Rival de Loop

Ár:   299 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   német Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dodoos, Módosítva: 2016. július 21.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   német Rossmann
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Rival de Loop Hydro textil maszk a selymesen puha és sugárzó arcbőrért. Természetes avókádóolaj és cupuacuvaj tartalma optimalizálja bőre hydro-lipid egyensúlyát. Aloe vera és E-vitamin tartalma hidratálja a bőrt,amely így érezhetően friss és kellemesen puha lesz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

aszparágusz

Korcsoport: >54
2015. február 4.

Addig hagytam az arcomon amig megszaradt, szep sima lett a borom. Az arat mindenkeppen megeri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. február 4.

nius

2014. december 28.

Mérföldekkel jobb mint a sima, nem textil. Szépen feltölti a bőrt, a pirosságot segít lehúzni, kevésbé érzem a vízhiányt, feszülő érzést.
Azért nem tökéletes, de szeretem ha van otthon,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

Azért nem tökéletes, de szeretem ha van otthon,

polkadot

2014. augusztus 12.

Amikor kicsit szárazabbnak érzem a bőröm, ezt a maszkot szoktam használni. Teszi a dolgát, kipihentnek tűnik utána az arc és hidratál, habár ragacsos utóérzetet én is tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

edibaba

2014. július 10.

Az első textil maszkom, háát elég fura volt így elsőre. Alig bírtam az arcomra applikálni, eléggé csúszkálós és nem tudom, hogy a lyukakat kire szabták, biztos nekem van jeti fejem, de rám nem illik egyáltalán. Mindegy, így legalább a szemöldököm és a bajuszom helye is kellően hidratált lett. A látvány tényleg nem túl szexi, jobb akkor használni, ha az uram nincs a közelben, mert megijed és messzire szalad. :))
Komolyra fordítva a szót, a csúszkálástól és a nem túl fincsi illattól eltekintve, nagyon klassz, szuperül hidratál, mondjuk az én bőröm nem szívta be, de így is pihe-puha lett és nem kért sem este, sem másnap reggel plusz hidratálót. Pattit, kiütést nem okozott, úgyhogy jár az ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 10.

nikcsii

2014. július 9.

Májusban vettem mikor le volt akciózva, most próbáltam ki. Egyszerűen csoda milyen puha lett az arcom tőle, igaz pici ragacsos érzést hagy, de az valamilyen szinten beszívja magát. Utána még rózsavízzel átkentem az arcomat, hihetetlenül felfrissítette a bőrömet! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 9.

annroi

2014. június 13.

Puha, hidratált lett tőle a bőröm, nagyon jó érzés volt használni:) Viszont pattanásaim lettek tőle, ezért -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 13.

Nena

2014. február 24.

Ma vettem (250 Ft-ért) és ki is kellett próbálnom este. :)
Ez volt az első ilyen textil maszkom, nagyon kíváncsi voltam, mennyiben lesz más, mint egy "sima" pakolás. Nem volt olyan vészes felapplikálni az arcomra, bár egy kicsit nagy volt a méret, de megoldható. Viszont. Az én maszkom csomagolásán egy maszkban-is-szép nő van, én pedig úgy néztem ki, mint egy zs-kategóriás horrorfilm szereplője. :D Nagyon kellett nevetnem, amikor megláttam magamat a tükörben. :D
Nagyjából háromnegyed órát volt az arcomon és utána valóban feltöltött, hidratált és kisimult lett a bőröm, de egy kis ragacsos utóérzetet azért hagyott maga után. Hosszú távú hatásában nem reménykedem, viszont ha gyorssegélyre van valakinek szüksége, arra megfelelő. Szerintem fogok belőle még venni, mert relaxáláshoz tökéletes lesz. :)
Ennek ellenére (vagy ezekért) 4 csillag, mert azért nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.

Ma vettem (250 Ft-ért) és ki is kellett próbálnom este. :)
Ennek ellenére (vagy ezekért) 4 csillag, mert azért nem csodaszer.

jubileum

2013. szeptember 29.

Húha, hát meg kell mondjam sokáig origamiztam mire sikerült szépen feltennem a maszkot, a szájnyílást valahogy nem akart stimmelni, de persze életemben először használtam textil maszkot....

Nem hiszek a hatóidőknek, mindig sokkal rövidebb időt írnak mint amennyit érdemes fenthagyni a termékeket (persze vannak kivételek) Úgyhogy 40 percig maradt fent, persze 25 perc után orr alatt félkörben levágtam, mivel az a rész a sok hajtogatástól hamarabb megszáradt...utána egész szép fazonja lett:)
Na jó, de a hatás....szóval van a homlokomon két elég mélyen berögzült ránc, ezeket felére csökkentette...
Az itteni tanácsra hallgatva én is szétnyitottam a tasakot, és a benne lévő maradékkal még szépen be tudtam kenni az arcom alaposan....a kendővel kidobás előtt még áttöröltem a kézfejem és a karom, finomabb érzést hagyott mint bármelyik testápoló:)
Az ajkaimon volt igazából a legérezhetőbb hatása, nagyon puha lett tőle a bőr, ott csodaszernek bizonyult sajnos egy darabos termékeknél rámjön a maximális felhasználási vágy...de azt hiszem sikerült...
érdemes volt rá kiadni azt a 250 forintot, azt hiszem máskor is megteszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

érdemes volt rá kiadni azt a 250 forintot, azt hiszem máskor is megteszem!

Sabinilla

2013. augusztus 20.

Nagyon jó kis maszk. Megfelelően hűsít, hidratál, én minimum fél órát hagyom az arcomon, utána szinte kisimul a bőröm, igazi kényeztető maszk pl egy stresszes nap után. Könnyen feltehető, nem fityeg, teljesen rásimul az arcra, és a megfelelő mennyiségű hidratáló anyaggal van átitatva. Ami meg a tasakban marad, azt utána még be lehet masszírozni a bőrbe. Szép összetevők, baráti ár, a sok tubusos mellett néha megengedem magamnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 20.

terke29

2013. június 11.

Tegnap "belealudtam"ebbe a maszkba.Egyébként az egyik legjobban felsímítható maszk,amivel eddig találkoztam,sehol sem feszül,vagy lebeg(aki ilyet próbált már,tudja miről beszélek).Nagyon kellemes,puha maga a fátyolszövet is,elegendő mennyiségű kencével van átitatva(nem túl száraz,de nem is csucsog),ami finom illatú,és a szemet sem irritálja.Reggelre már nem volt az arcomon,de a hatása igen.Sima,életteli bőr.0.79€-ért kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate