Rival de Loop

Ár:   500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Monde, Módosítva: 2016. június 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Aloe Vera tartalma révén vitalizálja, frissíti és hidratálja az arcot és a dekoltázst. A Rival de Loop Aqua Spray optimális párosítása a felfrissülésnek és az ápolásnak. Az Aloe Vera intenzíven hidratál, bőre láthatóan üdébb lesz. Ideális utazások során.

nkatika

2016. december 15.

Védelmembe veszem.
LRP vizet is kellett kidobnom, mert sehogy sem jött ki a palackból, pedig mindig rendesen fel volt rázva.
Használtam emellett Vichyt, Avéne-t.
Nos, semmivel sem rosszabb, mint neves, többszörösébe kerülő testvérei. Főleg, amikor itthon vagyok és extra törődést kaphat a bőröm smink nélkül, akkor napjában többször is még ezzel frissítem. Akár így, tél közepén is, hiszen az aloe tartalma évszaktól függetlenül segít minden problémán.
Nos, a permetet belélegezve köhögésre ingerel, sajnos ez elkerülhetetlen, de utána nagyon kellemes, semmi csalódás ár/érték arányban.
Tuti bérelt helye lett a polcomon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 15.

Védelmembe veszem.
Használtam emellett Vichyt, Avéne-t.
Tuti bérelt helye lett a polcomon!

danna113

2016. október 10.

Update2: Rettenetes. A flakonból hamarabb fogy el a hajtógáz, mint a víz és emiatt a végén még félig tele van, de nem permetez, hanem fröcsög. Így viszont az előnyei elmaradnak a hátrányai melett.

Eddig csak a Vichy termál vizét próbáltam, de mivel ez negyed annyiba került, egy próbát megért. Hozza azt, amit ezek a vizek szoktak, hiszen a víz, az víz. Talán egy picit ragacsonyabb a bőr utána, gondolom az aloevera miatt. Nem tetszik viszont az illata annyira, bár elég gyenge, el is illan gyorsan. A legnagyobb hibája viszont szerintem az, hogy egyrėszt ha szembe megy az kellemetlen, mert csíp ės emellett KESERŰ. Ami elėggė zavaró, hiszen nem tudja az ember a szájkörnyéket kikerülni a szórólfejjel. Nem tudom, hogy újravenném e, talán ha fesztiválozni mennék, mert elég kis kompakt és a melegben jól jön. Az ára pedig szinte vicc.
Update1: Pont ma vettem észre, hogy a balea is gyárt hasonlót, amiben tényleg csak víz, meg a hajtógáz van. Árban is megegyeznek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

Lorna

2016. augusztus 28.

Pár évvel ezelőtt elhasználtam egy Rival de Loop-os Aqua sprayt, amit nagyon kedveltem. Most, hogy eljött a nyaralás nem akartam befektetni egy drágább Vichy, LRP sprayre, viszont gondoltam a nyári kánikulában egy kisebb kiszerelésű frissítő vízspray tökéletes lesz,( bevallom volt bennem egy kis jó lenne felvágni a haveroknak, hogy nekem milyen tuti hűsítő vízvarázs-spraym van érzés) úgyhogy nyaralás előtti napon beugrottam a drogériába, rápillantottam a címkére: Rival de Loop Aqua izé, hydro, az vizet jelent, nem? gyorsan bedobtam a kosaramba aztán irány kaját venni a másnapi útra. Otthon kipróbáltam: hát ez nem ugyanaz. Hát ez nagyon nem ugyanaz. Aztán jön a fejvakargatás, címkeegyeztetés: Most mihez kezdjek ezzel az habköpködős izével? Mert frissíteni ez engem nem frissít. Talán kipróbálom borotvahabnak? Talán kipróbálom habhidratáló köpködőnek? Talán kidobom a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

arcoiris

2016. augusztus 19.

Csak azért 4 csillag, mert túl erős az illata! Amúgy szerintem szuper! A múlt hetet Montenegroban töltöttem, a legnagyobb forróságban vagy a forró sátorban az arcomra fújni egy felüdülés volt! Mindenkinek adtam belőle! ( A hazafelé úton vezetés közben az elalvás ellen is szuper volt....bár arra egy vízipisztoly is megtette volna! :D)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Vanda234

2016. augusztus 17.

fríssitő a nyári melegbe, nagyon jó a pattanásaim ellen is. 5 /5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

fríssitő a nyári melegbe, nagyon jó a pattanásaim ellen is. 5 /5

mujerconfused

2016. augusztus 17.

Az INCI nem teljes, a végén még ott csücsül a bezyl alcohol és a limonene :( ez nem nagy öröm, de 400 ft-ért ez még vállalható. Nagyon régen volt egy Vichy termálspray-m és azóta keresek egy pénztárcabarátabb megoldást, remélem most megtaláltam :)

Update: Hamar örültem, nekem is tönkrement a fújókája, mindfelé ereszti a cuccot :( ráadásul megvettem a La-Roche csomagot, szóval van friss tapasztalatom, hogy is kellene ennek a műfajnak működnie. Sajnos ezt a kevés pénzt se éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

3velin

2016. augusztus 15.

Pont jó árban lenne ahhoz, hogy vízként fújkáljam magamra, ha a szórófeje jó lenne. Nem értem egyébként ezt a trendet. Szerintem nem biztosítanak ezek a termékek olyan nagy hidratálást és felfrissülést is pár pillatan erejéig, mégis egyes márkák horribilis áron árulják a hasonló termékeket. Egy ilyen üvegbe öntenem kéne a város termálvizes, ingyenesen használható kútjából, szerintem az is érne ennyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Zsokaa

2016. augusztus 8.

Nagyon olcsón tudtam beszerezni. Tényleg nem mindig spriccol szépen, de arra, hogy egy picit hűsítsen és hidratáljon, teljesen jó. Kifogyott a micellás vizem, így reggelente vattakorongra fújom és úgy törlöm át az arcomat vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Bella1215

2016. augusztus 6.

Sziasztok! Tudja valaki hogy ezt a terméket gyártják e még?? Mert nekem van egy de már nagyon kevés van benne és én imádom!! Felfrissíti a bőröm és jól ápolja is! ❤ A Rossmann app-ban nem találom! Remélem nem vonták ki! Ha valaki tud róla valamit akkor legyenszíves jelezze! Köszi 😘

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

0bikbik0

2016. július 15.

Mindent leírtatok már előttem. Vacak technikai megoldás: a folyadék nem porlasztva spriccel, hanem fröcsköl, habosan folydogál. Próbáltam rázogatni, hűtőbe is tettem, hátha úgy homogénebb lesz a cucc, de sajnos nem segít.
Számomra túl erős az illata is, nyári 40 fokban nem erre vágyom az arcomon.
Testpermetként elfújkálom, de nem erre vettem, kicsit a termálvizes arcfrissítők olcsóbb alternatívájának gondoltam. Na, erre nem vált be, nekem csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 15.

Számomra túl erős az illata is, nyári 40 fokban nem erre vágyom az arcomon.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice