánikulában, nappalra nekem kell.
Száradás után kissé ragacsos marad de nem maszkszerű és lehet rá sminkelni.
A tégely mutatós de adagolás szempontjából nem praktikus és nehezen lehet visszatekerni a kupakját.
Ha pumpás lenne az adagolása és fényvédő is lenne benne egy nagyon jó kis nyári krém lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 7.

A szemkrémnél egy hétig csak a zselét kentem fel mire eljutottam a golyókig.
Száradás után kissé ragacsos marad de nem maszkszerű és lehet rá sminkelni.

Krisz78

2015. július 3.

Kb. 2 hónapja vettem és 2 hétig csak nézegettem, nem volt szívem belenyúlni.
Egy zselé szerű anyag veszi körül a golyócskákat.
Először a zselét kentem az arcomra.Annak semmi hidratáló hatása nincs és még ragacsossá is tette a bőröm.
Majd 1-1 golyót kiemeltem belőle és szétkentem.Azoknak is könnyed állaga van, gyorsan beszívódik, minimálisan hidratál.
Én leginkább délutáni frissítésnek használom (éjszakára ez nagyon kevés lenne nekem).
1-nek jó, de inkább külcsíny, mint belbecs!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 3.

Kb. 2 hónapja vettem és 2 hétig csak nézegettem, nem volt szívem belenyúlni.
Egy zselé szerű anyag veszi körül a golyócskákat.
1-nek jó, de inkább külcsíny, mint belbecs!

Lilibell

2015. június 23.

Már régóta szemeztem vele, mert nagyon érdekesen néz ki. Nem tudtam, hogy azok a kis gombócok mire vannak, és szeretem a zöld teát inni is meg kencékben is, úgyhogy gondoltam 1500 Ft-ot megér. Amúgy ennyibe kerül a nappali is és a szemkörnyékápoló is (20ml).
Ma kipróbáltam és azok a kis golyszlik szétmállanak ugyan olyan homogének mint a zselé körülötte. Inkább gél szerű mint krém. Az illata kellemes nem erős. Pár órája fenn van és eddig tetszik. Megelőlegezem neki az 5 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Collagen, Hydrolyzed Elastin, Sodium Hyaluronate

Alkoholok: Stearyl Alcohol
Emolliensek: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Glyceryl Stearate, Isopropyl Myristate, Stearyl Alcohol, Panax Ginseng (Ginseng) Root Extract, Dimethicone
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine, Steareth-20, Steareth-21
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine, Steareth-20, Steareth-21
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Angelica Archangelica Root Extract, Parfum / Fragrance, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, DMDM Hydantoin, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.