Rival de Loop

Ár:   399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2014. július 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéden és alaposan távolítja el a vízálló szemfestéket is. Hatása bőrgyógyászatilag tesztelt, pH-bőrbarát.

Minden bőrtípusra.

katalinmyy

2013. május 8.

Nagyon jó árban van és simán veri a drágább társait is. Én nagyon megvoltam vele elégedve, amikor használtam. Az illata is kellemes . 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

Misa

2013. április 30.

Szerintem ár/érték arányban nagyon jó. A Nivea szemfestéklemosóját megeszi reggelire. :) Szépen leszed mindent. Azért nem kap öt csillagot, mert utána húzódik a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

reebeeka45

2013. április 25.

Nem rossz, a vízálló spirált két törlèsre leszedte, viszont nekem sajna csípi a szemem ezért ha használatban van jól összeszoríttom hogy ne menjen bele utánna pedig gyorsan lemosom vízzel!!! :-) Elhasználom de újra nem veszem, megpróbálkozok más hasonló árkategóriás szemfestéklemosóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

Nicole7

2013. április 21.

Ahhoz képest, hogy milyen olcsó, nagyon jó kis szemfestéklemosó, bár a vízálló festék lemosó hatásával kapcsolatban vannak rossz tapasztalataim, nekem sajnos nem vitte le egy könnyen, de amúgy nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

edke

2013. március 25.

nem vízálló szempillaspirál-szemceruza-szemhéjpúdert úgy lekapta, mint a huzat, különösebb dörzsölés nélkül!! nagyon kerestem már egy ilyen jó szemfestéklemosót, vége a pandamaci-effektusnak :) (nekem amúgy nem csíp és nem is kellett sok belőle)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

Frutta27

2013. március 7.

Nekem nem igazán vált be. Többféle sminkeltávolítási módszert próbálgattam vele, nagyon gyengédtől, a dörzsi-dörzsiig, de nem tudott megbirkózni, csak a színezett hidratáló+korrektor+púder trióval, a szemfesték mindig kifogott rajta. Kicsit csípett, de ez nem lenne vészes, ha mindent szépen lehozna

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

valaholmessze

2013. március 7.

Nem szerettem, és alig vártam, hogy elfogyjon. Csak úgy gyaszatolni kellett a szememen, hogy lejöjjön a (nem vízálló!) tus, szempillaspirál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

jns.melinda

2013. február 22.

Szépen lehozza spirálfestéket, viszont icipicit csíp, de azt sem mindig és valószínűleg ettől (mert csak ez az új) mintha hullana is egy picit a szempillám.

Biztos megszoktam, vagy nem tudom, mert már nem csíp, nem hullik tőle a szempillám, már szeretem, aminek ezért is örülök, mert kb a legkedvezőbb sminklemosó. Nem tudom feltűnt-e valakinek, de a kis kiszerelés egységárra olcsóbbra jön ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

beresg

2013. február 11.

2013.02.10.
Revideálom a lenti véleményemet, mert a parabének nem bőrbarát összetevők!

2013.01.08.
Én ma vettem, ráadásul kettő 50 ml-eset adtak most 398 Ft-ért a Rossmann-ban. Ki is próbáltam. Vízálló szempillaspirált nem használok, de a 'hagyományosat' maradéktalanul eltávolítja, és persze a szemhéjpúdert is. Szerintem szeretni fogom. Visszafogott, kellemes, természetes, lágy illata van. Ami a legfontosabb amellett hogy jó, hogy nagyjából bőrbarát összetevői vannak. (Nekem korábban a Balea face sminklemosó balzsam 2 in 1 volt, de azt már sajnos nem kaptam a dm-ben.) Szóval azt hiszem a másikat a tesómnak ajándékozom. Íme egy példa arra, hogy nem mindig az a jó kozmetikum, ami drága is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 11.

2013.02.10.
Revideálom a lenti véleményemet, mert a parabének nem bőrbarát összetevők!

2013.01.08.

Xinezia

2013. február 5.

Ezt használom most. Egynek elmegy, de nem vagyok elragadtatva tőle. Ha elfogy, biztos nem újítom fel a repertoáromat vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 5.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Lactate, Sodium PCA, Pantolactone, Fructose, Inositol, Lactic Acid, Niacinamide, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.