Rival de Loop

Ár:   399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2014. július 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéden és alaposan távolítja el a vízálló szemfestéket is. Hatása bőrgyógyászatilag tesztelt, pH-bőrbarát.

Minden bőrtípusra.

sziiszaa

2014. március 13.

A 2 és a 3 csillag közöttit adnék szívem szerint... Nem volt drága, de biztos, hogy többé nem veszem meg. A szempillaspirállal valahogy nem tud mit kezdeni, pedig nem is vízállót használok mégis elég nehezen jön le...de azért lejön :D. A tusvonallal is meg kell küzdenie (vagy inkább nekem), szóval használtam már jobbat, igazából rosszabbat is, így ez egy közepes minőség szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 13.

MsEevy

2014. február 21.

Van jó és rossz oldala is ennek a szemfesték-lemosónak. Jó: nagyon könnyen leviszi az összes sminket. Rossz: Nagyon olajos állagú, vastag réteget hagy maga után a bőrön. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.

orange01234

2013. december 26.

Nagyon régen használtam, és akkor az örültem hogy elfogyott kategória volt. Sokat kellett használni belőle, hogy elfogyjon, és nekem ha a szemembe ment, kicsit csípte is. És utána mehettem szemet mosni, mert borzasztó olajos volt, amit nem igazán viselek ez az arcomon. Többet nem is láttuk egymást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 26.

cicaslany91

2013. december 3.

Most egy kétfázisú, olajos sminklemosót használok, de előtte ez volt, és most veszem észre, mennyire hiányzik :( Lehozta a vízálló sminket is, és nem hagyott semilyen réteget a bőrömön. Ha elfogy a jelenlegi, ezt fogom újravenni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.

Edit87

2013. december 2.

Eléggé rendben van, szépen leszedi a szemsminket, nem irritál, kis kiszerelés is kapható így utazásnál kiváló, nem hagy maga után semmilyen réteget!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 2.

nyappyberii

2013. november 10.

Ezelőtt a Bioderma micellás lemosóját használtam a szememre,és bár nem olyan kímélő (azért ha belemegy a szemebe akkor csíp..) lehozza amit le kell hoznia. szóval belekötni nem tudok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

lumiukko

2013. október 12.

Már van kedvenc szemfesték lemosóm, de mivel ennek szebbek az összetevői egy fokkal és olcsóbb is, gondoltam kipróbálom. Kár volt... sajnos nagyon nehezen szedi le a festéket, iszonyú sokáig kell dörzsölnöm a szemem és sok vattát meg lemosót is elpazarlok közben. Jó, hogy van belőle kis kiszerelés is, ha már megvettem, elhasználgatom, de nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 12.

eo

2013. szeptember 20.

Korrekt termék, jó áron, nem irritál. Viszont azért nem távolítja el maradéktalanul a szemfestéket néha, illetve eléggé meg kell dolgoznom vele (dörzsölés). Egynek jó, de számomra semmi extra. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

Szilviaa

2013. szeptember 16.

Szépen és maradéktalanul tisztít, nem hagy maga után sem olajos, sem ragacsos réteget.
Kis kiszerelésben is kapható.
Nem kell dörzsölni, elég a szemekre helyezni egy egy átitatott pamacsot, majd fél percet várni..aztán szépen lazán le lehet törölni a teljes szemfestéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

Kis kiszerelésben is kapható.

Lunita

2013. szeptember 11.

Nekem is problémás volt, kis hólyagocskák lettek tőle a vízvonalamon.
Csak szemre vettem,de már évek óta megvan.
Festéket levitte,de ilyen áron. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 11.

Nekem is problémás volt, kis hólyagocskák lettek tőle a vízvonalamon.
Csak szemre vettem,de már évek óta megvan.
Festéket levitte,de ilyen áron. :(

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Lactate, Sodium PCA, Pantolactone, Fructose, Inositol, Lactic Acid, Niacinamide, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.