Rival de Loop

Ár:   299 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   német Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dodoos, Módosítva: 2016. július 21.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   német Rossmann
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Rival de Loop Hydro textil maszk a selymesen puha és sugárzó arcbőrért. Természetes avókádóolaj és cupuacuvaj tartalma optimalizálja bőre hydro-lipid egyensúlyát. Aloe vera és E-vitamin tartalma hidratálja a bőrt,amely így érezhetően friss és kellemesen puha lesz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

FanniRebecca

2016. május 15.

Nem drága, de még annyit sem ér, amennyi az ára. Kibontás után az első amit észrevettem h borzasztóan nagy mérető a maszk. Alig tudtam felrakni úgybhogy ne lógjon a szemembe és az ajkaimra... (itt megjegyezném, hogy viszonylag kicsi fejem van, de még a páromnakn is nagy volt, akinek viszont átlagos fejmérete van).
Ezután azt tapasztaltam, hogy borzasztóan csípte az arcom, amikor levettem (4-6) perc után) láttam, hogy elég piros is. (Valószínűleg nem allergia, mert a páromnak is csípte). Hidratálni nem hidratált, ragacsos maradt tőle az arcom. Bőven elég volt belőle ez az egy használat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

redakkrisztinaa

2016. május 3.

Kipróbálásképp szereztem be az ára kb 200 FT , semmi extrát nem csinált , de szerintem ez is pazarlós mint a Balea maszk , hiszen 1x használatos és rengeteg termék van benne , aminek a 80%-a a kukában végzi , mert nem bírja beszívni az arc , valamint ragacsos érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 3.

Aprile

2016. április 15.

Épp most próbáltam ki, így még friss az élmény. Nagyon puha, és meglehetősen piros lett az arcom a használata után. Elég vegyesek az érzéseim, mert valóban kellemesen puha és hidratált lett az arcom, de közben elég pirosra is csípte egyben. Számomra ez kicsit ellentmondásos, jó is meg rossz is egyszerre... ez így szerintem nem működőképes. Felfrissített a viselése, de ez a pirosság kellemetlen, így ha ki is próbálom még egyszer, az nem mostanában lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

barbyka01

2016. április 14.

Most próbáltam ki először fátyolmaszkot, és nagyon tetszik :) Láthatóan élénkebb, frissebb lett az arcom, abszolút megéri azt a 200ft-ot szerintem. A ragacsos érzet pedig szerintem nem durva, hamar eltűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

Dézi

2016. április 9.

Eddig csak koreából rendelt fátyolmaszkokat próbáltam, amik nagyon bejöttek, így örültem amikor megláttam, hogy végre itthon is lehet kapni.
A külföldi társaihoz képest a szövetfátyol sokkal vastagabb, ezért amikor kibontottam a csomagolást, hirtelen azt hittem hogy kettő van benne. A krém is kevesebb, ami a zacskóban van. Használat után rettenetesen ragacsos lett a bőröm, muszáj volt áttörölnöm valamivel, mert úgy éreztem, hogy nem tud lélegezni a bőröm ha rajta hagyom. Nem volt száraz a bőröm, de nem is hidratált valami extrán, így nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

LolaDobrev

2016. április 8.

Csajok csak én meg a pasim visítottunk 10 percig a maszk külsején? :DDDD hatttalmasan perverz hóhér fejet varázsol arra a 10 percre az ember arcára :D most van épp a fejemen :D a többi rival-os arcpakolással/krémmel elégedett vagyok (ár-érték arányban persze) erről majd update-elek::D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

guppi666

2016. március 17.

Első fátyolmaszkom, így összehasonlítási alapom nincs, de ez nem is hozta meg a kedvem további vételre. Feltenni számomra nagyon könnyű volt, bár a kivágások kicsit furák (szem elég pici, száj indokolatlanul nagy, homlok jó, viszont oldalt elég keskeny) jól át van itatva, kellemes volt pihenni, de semmi több. Hidratált nem lett a bőröm, a pirosságot sem enyhítette, és órák múlva sem szívta be a maradékot a bőröm és írtó ragacsos maradt, ami annyira zavart hogy inkább letöröltem. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom, ha nálam pici csípő érzést produkált, náluk lángolni fog. Kipróbáltam, most már tudom hogy nem kell több ilyet venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

Titvog

2016. január 29.

Nos... eléggé nehéz értékelni ezt az arcmaszkot. Eddig két maszkot próbáltam ki, a Dr. Chen-től, ezért csak azokhoz tudom hasonlítani mennyire jó, vagy éppen rossz. Az illatát szeretem, nem rossz, de nem kellett volna egy arcpakolásba parfümöt tenni. Ez eléggé zavarja a szememet. A maszk szépen illeszkedik az arcomra, bár tökéletesen nagyon nehéz volt beállítani. Jó hideg volt, kellőképpen nedves, de szerintem kicsit durva hogy azt írják a zacsin, hogy csak 10 percig lehet fennhagyni :D Miért? :D
Amit észrevettem elsőként, hogy kb a 10. percre enyhén csípte az arcomat. Bár nem okozott pattanást, vagy kiütést, nem fogom újra venni, mert szerintem határozottan nem csinált semmit azon kívül hogy majd' lefagyott az arcom, meg kicsit csípett. Még csak puha se lett tőle az arcom, pedig ezt vártam, ugyanis a Dr- Chen cuccok után 2 napig is pihe puha volt mindenem.
Ja, és az ára nem 299, hanem egy százassal olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

Ja, és az ára nem 299, hanem egy százassal olcsóbb.

abernadett

2016. január 8.

Illeszkedett a formaja az arcomra, ez tetszett, husito is volt, boven van kenoanyag a textilen, relaxaltam benne 30percet, az kenyelmes volt, de semmi HUHA hatas nem volt.. :(
Pedig annyira akartam szeretni...
Semmivel nem tud tobbet, mint barmelyik masik tarsa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

Pedig annyira akartam szeretni...
Semmivel nem tud tobbet, mint barmelyik masik tarsa.

Zaynab

2016. január 2.

Döbbentem olvastam a lenti horrorsztorikat, hogy kinek mi jött elő a használat alatt vagy után. Ezek szerint én a nők azon kis táborába tartozom, akiknél negatívum nem volt, és még inkább tetszett is a maszk.

- nálam is volt a nedves-nyákos enyhén ragadós maradék. ezt később egyszerűen le lehet törölni vagy bele lehet masszírozni a bőrbe szerintem. nálam legalábbis ez volt.
- az én arcom is túl nagy volt a maszkhoz (vagy a maszk volt kicsi az én arcomhoz?).
- tovább hagytam magamon általában mint 10 perc. 20-30 percre is fenthagytam akár, mert éreztem, hogy még nedves.
- úgy emlékszem, hogy a maszk 199 Ft-ba kerül, vagyis egy százassal olcsóbb, mint az itt feltüntetett ár.

(valaki írta, hogy ez a termék dél-koreában készül. ez téves információ, mert a termék nem ott készül. viszont a dm-es textil maszk, ami 500 ft-ba kerül és szintén hydro maszk, az tényleg ott készül)

a maszk a külföldi barátnőmnek is tetszett és én is újravettem már párszor. most is van egy itthon.
én ajánlom másoknak is, de úgy tűnik sok nőnek okoz égető érzést és pattanást a használata, és ezt nem lehet előte tudni (hogy kinél mi a reakció, ha még nem próbálta soha).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate