Rival de Loop

Ár:   399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2014. július 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéden és alaposan távolítja el a vízálló szemfestéket is. Hatása bőrgyógyászatilag tesztelt, pH-bőrbarát.

Minden bőrtípusra.

b.niki

2013. január 22.

Jól leszedi a tusvonalat és a szempillaspirált, nagyon jó áron van, már többször újravásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

fairynorah

2013. január 20.

Nagyon korrekt kis termék. Én kis méretben vettem még csak eddig (egyik a páromnál,egyik meg itthon) és gond nélkül leszedte a szemsminket-igaz én mindig lemosom a spirál nagyját vízzel és csak utána nyúlok lemosóhoz...:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

tjútor

2013. január 15.

Nekem teljesen bevált! Első sminklemosó ami dörzsölés nélkül szépen leszedi a szemfestéket és nem is csíp. Sokadjára veszem meg, pedig én általában tesztelgetős fajta vagyok de ennél a kozmetikumnál megmaradok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

tátombák

2013. január 4.

azt hiszem 300 forintért kapható, eddigi legjobb lemosóm :) Sokáig elég, és jól leszedi a szememről a sminket. Illatot nem érzek, nem csípi a szemem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

lovaslany13

2012. október 16.

Az ára miatt vettem, meg kicsi kiszerelés miatt.
Sajnos a sima szempillaspirállal is gondjai vannak.. Többször neki kell futni hogy teljesen lehozzon mindent. A vízálló szemceruzával nincs gondja.
Ha pedig túl sokat teszek a vattakorongra csípi a szemem. De nem hagy olajos érzést a lemosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

Az ára miatt vettem, meg kicsi kiszerelés miatt.

blackhaired

2012. augusztus 31.

Kétszer vettem meg, az ára miatt. Nagy hiba volt. Lemosás után csípi a szemem környékét, nem mossa le rendesen a szemfestéket, valószínűleg az alapozómat sem. Legközelebb inkább mást szerzek be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

dorothea

2012. augusztus 28.

én meg vagyok vele elégedve, mondjuk nagyon erős sminkhez még nem használtam... de az egyszerűbbeket szépen leszedi. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

knoemi88

2012. augusztus 13.

Az ára miatt vettem meg, ugyanis ez volt a legolcsóbb szemfestéklemosó a drogériában. Nem vagyok tőle elájulva, ugyanis a nem vízálló szempilla spirált (amiért megvettem), nagyon nehezen hozza le. Nem spórolok vele, de mégis másnap reggel a szemem alja fekete, mert ez sajna nem teszi a dolgát jól..Picit csípte is a szemem, úgyhogy nem veszem újra, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

Blame

2012. augusztus 11.

Eredetileg a kétfázisú szemfestéklemosót akartam megvenni, de az most nem volt a Rossmannban ezért megvettem ezt. Nagyon jó kis termék. Jól és könnyen lemossa a szemfestéket és nekem eddig még egyszer sem csípett. Mivel az ára is nagyon kedvező ezért mindenképpen megérdemli a max. pontszámot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

koan

2012. április 14.

Jól leszedi a sminket, nekem bevált, és nem irritálja a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 14.

Jól leszedi a sminket, nekem bevált, és nem irritálja a szemem.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Lactate, Sodium PCA, Pantolactone, Fructose, Inositol, Lactic Acid, Niacinamide, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.