Rival de Loop

Ár:   499 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   német Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anordess, Módosítva: 2015. május 5.

Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   német Rossmann
Kategória:   Arcápolók

A lehúzó csíkok speciálisan az orrkörnyéki bőr higiénikus és mély tisztítására lettek kifejlesztve. Használata egyszerű, gyors, alapos. A bőrt láthatóan tisztává és mattá teszi. Rendszeres használata mellett a mitesszerek eltűnnek.

A lehúzható csíkok speciális hatóanyagainak köszönhetően közvetlenül az eltömődött pórusokkal érintkezik, és kihúzza a szennyeződéseket.

senskin

2014. április 20.

Lányok! Akárhogy is próbálhatjátok, ez a tapasz nem ér semmit sem. Nem jó. Más módszert kell keresni, vagy jobb tapaszt, ha egyáltalán van ennél jobb fajta...
Teljes pénzkidobás az egész. Azt gondoltam legalább a homlokon használható, de nem. Állon sem, orron meg pláne nem...
Inkább vegyetek kamillát, gőzöljetek. Nyomjátok ki, óvatosan. Szakszerűen. Nézzetek utána. Maszkozzatok, radírozzatok, használjatok pórusösszehúzót. Finom szappant vagy arclemosót. Igyatok sok folyadékot, mozogjatok és egyetek répát és sok c vitaminosat. Aki akar menjen el kozmetikushoz...
Mert ilyenre költeni hosszútávon eredménytelen....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 20.

Mert ilyenre költeni hosszútávon eredménytelen....

agica0723

2014. március 2.

Nem rossz, de azért elég sok mitesszert ott hagy. Próbáltam előtte a szódabikarbónázást, kamillás gőzölést, de úgy se lett sokkal jobb. Ami nagyon nem tetszik, hogy használat után ég, viszjet, piros a bőröm. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

angika19

2014. február 16.

Egy ideig teljesen rá voltam kattanva erre a tapaszra, mert tényleg rengeteg rondaságot szed ki, és ezt jó látni, de hiába használtam rendszeresen ( 3 naponta, ahogy elő van írva) jelentős javulást nem értem el vele. Lehet, hogy több időt kellett volna hagynom neki, de én sokalltam az árát, így rendszeres használatra. Aztán azóta magam tisztítom ki az orromon a bőröm. Tiszta kézzel havonta egyszer-kétszer, este alaposan kinyomkodom a mitesszereket és azután jó sokáig hideg víz alá tartom az orrom, így reggelre nyoma sincs a nyomkodásnak és a mitesszereknek. Ez az egyetlen módszer, ami bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

galagonyanya

2014. február 9.

Nem tudom, mitől függ a hatásfoka. De tény, van, amikor egész sok rondaságot kiszed, máskor meg - pedig lehetne mit - egyszerűen semmit. Szóval vegyes a tapasztalatom, ki lehet próbálni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 9.

Racka

2014. január 19.

Eddig próbált leghatékonyabb (és legfájdalmasabb) pórustisztító tapasz, a mitesszerek kb. 95%-át távolítja el, ha alaposan előgőzölök. Közben megkönnyezem a procedúrát, mert igen erősen ragaszkodik a bőrhöz (szennyezésekhez is ezáltal, gondolom, remélem), de megéri, mert az eredmény magáért beszél. A rendszeres használathoz viszont szerintem kicsit drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

Mozart

2013. november 6.

Első használatra jó pár mitesszeremet kiszedte, de már másodjára veszem újra és azóta szinte semmi, úgyhogy felejtős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

beautifullife

2013. október 27.

Hogy jól működjön,próbáltam bevetni a lehető legtöbb dolgot.
Joghurtos hámlasztás,gőzölés,aztán szódabikarbóna.
Életemben először használtam ilyesmit,így kicsit bénán raktam fel,DE ámultam-bámultam!
Az orromon ékeskednek mitesszerek és sehogy sem akarnak eltűnni,a nyomkodástól pedig egy hétig piroslik a nózim.Kicsit szkeptikus voltam vele kapcsolatban: most akkor hogyan működik?Lehúzom és kigyomlálja a csúnyaságokat?Ugyan már..
Pedig de!Tíz percig hagytam rajta és annak ellenére,hogy szerencsétlenül raktam fel,rengeteget kihozott.Egy álló percig nézegettem a tapaszt,hogy mennyi mitesszer kijött.Még a mélyeket is kihozta.Természetesen maradtak még a jövő hétre,de istenien működik.Egy használat után több,mint a felét kicsupálta és most rettentően örülök,hogy találtam egy módszert ami hatásos és nem piroslik tőle a bőröm. :)
Az államon és a homlokomon nincsen sok,azokra nem is akartam elhasználni a maradék kettőt,mert hetente új dobozzal venni azért nem szeretnék.Rájuk kipróbálom a zselatinos módszert. :)
Öt csillag,és biztos kiegészítem még,csak muszáj volt ezt a mostani örömáradatomat megosztani. :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

Hogy jól működjön,próbáltam bevetni a lehető legtöbb dolgot.
Joghurtos hámlasztás,gőzölés,aztán szódabikarbóna.

Bebek

2013. október 16.

Sok pici csúnyaságot kiszed, de a nagyobbakkal sajnos nem boldogul.( Mondjuk csodát nem várok, pedig olyan jó lenne, ha lenne egy olyan tapasz, ami az összes mitesszert kiszedi! :) )
Használat után teljesen kiszárítja a bőrömet, elég fájó, húzódó érzés... Mivel nekem szörnyen zsíros a bőröm, pikkpakk rendbe jön, de akkor is elég kellemetlen dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 16.

Manciska

2013. augusztus 20.

Ár-érték arányban szerintem tökéletes, habár 500 forintért azért csodát, tökéletes végeredményt ne várjon tőle az ember. Nem kerül annyiba, mint egy kozmetikus, és nem is olyan hatékony, de így is túlteljesítette az elvártakat, a mitesszereim jó részét kiszedte. A teafa-illat nagyon tetszik, gondolom fertőtlenít is ami szintén pozitívum. A szódabikarbónás módszert még nem próbáltam, nekem így is szépen kitisztítja az orromat és az államat, de hamarosan tesztelni fogom. :) Az orcáimon egyszer használtam, ott is szépen teljesített, de lehúzáskor eléggé fájt, úgyhogy ott hanyagolni fogom. Többször újravettem, és rendszeresen fogom használni a jövőben is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

dorisz13

2013. augusztus 17.

Megláttam, és meg is vettem. Kigőzöltem az arcbőrömet, utána radíroztam, majd felraktam a tapaszt az orromra, az arcomra pedig egy maszkot. Pont egy időben le is lehetett szedni őket. A tapasz minden rondaságot kiszedett :-) Én biztosan újraveszem.

Utólagos vélemény: Az utolsó két csík használata után arra lettem figyelmes, hogy iszonyatosan kiszárította az orrom oldalánál a bőrt. Valószínűleg a teafa olaj tartalma miatt. Több napos radírozás és krémezés után jött csak helyre. Mínusz 3 csillag :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 17.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol

Bentonite 0 0

Kaolin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.