Rival de Loop

Ár:   700 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   német Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CherryBlossom, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Lelőhely:   német Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Gyümölcsasavas bőrradír speciálisan vegyes és zsíros bőrre lett kifejlesztve, hogy aktiválja a bőr megújulását és regenerálódását. A bőrradír szemcsék finoman eltávolítják az elhalt hámsejteket. Hidratál és rugalmasabbá varázsol, ezáltal simábbá és puhábbá válik a bőr. Tartósítószer mentes.

Heli

2012. december 9.
Elhasználtam egy tubust, ma megvettem a következőt. Hosszú távon, rendszeres használattal bejött. Jobb, mint a fizikai hámlasztók, legalábbis most, nekem.

2012. július 21.
Nem rossz radír, bár nem tudom, hogy mennyi értelme van. Nem tapasztaltam olyan hű de nagy változást. Simább és puhább a bőröm használat után, de ennyi.
Mindenesetre tetszik ez a gyümölcssavas okosság, érdemes lenne kicsit fejleszteni rajta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 9.

2012. július 21.

amatar

2012. november 12.

Nem rossz radír, finom, szerintem érzékeny bőrre jó lehet, nekem kevés amit tud. A bőröm utána valóban puhább, viszont kell a fizikai radírozás, hogy tényleg lejöjjön minden.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 12.

poppy

2012. november 10.

A legjobb bőrradír amit eddig használtam! Nem fűztem hozzá sok reményt, csak azért vettem meg, mert kis kiszerelésű, és ha már úgysincs szívem kidobni semmit amit megveszek, legalább ne kelljen sokáig használni. Jó az illata, és nagyon puha a bőröm tőle. Az utána felkent hidratáló szinte "belecsúszott" a bőrömbe. Azt is szeretem benne, hogy nincsenek benne nagy szemcsék,mint az eddigiekben,amikkel szinte fájt a radírozás. Az egyébként sem magas ára pedig az utolsó fillérig megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

tmelinda04

2011. december 27.

Csodát nem tett, nem éreztem hosszan a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 27.

Csodát nem tett, nem éreztem hosszan a hatását.

Beleza

2011. december 1.

Egész jó kis radír, tényleg érezhető vmi savas hatás. Olyan homokos szerű az egész, nem kivehetőek a gyöngyök. Kicsi kis tubus, ezért hamarabb elfogy viszont nem foglal annyi helyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 1.

CherryBlossom

2011. szeptember 14.

Hirtelen ötlettől vezérelve kaptam le a polcról. Úgy szoktam használni, hogy megtisztított bőrre felkenem, rajta hagyom 10-15 percig, majd vízzel leöblítem úgy, hogy közben a szemcsékkel radírozom a bőrömet. Nem tudom, hogy amúgy hogy kellene használni, mert megzavar, hogy csak 30ml, a rendes bőrradírok nagyobbak. Mindenesetre nekem utána sima, bársonyos lesz a bőröm. Ez az eredmény azonban nem hosszútávú. Ártani nekem nem ártott, de nem is tett csodát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 14.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Zinc PCA, Lactic Acid