Rival de Loop

Ár:   549 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsooofizsooofi, Módosítva: 2014. július 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Speciálisan a szem környékének kímélő hatású tisztítására lett kifejlesztve. Vízálló szemfesték eltávolítására nem alkalmas.

Ophelia

2014. augusztus 23.

Szép összetevők ide vagy oda, nekem még a tömeges szempillavesztés mellett sem sikerült megszabadulnom a cseppet sem durva sminkemtől. Ezen felül még a szememet is csípte nagyon, még fél órával is a használata után. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

jud678

2014. július 6.

nekem kicsit ez is csípi a szemem, ahogy a himalaya uborkás is, de az nagyon :/
az új változat a garnier essentials sensitive-ből viszont nem csípi a szemem :)

update: ma újra használtam ezt a verziót (B5 vitaminos), és a véleményem ugyanaz: nekem ehhez érzékeny a szemkörnyékem, nem szeretem azt a szárító, "hűsítő" érzetet, amit hagy maga után. lemosom vele a szemem, de mintha alkoholos arclemosóval mostam volna le, percekig csak pislogok, úgyhogy én maradok annál ami jobban bevált. elhasználom a flakonomat, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 6.

nekem kicsit ez is csípi a szemem, ahogy a himalaya uborkás is, de az nagyon :/
az új változat a garnier essentials sensitive-ből viszont nem csípi a szemem :)

zsooofizsooofi

2014. június 12.

Azt hiszem, megtaláltam A Sminklemosót: szimpatikus összetevők, barátságos ár, és mindenekelőtt persze hihetetlenül jól szuperál.
Kezdjük ott, hogy már régóta szenvedek a szemfestéklemosókkal, mert valahogy a tussal egyik sem tudott mit kezdeni - a himalaya herbalson kívül, de az meg szétcsípte a szemhéjamat - de bezzeg ő! A spirál is nagyon szépen lejött vele, bár elvileg a vízálló sminket nem szedi le, de olyat nem is használok, szóval egyelőre teljes a megelégedés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 12.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol