Rival de Loop

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   német Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ebrigi, az összetevőket feltöltötte: nicolebunny, Módosítva: 2021. június 10.

Lelőhely:   német Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A Rival de Loop Holt-tengeri maszkot kifejezetten a szennyezett bőr igényeire fejlesztették ki. Az értékes Holt-tengeri só ásványi anyagokat és nyomelemeket tartalmaz, amely támogatja a bőr nedvességmegkötő képességét. A kaolin felszívja a felesleges faggyút. A szalicilsav megszünteti a pattanásokat és a szennyeződéseket. Összességében a maszk egy pórusok mélyéig megtisztított bőrt eredményez.

Izabel

2016. november 28.

Akciósan vásároltam, bár alapvetően jobban szeretem a Balea pakolásait. Könnyű a felvitele, az eltávolítása már kevésbé... Nagyon kellemes az illata. A bőrömet puhává tette, a hosszútávú hatásairól viszont nem tudok beszámolni. Esélyes, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

nagyrenii

2016. november 28.

Előttem szólóval tudok egyetérteni, se nem ártott, se nem használt. A krém állagával elégedett vagyok, én arcra és nyakra vittem fel. Az árához képest nagy mennyiség. A kis tasakot 2 részre osztva is viszonylag vastagon lehet felkenni, szóval 4 alkalomra, de vékonyan felkenve akár többre is elég lehet. Túl vastagon kenve valóban nem szárad meg, azért is érdemes több alkalomra beosztani. Én 20 percig hagytam fent. Egy nagyon picit csípett olyan helyeken ahol ki volt dörzsölődve a bőröm (pl. orrom alatt), de ott is csak addig míg nem száradt meg a maszk, ami nekem max. 5 perc volt. Langyos vízzel ahogy a tasakra is van írva könnyű volt lemosni. Ugyanakkor ahogy már korábban is írtam semmi hatást nem tapasztaltam tőle úgyhogy biztosan mással fogok próbálkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

Leander

2016. november 26.

Nekem ez olyan se nem árt, se nem használ termék. Nem igazán látom a bőrömön semmi hatását, de kellemes használni. Jó sok van belőle egy adagban, így eléggé vastagon megy fel - vagy eléggé sokat lehet kenni belőle nyakra, dekoltázsra. Megszáradni, ha egyben felkentük a teljes adagot csak az arcra, akkor tényleg nem szárad meg 10-15 perc alatt - elsősorban mert annyira sok van belőle egy adagban. Vékonyan kenve, esetleg két adagra osztva szerintem szépen megszáradna. Az illata számomra semleges, az állaga kellemes, se nem túl híg, se nem túl tömény. De a hatása nem győzött meg, így valószínűleg legközelebb inkább egy másik maszkot fogok kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 26.

asztromélia

2016. november 23.

Ez a maszk egy hazugság. Egyrészt nemhogy 10-15, de szinte fél óra alatt sem száradt meg, másrészt a világon semmi faggyút nem szívott fel (nem látszott egy kis zsírpötty sem a maszkon lemosáskor). Pluszban nagyon szárít is. Az illata mint a virágzó fáknak, fullasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 23.

dorottya96

2016. november 23.

Ez valami borzalmas. Pedig kedvelem a rival de loop termékeit, de hogy ezt hogy tudták ennyire szarul összehozni.... csíp, szárít, pattanásokat okoz és az illata -bocsánat- a szaga is förtelmes... soha többet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

barackvirág

2016. október 10.

Nekem sajnos nem jött be :( Először is nagyon mű, alkoholos olcsóparfüm-illata van, ami már nem volt túl bíztató kinyitáskor. Lemosás után valóban puhább, kellemes érzésű a bőröm tőle, másnapra viszont nekem pattanásokat okozott minden alkalommal. Egy ilyen csomag 2-2 alkalomra elég egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

TimyeK

2016. október 2.

Elég szépen lehúzza a gyulladást, szépen megnyugtatja a bőrt, kissé talán a pórusokat is összehúzza. Az illata kellemes, szép nagy adag, sokáig elég és árban is verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

dnelli

2016. szeptember 24.

Nekem pillanatok alatt megszáradt, visszavett az arcom pirosságából és üdébbé tette a bőröm. Lemosni is könnyű volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

CamomilleRose

2016. szeptember 17.

Csípett, így az élmény elmaradt... A hatás is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Csípett, így az élmény elmaradt... A hatás is...

cheerface

2016. augusztus 27.

Mattította a bőröm, puhább lett tőle, nem csípett, kicsit a pirosságot is levitte a bőrömről, viszont nem éreztem a nagy mélytisztítást, használtam már ettől jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sorbitol, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Kaolin 0 0

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, amelyek még a szappanosításhoz szükséges lúg kémiai hatásának is ellenállnak. Különleges bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben.

Sorbitol h 1 1