Rival de Loop

Ár:   549 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsooofizsooofi, Módosítva: 2014. július 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Speciálisan a szem környékének kímélő hatású tisztítására lett kifejlesztve. Vízálló szemfesték eltávolítására nem alkalmas.

Penge

2016. november 3.

Nagyon jó sminklemosó, nem csíp, hatékony.Ja és ha nem mosom le vízzel azonnal ,akkor sincs baj, nem húzza a bőrt nem irritálja, nagyon meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 3.

andika1234

2016. augusztus 9.

Nem rég vettem a Rossmannba 50ml került kb 300ft-ba :). Utazáshoz kerestem valami sminklemosót, ami kis helyet foglal. Szerintem a célnak megfelel, és olcsó is:). Irritációt nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Luckuska

2016. június 8.

Teljesen jó lemosó. Habár én minimálisan sminkelem magam. Szempillaspirál+szemceruza és kész is, így ennek a viszonylag apróbb kihívásnak kell eleget tennie. Én így is teljes megelégedéssel használom, szépen leszedi a smink maradékot. Először arclemosó tejjel mosom le a festék nagyját, majd vattára, vagy fülpiszkálóra csepegtetve használom ezt a kis terméket, és távolítom el a segítségével a maradék sminket is a szemem alól. Kíméletes, nem csíp, nem irritál. Ha picit többet teszek a vattára a kelleténél, akkor habzik, de ezt igyekszem elkerülni. Én a kis flakonosat használom, de az is elég volt számomra kb. 1,5 évig.

Remélem ezt a Rival DeLoop nem cseréli le valami harmat gyenge új termékre, mert akkor elpárolok a márkától, és más arcápoló után nézek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

givenchy

2016. február 10.

Nagyszerű lemosó! Sokfélét kipróbáltam, de ez mellett maradok, lehet drága és kis kiszerelésű, de nem szárít, nem olajos, nem csíp, tökéletesen tisztít. Ennél több pozitívum nem is kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 10.

snora

2016. január 12.

Kicsit nehezen szedi le a sminkemet, de alapos törölgetések után lejön. Az ára kedvező, de nekem néha csíp. Nem a legjobb sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

GNóri

2015. december 10.

A mülleres CV kétfázisú olajos sminklemosóját használtam korábban, majd miután elfogyott, és erről a tényről napokig elfeledkeztem, hirtelen felindulásból berohantam egy útba eső rossmannba, és megvettem ezt a lemosót. A kettőt összehasonlítva a CV-t sokkal jobban szeretem. Ezzel a lemosóval többet kell erőlködni, hogy leszedje a szemsminket, valahogy többet is pacsáltam ki belőle, így gyorsabban elfogyott, és néha csípte is a szemem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

ccvc

2015. december 9.

ez a kedvencem. olcsó is, a sminket is remekül leszedi, nemkell sokat használni belőle. sokfélét kipróbáltam már drágábbakat is, de ehhez mindig visszatértem előbb utóbb

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 9.

AkInImOd

2015. augusztus 16.

Tegnap vettem kíváncsiságból a Rossmannban, 300 forint körül volt a kicsi változat - gondoltam kap egy esélyt, úgyis elfogyott a Balea sminklemosóm és ki akartam próbálni valami mást. Este a még mindig tökéletesen tartó és néha a szappanos vízzel lerobbanthatatlan géltusvonalamat (Manhattan Gel Eyeliner) seperc alatt leszedte egy zsepi segítségével. Utána ugyanúgy arcot mostam, de addig sem irritált, kellemes volt a használata. Nekem bejött, de egyetértek az előttem szólókkal, hogy a literára egyébként eléggé drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

foldvarilia

2015. július 13.

Az összetevők szimpatikusak voltak ezért vettem meg, de igazából semmi különösebb dolgot nem csinál , tisztít kicsit jobban mint a sima víz. Nem éri meg az árát :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

KNina

2015. június 25.

Tapasztalataim a termékről: Nem túl rég óta (kb. 1 hónapja) használom a terméket... Nem lesz a kedvencem, mert a kiszereléséhez képest elég drága, a szemsminket viszonylag szépen leszedi, de dörzsölést igényel. Használat után én kicsit száraznak érzem a szemkörnyékemet...
Egynek el ment, de valószínűleg nem fogom újra venni..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 25.

Egynek el ment, de valószínűleg nem fogom újra venni..

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol