Rival de Loop

Ár:   549 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsooofizsooofi, Módosítva: 2014. július 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Speciálisan a szem környékének kímélő hatású tisztítására lett kifejlesztve. Vízálló szemfesték eltávolítására nem alkalmas.

Ginyw

2015. június 10.

Szeretem, szépen lehozza a sminket,1x főként az ára miatt döntöttem mellette. néha picit talán csíp, de kibirható. Ha elfogy valószínűleg újra emelett fogok dönteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

Kisu

2015. június 1.

Nem csípi a szemem és simán leszedi a szemfestéket,ami pozitív, de a szempillaspirállal megküzd szegény.
Nem hiszem,hogy ezt venném újra,annyira nem az igazi,de jobb,mint az avonos volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

zsofifi95

2015. május 23.

Elvagyok vele, viszont ha ebben az életben elfogy talán kipróbálok egy másikat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

Szilvia77

2015. május 23.

Tökéletesen eltávolítja a sminket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 23.

Tökéletesen eltávolítja a sminket!

artdeco

2015. április 29.

Ár/érték arányban verhetetlen, könnyen oldja a sminket, kissé olajos hatású, de kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 29.

pannababo

2015. április 8.

Vegan termék, nagyon gazdaságos, főleg a fekete szemfesték /ceruza,/spirál eltávolításban remeke! Olcsó, jó
évek óta bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 8.

évek óta bevált

nius

2014. december 19.

Nekem nagyon bejött. Nem drága, lassan fogy. Érdekes, hogy többen írtátok, hogy bántja a szemet, az én extra érzékeny szemem meg sem érezte, semmi csípős érzés. A sminket pikk-pakk lekapja, bár dörgölni tilos a szemkörnyéken, pár másodpercig várjatok, míg leoldja a sminket, majd utána finom mozdulatokkal kell letörölgetni. (csak azért írom ezt, mert sokan nekiesnek, és dörgölik veszettül, ami nagyon szépen kikészíti a szem érzékeny bőrét.)
Nekem a vízálló sminket is leviszi nagyjából, bár igaz, hogy én mindig (nem vízálló sminknél is)
átmegyek egy olajjal a szemem körül, biztos ami biztos alapon.
Szóval, szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 19.

átmegyek egy olajjal a szemem körül, biztos ami biztos alapon.
Szóval, szerintem megéri.

Judiit

2014. december 1.

Ezzel is megjártam, mint a konkurens cég olajmentes lemosójával. Bedurran tőle a szemem, egész a szemöldökömig vörös a bőr és rettentően szárít. Pedig akciósan vettem kettőt is :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 1.

bandita

2014. november 21.

2014. 07. 06
Szerintem én ennek az elődjét használom, a mai napig, immár a negyedik flakonnal, és nagyon szeretem, szerintem a micellás lemosók csak jelenthetnek neki! :)
Az összetevőlista megnyugtató tudatában váltok erre az új verzióra, de jóó! :)
A régiben is volt citromsav, de szerintem csak azt a célt szolgálta, hogy a megfelelő ph-tartományba hozza a tisztító összetevők által létrehozott lúgos kémhatást.
Az én szememet sem csípte.
Érdekes, hogy a kis, 50 ml-es kiszerelés (2x) árban kedvezőbb, mint a 100 ml-es, így én mindig kettesével veszem.

2014. 11. 21
A megújított összetételű verzió szerencsére abszolút megfelelt az elvárásaimnak! Nem vettem észre, hogy gyengébben muzsikálna, mint a régi összetételű kedvencem, és annak is nagyon örülök, hogy a szememet sem csípi.
Megosztott szerelemmel viseltetem két nagyszerű sminkeltávolító termékem irányában, mert tény, hogy a Balea habzó lemosója talán még nála is hatékonyabb, ezt viszont kíméletesebbnek érzem, és az INCI is szebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 21.

2014. 07. 06
Az összetevőlista megnyugtató tudatában váltok erre az új verzióra, de jóó! :)
Az én szememet sem csípte.

2014. 11. 21

lavender

2014. november 16.

Kétséget kizáróan a legjobb szemfestéklemosó, amit eddig levettem a polcról. Mindig is borzongtam a tejes és az olajos állagú lemosóktól, mert réteget hagynak a szemkörnyéken, ezért esett erre a termékre a választásom. Nagyon gazdaságos, mivel kevés is elég belőle és a legmakacsabb szemhéjsminket is gond nélkül lehozza. Ment már párszor a szemembe, de nekem sosem csípett (mivel műtve van a szemem, az összetevők nekem sokat számítanak), viszont egy picit szárít.
A múltkor raktároztam be belőle, mert 2 db volt 1 áráért, de a rendes árán is megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol