Rival de Loop

Ár:   299 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   német Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dodoos, Módosítva: 2016. július 21.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   német Rossmann
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Rival de Loop Hydro textil maszk a selymesen puha és sugárzó arcbőrért. Természetes avókádóolaj és cupuacuvaj tartalma optimalizálja bőre hydro-lipid egyensúlyát. Aloe vera és E-vitamin tartalma hidratálja a bőrt,amely így érezhetően friss és kellemesen puha lesz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

0808

2015. december 30.

Hidratál, semmi több, de mást nem is ígér.Nekem mindig van itthon belőle, ha eszembe jut fölrakom. Ha nem lenne többé akkor sem esnék kétségbe.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 30.

tunderke0102

2015. december 9.

Jól hidratál, de ennyi, nem újravevős. Annyit tud mint egy olcsó arckrém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

Jól hidratál, de ennyi, nem újravevős. Annyit tud mint egy olcsó arckrém.

bundiriska

2015. november 27.

Nekem se nagyon jött be. Hidratálni hidratált, de csípett és nekem is kipirosodott tőle az arcom. Nem újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Rosefan

2015. november 16.

Nekem csípett. Nem lett utána látványosan szép se a bőröm. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 16.

Nekem csípett. Nem lett utána látványosan szép se a bőröm. Nem veszem újra.

Loona

2015. november 2.

Az itteni cikket olvasva, és a vélemények hatására vettem meg, izginek tűnt és lustabiztosnak: korábban próbálkoztam már peel-off meg lemosós arcmaszkokkal, de mindig olyan macerás volt őket teljesen eltávolítani, hogy egyikkel sem kötöttünk barátságot, sőt, még csak el sem használtam a tubusokat. Bizonyos szituációkra kifejezetten szerettem volna egy ilyen kis hasznos fegyvert, de nagyon örülök, hogy végül nem közvetlen egy ilyen szituáció előtt próbáltam ki, hanem egy teljesen egyedül itthonlevős hétvégi estén: már az ajánlott hatóidő felénél éreztem, hogy valami enyhén csíp, éget, de gondoltam, biztosan "csak" a sebes részeket piszkálja valami (nem túl szép az arcom jelenleg sajnos, pattanásos, sebes). Amikor azonban 10 perc után leszedtem, az egész arcom a maszk helyén (a nem sebes helyeken is, sőt) enyhén vörös volt, levegővel érintkezve pedig egyre vörösödött, és az égető érzés is fokozódott. Nekem szerencsére "csak" fél óra kellett, hogy elmúljon. Ragacsos érzés maradt utána az arcomon nekem is sokáig, mintha több trutyi maradt volna rajta, mint amennyit be tud a bőröm inni. Reggelre hirtelen kijött a homlokomon egy friss pattanás (a most "normál" pattanásaim nem így működnek, nem hirtelen, egy éjszaka alatt kerülnek elő). Amikor pedig reggel sima vízzel megöblögettem az arcom, az égető érzés, enyhébben ugyan, de ismét visszajött 5-10 percre. Jobb hidratáltságot, puhaságot vagy feltölődést (a vörösség elmúlása után, vagy másnap) nem vettem észre.

Nekem ez így sajnos egyes... nem tudom, mi lehet benne az, amitől ennyire kiborult a bőröm, pedig nem jellemző rá az ilyesmi. Újravenni ezek után biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 2.

NadjaBlue

2015. október 3.

Ajándékba kaptam és nagyon örültem neki, a parfümöt leszámítva szépek összetevői. Ez volt az első textil maszkom és hát nekem se sikerült olyan könnyen felraknom, viszont végül úgy érzem, egész jól illeszkedett az arcomhoz, csak hát borzasztóan néztem ki vele. :D Nem nagyon csúszkált és több, mint fél órát hagytam fent. Helyenként mintha kicsit pirosabb lett volna az arcom, például a szemöldököm felett, de tényleg nagyon puha, ápolt lett tőle a bőröm, még másnap is érezhetően jobb volt az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

Heloise

2015. szeptember 14.

Nagyon kellemes 20-30 perc volt relaxálással egybekötve amit ebben a maszkban töltöttem. A kialakítása szerintem pont megfelelő, a bevágások miatt mindenki kellemesen fel tudja helyezni legyen megáldva bármilyen arcformával. :) Kellemesen hűsített az elején és csoda klasszul hidratálta a bőröm. Engem nem csípett, nem lett vörös az arcom tőle, nem csúszkált. Viszont ami a termék sajátossága az sajnos a hátránya is, tényleg nem érdemes családtagokkal megtömött házban glasszálni benne, mert nagy riadalmat okozhat... Az én párom is megijedt tőle, mert sajnos erősen hajaz egy arcon megégett ember kötözésére, de a termék maga nagyon hatékony ezért maximális pontot érdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

pindurka

2015. május 28.

Néhányotokkal ellentétben én nagyon jónak találom ezt a maszkot. A parfümtől kivételesen eltekintve nagyon jók az összetevői, pl. tartalmaz c-vitamint és e-vitamint is. Nem nagyon kenek az arcomra illatanyagot tartalmazó kencét, de csak ennek a maszknak a kedvéért tettem kivételt, mert nagyon jól hidratál meg olyan jó relaxálni benne egy picit. :D Amúgy képzeljétek azt olvastam, hogy Dél-Koreában gyártják, úgyhogy koreai termékről van szó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

HontiAgi

2015. május 22.

Egyet próbáltam ki, az államnál egyáltalán nem akart illeszkedni, a szememre pedig majdnem rálógott. Még jó hogy csak 10 percig kellett magamon hagyni, mert a szemem körül egy kis foltban ki lehetett száradva a bőröm, enyhén csípett. Arra mondjuk jó volt hogy rákényszerítsem magam egy 10 perces relaxálásra. Aztán leszedés után eloszlattam magamon a maradék dzsuvát, ami furcsán ragacsos érzést hagyott maga után, de egyéb hatását nem vettem észre. Nesze semmi fogd meg jól, többet nem kérek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

dental

2015. február 6.

Ma sajnos kipróbáltam ezt a maszkot. Eddig minden Rival de Loop termékkel meg voltam elégedve, ezzel viszont nem. Az még hagyján, hogy nem idomult az arcomra, erről gondolom nem ők tehetnek. Viszont nagy szerencse, hogy 10 perc hatóidő után lemostam, mert olyan vörös volt alatta a bőröm, hogy rendesen megijedtem. Húzódott és égett, mint egy napégés után. Azonnal aloe vera zselét kentem rá, próbáltam hűteni is folyamatosan, mert forró volt. Kb. egy-másfél óra alatt múlt el. Fogalmam sincs, melyik összetevő okozhatta, de többet ilyet nem veszek, és sajnos azt sem tudom megerősíteni, hogy friss és puha lesz az arcbőr tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate