Rival de Loop

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   német Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ebrigi, az összetevőket feltöltötte: nicolebunny, Módosítva: 2021. június 10.

Lelőhely:   német Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A Rival de Loop Holt-tengeri maszkot kifejezetten a szennyezett bőr igényeire fejlesztették ki. Az értékes Holt-tengeri só ásványi anyagokat és nyomelemeket tartalmaz, amely támogatja a bőr nedvességmegkötő képességét. A kaolin felszívja a felesleges faggyút. A szalicilsav megszünteti a pattanásokat és a szennyeződéseket. Összességében a maszk egy pórusok mélyéig megtisztított bőrt eredményez.

jadegirl

2017. július 15.

Semmi kulonoset nem csinalt az arcommal,a hidratalo hatasa sem annyira szamottevo. Negy alkalomra eleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

Agnes004

2017. július 6.

Már az új csomagolással vettem meg, de úgy érzem kár volt. Túl folyékony, lehetne sűrűbb és könnyebb is lenne felkenni, a durva szemcsék irritálták az arcbőrömet ahogy felkentem és dörzsölődött. Mint egy rossz bőrradír. Amikor megszáradt, annyira kicserepesedett, húzta a bőrömet alig vártam, hogy lemoshassam. Az volt a következő macera, az eltávolítása... Többet nem veszem újra. Azért kap kegyelem 2 csillagot mert picit puhább lett a bőrön (gondolom a "bőrradírozásnak" hála).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Alicee4

2017. június 29.

Félve vettem meg, mert nem nagyon vagyok megelégedve a Rival de Loop arctisztítókkal. Én az újabb csomagolásban vettem meg, bár, szerintem nem túl sok változás van a kettő között. Én nem éreztem semmilyen irritációt az arcomon, annyi problémám van vele, hogy túl folyékony. Az illata nagyon jó, és táplálja is az arcomat, szép puha és üde lett tőle a bőröm, de azt nem érezném, hogy annyira "mélyen tisztított" volna, mint ahogy azt ígéri. Egy tápláló arcmaszknak tökéletes, de mély tisztításra nekem nem vált be. 200 forintért megéri, aki hidratálásra vágyik, így 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

vivienlovesit

2017. június 29.

Nem voltam tőle elájulva! 199 Ft a két adagos pakk, ami nagyon jó; de ez egy teljesen átlagos termék, minimálisan ápol és ennyi. A holt-tengeri só ásványi anyagokat és nyomelemeket tartalmaz, amely támogatja a bőr nedvességmegkötő képességét? Oké, tudom. De még ebben sem támogatta a bőröm. Sajnálom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

szirimiri

2017. június 9.

Jobb a baleásnál, egy adag két alkalomra is elég. Egységes, tisztább bőrkép, könnyen felkenhető és lemosható. Eddig egyszer használtam. Igen,csíp, és csípjen is,merthogy ugyebár elvileg holttengeri bizbasz....SÓ! nekem 5 pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Astronaut

2017. május 17.

A kedvenc rival de loop arcmaszk, az én esetemben tényleg betartotta, amit ígért. Tiszta bőrérzetet biztosít, másnapra pedig a pattanások is enyhülnek, talán még jobban bevált, mint bármelyik maszk, amelyik kifejezetten pattanásokra van. Egy 2-es csomagot már elhasználtam, és újra is vettem már, szóval nekem bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

tátombák

2017. május 14.

Több gyártó holt-tengeri maszkját is próbáltam, egyik sem volt különösebben kiemelkedő hatású. Egy tasi 2-3 alkalomra elég, heti legalább egyszer, de inkább kétszer használom, bőven megéri. Minimálisan csíp, de nem zavar, inkább betudom annak, hogy dolgozik a maszk. 15 perc után mosom le, még rásegítek szilikonos kefével, és szupertiszta lesz a bőröm. Mattító hatását nem érzem, ha elalvás előtt használom, másnap reggelre ugyanúgy diszkógömb lesz a fejem :(
Azt vettem észre, hogy hosszú távú használat mellett javít valamit a bőröm állapotán. Várok még a csodaszerre ebben a kategóriában, de simán benne van a pakliban, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

LauuKovacs

2017. április 13.

Újabb csomagolása van, és most használtam először egyébként, de én nagyon megvagyok vele elégedve. Jobban mint a Baleás. Biztosan újra veszem, és több fajtát :) Mattítja a bőröm, és még a mitesszereimet is halványította. Jó sok található benne, hűsítő érzérs volt az arcomon. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

blankasara

2017. április 4.

Nem, nem, nem. Az ára jó, a felvitele könnyű, de iszonyatosan kiszárította a bőröm és apró pattanások jelentek meg másnap reggelre a hibátlan arcomon. Olcsó húsnak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

Kagylodina

2017. március 26.

Hát nekem sem jött be. Úgy érzem semmit nem csinált ,alig tudtam lemosni, csípett égett a bőröm. Az ára nem rossz de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sorbitol, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Kaolin 0 0

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, amelyek még a szappanosításhoz szükséges lúg kémiai hatásának is ellenállnak. Különleges bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben.

Sorbitol h 1 1