Rival de Loop

Ár:   399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2014. július 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéden és alaposan távolítja el a vízálló szemfestéket is. Hatása bőrgyógyászatilag tesztelt, pH-bőrbarát.

Minden bőrtípusra.

ella.summer

2013. szeptember 7.

Szeretem, szépen leviszi a festéket, nem irritálja a szememet. Megéri az árát. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

Judittttt

2013. augusztus 31.

Ez egy szuper szemfestéklemosó. Maradéktalanul és könnyen eltávolítható vele az erős smink is. Nem kell belőle sokat használni, kis mennyiségben is nagyon hatékony. Konkrétan a vattán látszik, hogy a kezsdetben leszedett sok feketeség 'feloldódik' és félig-meddig eltűnik. Nekem még iylen szemfestéklemosóm nem volt, ami ezt csinálta volna. A kis kiszerelés igen olcsó és a nagy is kedvező árú, én a kicsit vettem elsőre hogy lássam, hogyan működik, de ez is jó ideig elég lesz szerintem mert ahogy írtam, igen kis mennyiség elég belőle. Nem irritál, nem csíp, nem olajos. Én ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Nera

2013. augusztus 16.

Kis és nagy kiszerelésben is vettem már, mert imádom. Régebben sokat utaztam és a kicsi teljesen praktikus. Legalább 5 kicsit és 3 nagyon elhasználtam már. Nagyon jó, nem kell dörzsölni, a vízálló sminket is könnyedén lemossa. Szeretem nagyon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

hjanka

2013. augusztus 3.

Nem szoktam hétköznapokra erősen sminkelni - csak a Clinique meleg vízzel lemosható szempillaspirálját használom -, mivel eddig nem találtam ár-érték arányban megfelelő sminklemosót. Anélkül vettem meg, hogy elolvastam volna az itteni véleményeket, mivel le volt árazva a Rossmannban, és kellett egy ki kiszerelésű, amit felvihetek a repülőre, illetve táskában is elfér bármikor. Tegnap teszteltem először a mostanában felhalmozott új szemceruzákhoz és szemfestékekhez. Nem marta a szemem, ami miatt maximálisan meg vagyok elégedve. A smink lemosása után nem nehezedett el a szemem a kemikáliáktól, mint a többitől. Először meleg vízzel lemostam a Clinique meleg vízzel oldódó szemspirált, addig a többi smink szinte mozdulatlanul maradt rajtam, felitattam róla vizet, majd egy vattára löttyintett sminklemosóval áttöröltem. Nem kellett dörzsölnöm, elsőre lejött a nagy része, csak a szempillák tövén kellett végigmennem egy sminklemosóval átitatott fültisztító pálcikával. Erős sminkes napok után másnap mindig pandamaci szemekkel keltem, most nem! Kivételesen bátran merek ajánlani egy kozmetikumot! Az összetevői is elég barátságosak számomra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Jenni0513

2013. augusztus 1.

Én szerettem még el nem fogyott, aztán megvettem a kétfázisú társát de nagyon megbántam, várom hogy elfogyjon és újra vehessem ezt a fajtát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Októberi Lány

2013. július 15.

Kíméletes, bár nagyon enyhén égett tőle utána a szemem, nem csípett, csak mint amikor fáradt az egész napos képernyőbámulástól, vagy a klóros víztől strand után, vagy hasonló... Nem teljes a hatás, maradt még harmadnap reggelre is a "panda maci" effektusból, de lényegesen kevesebb feketeség volt a szemem alatt, mintha nem mostam volna le, ahogy eddig.:) Mondjuk, az is belejátszhat, hogy a spirálom ennyire frankó. :D (Maybelline The Falsies Volum' Express) Nekem fontos volt, hogy ne legyen benne alkohol, az olaj meg a zsíros bőr miatt nem nyerő, a krémes lemosókat sem kedvelem, azt még utána úgyis le kéne mosni, szóval ez megfelelőnek tűnt (árban is), nem festem ki a szememet úgyse gyakran... Tehát végül is nem bántam meg, hogy megvettem, még a 70%-os teljesítmény miatt sem, főleg, mert nem bántotta, nem szárította, stb. a bőrömet. (Összetevőkkel sincs bajom.) Ha - úgy kb. 1 év múlva - elfogy, lehet, hogy keresek jobbat, egyelőre ez is megfelel.
Update:
Kezd nagyon elegem lenni, hogy sehogy se hajlandó a felénél több festéket lemosni. Jó, nem csíp és nem irritál, de bármennyiszer is áttörlöm, csak marad rajta nem is kevés szempillafesték, ami utána morzsolódik, kenődik le, több fázisban. Mínusz 2 csillag, és kízárólag az összetevők miatt maradt 2 és nem 1. Grrr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 15.

Update:

meaviolet

2013. május 25.

A szemhéjfestékkel könnyedén elbánik, de a háromféle spirálom közül egyiket sem szereti, fáj a szemem mire le tudom dörzsölni őket.. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

cicapillango

2013. május 15.

én csak szolizáskor használom gyors lemosónak, mielőtt befekszem a gépbe, de nagyon szeretem, gondolkodom rajta, hogy nagy méretben is megveszem, mert most az utazót használom. gyorsan leoldja a sminket, nincs utána kellemetlen érzés, az összetevői egész szépek, illata semleges

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

floracska6

2013. május 12.

Az árához képest elég jó, szépen leszedi a szemfestéket. Az én szememet egy picit csipte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

bandita

2013. május 8.

2012. 07. 27
A Kallos kétfázisú szemfestéklemosóért mentem, de kiutáltak a fodrászkellék-boltban, így bánatomban a Rossmannban kötöttem ki, és megvettem ezt a terméket utazó kiszerelésben. Teljes arcsminket (+ vízálló fizikai fényvédőt) távolítottam el vele, szépen lehozott mindent, és majdnem elfelejtettem a szokásos rutinszerű babafürdetős lemosást a használatát követően, annyira nem hagyott maga után semmilyen furcsa réteget. Vacillálok, hogy a kétféle Paraben miatt vonjak-e pontot, de mivel nem ismerem a parabének negatív hatásait, így megadom a maximumot. Ha továbbra is ilyen szépen, kíméletesen teljesít, nem fogok mást keresgélni.
2013. 05. 07
Az már jelent valamit, ha én egy sminklemosót harmadjára is megvásárolok.
Nyugtató, gyulladáscsökkentő hatását egyértelműen érzem. Jelenleg a gyógyszertári mosdókenőcs maradékát távolítom el vele és elképesztő, hogy mennyi sminket lehoz még az utótisztítás során.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 8.

2012. 07. 27
2013. 05. 07
Az már jelent valamit, ha én egy sminklemosót harmadjára is megvásárolok.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Lactate, Sodium PCA, Pantolactone, Fructose, Inositol, Lactic Acid, Niacinamide, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.