Rival de Loop

Ár:   500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Monde, Módosítva: 2016. június 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Aloe Vera tartalma révén vitalizálja, frissíti és hidratálja az arcot és a dekoltázst. A Rival de Loop Aqua Spray optimális párosítása a felfrissülésnek és az ápolásnak. Az Aloe Vera intenzíven hidratál, bőre láthatóan üdébb lesz. Ideális utazások során.

dalmavarga

2015. december 20.

Nyáron használtam, kellemes érzés volt, főleg ha a hűtőből vettem elő, egynek jó volt, de nem nyújtott semmi extrát így nem fogom újravenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

Titvog

2015. december 13.

Egy hónapja vettem meg, mert kíváncsi voltam rá miféle termék ez. Nem használom folyamatosan, de azért esténként amikor eszembe jut, kicsit felfrissítem vele az arcomat krémezés előtt, így T-vonalban se olyan zsíros a homlokom, és jól esik a szárazabb területeken. Tetszik, hogy van benne aloe, nem jön rosszul a gyulladásokra.
Ha elfogy, szerintem veszek megint, mert az ára tökéletes, és meg olyan finomat hűsít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

illesbb

2015. november 12.

Nekem tetszik! Lehet, hogy a La Roche Posay termálvize kicsit jobb, de az sokkal többe kerül! Ez is felfrissít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

Dius24

2015. november 3.

Elfogyott a termálvízem őt vettem olcsóbb alternatíva helyett de ő is bevállt olcsóbb eleg jöl hidratál !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

sziszus_

2015. augusztus 25.

A la roche posay termálvíz spray helyett kerestem egy valamivel barátibb áron beszerezhető terméket és erre esett választásom - nem bántam meg!
Leginkább a hidratálókrém alá szoktam fújni egy keveset, hogy könnyebb legyen bedolgozni a bőrömbe, vagy nyáron esetleg napközben fújogatok belőle, mert nagyon jó érzés, ahogy felfrissíti kicsit az arcot. Smink főlé is szoktam a púderes hatást megszüntetni, vagy ecsetet benedvesíteni, hogy a pigment jobban megtapadjon.
Számomra multifunkcionális termék lett, nagyon megszerettem, de nem érzem csodaszernek, csak kényelmesebbé teszi a mindennapokat. Mindenesetre az árát bőven megéri! Szerencsére nekem jól szuperált eddig mindegyiknek az adagolója - de remélem nem most szóltam el magam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Audrey21

2015. augusztus 24.

A nagy forróságban imádtam fújkálni, kellemes volt. Bőrnyugtató hatását különösebben nem vettem észre viszont nagyon jól esik az éjszakai hidratáló előtt bepermetezni az arcomat vele és szebb is most a bőröm, úgyhogy valamicske haszna mégis lehet. Amire azonban a legeslegjobb, az undi túlpúderezett hatás megszüntetésére.Különösen a szemöldökeimen szoktam észrevenni és az orrom két oldalán ezt a jellegzetes mű, púderes hatást (de rájönni nem tudok, hogy mitől van, mert nem állandó jelenség, ha valakinek van bármi ötlete ne habozzon megosztani). Erre egyszerűen annyira jó, hogy el se tudnám képzelni már nélküle a sminkelést. Ja és imádtam, hogy végre sminkben is "moshatok arcot" a nagy melegben.Akciósan vettem 230 Ft-ért, én őszintén sajnálnék több ezer forintot kiadni "fújókás vízre".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

stenonis

2015. augusztus 16.

Hát nem tudom, nem igazán jöttem még rá, mire jó. A párom leégett, akkor vettem, és jól is esett neki, ahogy hűsítette a bőrét, meg persze aloés, ami biztos jót tesz, de számottevő hatást nem tapasztaltunk. Néha befújkálom magam vele, de nem érzek se hidratálást, se tonizálást, és nem mondom, tényleg hűsít kicsit, de ennyi erővel egyszerűen bevizezem magam. Utazásnál még nem volt nálam, el tudom képzelni, hogy olyankor praktikus, de nekem különösebben nem hiányzott. Próbálkozom vele, amíg elfogy, de egyelőre nem sikerült összeszoknunk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

Viki_keni

2015. augusztus 2.

Második nyáron használom, elégedett vagyok vele. Felfrissít, hidratál. Olcsó is. Igaz volt, amelyiken tönkrementtönkrem a fújóka és csak nehezebben jött ki a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

juhaszregina

2015. június 23.

Tavaly nyáron elhasználtam egy ilyen sprayt. Amikor meleg volt, jólesett az utcán, vagy a strandon ezzel hűsítenem magam. Használtam úgy is, hogy reggelente arctisztítás után befújtam az arcom, majd felkentem rá a hidratáló krémem. Kétlem, hogy különösebb hidratáló hatása lenne, főként vízhiányos bőr esetén. Viszont házilag is gyártottam már magamnak hasonlót, tartósítószer nélkül. Gyógyszertárban vettem hozzá kis pumpás flakont, majd ásványvizet raktam bele és ízlés szerint kis illóolajat, vagy aloe vera koncentrátumot. Ugyanazt a frissítő hatást értem el vele, csak gyakrabban kell újratölteni, mert nincs benne tartósítószer. Jópofa, ilyen kis csajos dolog, hogy előkapom a táskámból és lespriccelem az arcom, de 5*-ot nem adhatok erre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 23.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice