Rival de Loop

Ár:   500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Monde, Módosítva: 2016. június 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Aloe Vera tartalma révén vitalizálja, frissíti és hidratálja az arcot és a dekoltázst. A Rival de Loop Aqua Spray optimális párosítása a felfrissülésnek és az ápolásnak. Az Aloe Vera intenzíven hidratál, bőre láthatóan üdébb lesz. Ideális utazások során.

seasnail

(!)
2016. július 15.

Volt régebben egy Vichy termálvíz spray-m, és szerettem smink előtt és nagy melegben használni. Azt ajándékba kaptam, és nem adnám ki érte a teljes árát. Inkább fújok műanyag adagolóból valamilyen gazdagabb ásványvizet... Az még ennél is olcsóbb, de azért adtam egy esélyt, hátha az aloe vera miatt jó lesz. Sajnos az elejétől fogva ilyen trutyiszerű folyadék jött belőle, és az sem permetszerűen. Így utcán nem is mertem volna használni. Hűtőből kivéve még összeállóbb lett. Ha szétkentem a bőrömön, akkor meg ragadt... Néhány használat után teljesen tönkrement, mostmár egy sugárban távozik belőle a trutyi. Valószínűleg a kukában végzi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

Eszter a panda

2016. július 12.

Botrány ez a spray! Vészhelyzet miatt vettem, akciós volt, ki akartam próbálni. Nagyon megbántam. Szerintem takarításhoz fogom elhasználni. Irtó büdös, ragacsos, habzó trutyi jön ki belőle. Nekem már nem is porlaszt a fej, hanem egyenes sugárban lövi ki magából ezt a gusztustalanságot, közben minden oldalán ereszt. Nem tudom ragozni. $.Z.@.R!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

Funnyface

2016. június 26.

Még jó, hogy vélemény akartam írni erről a termékről. Most vettem egy újabb dobozzal, hogy otthon is legyen belőle. Emlékeim szerint nem tartalmazott alkoholt. Most meglepődve láttam az összetevőlista lista végén az aloholt. Benéztem volna? Nem, felújították....WTF. Nem értem, miért kellett, miért, miért kellett ezt a csúcs szuper kiskincset elrontani...Mérges vagyok. Munkahelyemen még a régiből van hála istennek. Az új viszont parfűmös, alkoholos, bőr-irritáció-veszély lett. Az arcomra nem használom inkább, még jó, hogy észrevettem használat előtt. Ennyi pénzért ki is dobhatnám, de azért na, nem jó pazarolni. Kipróbálom a testemre, hátha nem csíp, erős illata miatt testpermetnek is elmegy...LOL. Szerettem, mert több volt, mint víz és hajtógáz. Nem volt ragacsos az aloe a bőrömön, szépen felfrissített, annélkül, hogy a sminket bántaná. Ennyi erővel ezentúl pumpás adagolóba vízet is tölthetnék, csak a bolti verzió tartósabb... Direkt nem a baleásat vettem...most csalódott vagyok... nagyon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 26.

Ancsuk

2016. június 24.

Sajna csak itthon vettem észre, hogy 4. helyen parfüm áll és kifújáskor valóbam fullasztó... Elhasználom de újra venni semmiképp nem fogom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 24.

CandyCurses

2016. június 20.

Ezt tavaly nyáron nagyon szerettem, akkor még az összetevői is stimmeltek a fenn leírtakkal.

Egy ideig nem találtam Pesten sehol, pedig minden Rossmann-ba betévedtem, hogy hátha, de szó szerint csak a hűlt helyét találtam.

Egy hete felsikkantottam a Rival de Loop polc előtt, mert láttam, hogy visszatért. Vettem rögtön kettőt is. Csak itthon vettem észre, hogy ez nagy hiba volt, ugyanis telenyomták parfümmel. Általában nem vagyok a parfüm ellen, de ez az összetevők közt az aloe vera előtt szerepel, így ez már nem egy frissítő spray, hanem egy büdös, vizes parfüm.

Arcra nem akarom fújni - nem is átlátszó, hanem fehér a cucc, ha kifújom, eddig ez vízszínű volt - gondoltam, testre elhasználom. Nem szoktam napozni, csak annyi nap ér, ami elkerülhetetlen, de így is csípi a bőrömet. Volt egy jó termékük, és jól elba... rontották.

Annyira érdekel, hogy milyen megfontolásból tették ezt. "Hmm, vajon mit szeretne az ember 40 fokban, amikor felfrissíti az arcát egy szagtalan, finom spray-vel. Áh, hogy egy tömény, büdös szag vegye körül."

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Aprile

2016. május 29.

A barátaim rendszeresen kiröhögnek, és azt mondják, vizet vettem szórófejjel, de én mindig elmondom, hogy annál egy picit több azért. Nem sokkal, csak kicsit.😉 Szeretem magam vele kényeztetni, a nagy melegben igazi felfrissülés használni. Kellemes, diszkrét illata van, jól hűsít, és a használata után mindig kicsit puhábbnak érzem a bőröm. Gyakran fújom magamra hidratáló előtt, és sminkelés után is, és mindig érzem a használatában azt a kis pluszt.😊 Megszerettem, jó kis motyó ez.😉 Nem csodaszer, de ár-érték arányban mérve megállja a helyét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

pampamacska

2016. május 27.

nagyon szerettem, semmi extrát nem nyújtott, de egy edzés után, vagy forró napokon nagyon segített :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

redakkrisztinaa

2016. május 26.

Az illata kellemes , nem okozott irritációt , sem egyéb más gondot . Hamar beszívódik , frissít. Nem mozdítja el a sminket , nyáron elfújogatom majd a nagy melegbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 26.

llucia

2016. május 15.

Ár érték arányban tejesen jó, a frissítés mellett, alapozóra fújva nagyon szép egyenletessé teszi a bőrön a sminket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

Ragdoll

2016. május 14.

Nagy melegben igazi megmentőként funkcionál!
Én csak azt várom egy termálspraytől hogy frissítsen, ezért nem fogok több 1000 forintot kiadni a gyógyszertári változatér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Nagy melegben igazi megmentőként funkcionál!

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice