Rival de Loop

Ár:   399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2014. július 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéden és alaposan távolítja el a vízálló szemfestéket is. Hatása bőrgyógyászatilag tesztelt, pH-bőrbarát.

Minden bőrtípusra.

viku88

2012. április 13.

Nekem tökéletesen lehozta eddig az összes sminkem, és tényleg nem eszeveszettül kell dörzsölni, simán rajtatartom a szememen pár másodpercig, amíg feloldódik, és utána leszed mindent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 13.

szonja

2012. március 28.

Én szeretem nekem jól lemossa a sminket (a krémeset is ) egyáltalán nem csodaszer de nem rossz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 28.

Udreeh

2012. március 16.

Szerintem akinek annyira "mar", meg "csíp" ahogy itt írja, az nem tudja, hogy hogyan kell eltávolítani normálisan a festéket, csak összevissza dörzsöli a szemét. Előbb azt kellene megtanulni, hogy ne dörzsöld bele a szemedbe a lemosót. Amúgy ha véletlenül bele is megy, egyáltalán nem csíp!
Nem veszem újra, az biztos, mert amit én használok (Essence szempillaspirál), azt nehezen hozza le...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 16.

kolesgolyo

2012. március 2.

Szeretem. Könnyen lehozza a vízálló fekete szemfestéket is, nem csípi a szememet, és mivel olajmentes, nem annyira macerás a használata.

UPDATE: Egy pontot levonok, legutóbb nekem is csípte a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 2.

UPDATE: Egy pontot levonok, legutóbb nekem is csípte a szememet.

bbubi00

2012. február 10.

Érdekes, nekem érzékeny szemem van és kontaktlencsét hordok de nekem nem csípi a szememet. Tetszik hogy nem olajos de lemossa a vízálló sminket is, nála már csak a Bioderma lemosója jobb, de ha az ár-érték arányt nézem akkor ez a termék nyert.Tetszik hogy van kis kiszerelés is, így utazásra is jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 10.

n.eszter92

2012. január 30.

Jól lemossa a festéket. Tényleg csíp kicsit, de amint megtörlöm a szemem, elmúlik. Talán első használatkor mintha jobban csípett volna. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 30.

daphne

2012. január 8.

A Garnier és a Nivea hasonló termékeivel szemben maradéktalanul eltávolítja a sminkem, még a vízálló szempillafestéket is. Sajnos ennek az az ára, hogy szembe kerülve szörnyen csíp, percekig homályosan látok tőle. Az ára rendkívül kedvező, de tovább keresem a tökéleteset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 8.

tmelinda04

2011. december 27.

Egy picit csípte a szemem, de hamar elmúlt, egyébként jól lehozta a szemfestéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 27.

Ella

2011. november 9.

Nagyon marta a szemem, azt hittem megvakulok tőle. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 9.

Nagyon marta a szemem, azt hittem megvakulok tőle. :(

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Lactate, Sodium PCA, Pantolactone, Fructose, Inositol, Lactic Acid, Niacinamide, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.