Rival de Loop

Ár:   499 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   német Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anordess, Módosítva: 2015. május 5.

Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   német Rossmann
Kategória:   Arcápolók

A lehúzó csíkok speciálisan az orrkörnyéki bőr higiénikus és mély tisztítására lettek kifejlesztve. Használata egyszerű, gyors, alapos. A bőrt láthatóan tisztává és mattá teszi. Rendszeres használata mellett a mitesszerek eltűnnek.

A lehúzható csíkok speciális hatóanyagainak köszönhetően közvetlenül az eltömődött pórusokkal érintkezik, és kihúzza a szennyeződéseket.

foxgirl

2013. augusztus 3.

Nagyon tetszik, használat után az orrom sima lesz és a mitesszereim is kitisztulnak :-) Egyedül az árát sokallom kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Ms.Cat

2013. július 16.

Nekem nagyon bevált!Az orromnál egyenesen minden mitesszert/pattanást kiszedett. Újravevős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

cirrus

2013. június 28.

Nagyon sok mitesszert ott hagy, ugyanennyi pepecseléssel kézzel is ki tudom nyomni őket, ráadásul alaposabban. Próbáltam a szódabikarbónás módszert is, de sajnos azzal sem tökéletes a végeredmény :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 28.

babraeb

2013. május 19.

A szódabikarbónás módszerrel használom már egy ideje, valóban több mitesszert lehet így eltávolítani. De sajnos az összeset nem szedi ki, és ami sikeresen eltűnt az pár nap múlva újraképződik. Nem egy csodaszer, és szerintem drága is, de próbálkozni lehet vele... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

varga.stella

2013. május 11.

Nem hittem el! Ez tényleg nagyon jó! Az orrom is kisebbnek tűnik. :)
Sok termékkel, főleg maszkokkal próbálkoztam már, de ma eszembe jutott, hogy jó pár évvel ezelőtt nagyon reklámozták az ilyen tapaszokat. Az üzletben viszont csak ez az egy típus volt, így gondoltam, teszek ezzel egy próbát.
Picit utánaolvastam itt és a szódabikarbónás verzióval próbáltam ki. A mitteszerek igen jelentős részét kiszedte. Nagyon szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 11.

Nem hittem el! Ez tényleg nagyon jó! Az orrom is kisebbnek tűnik. :)

krémlulu

2013. április 30.

én is bevállaltam egy ilyet az itt olvasott pozitív vélemények miatt, szódabikarbónáztam is előtte ( Egy teáskanál szódabikarbóna+1.5-2 dl víz) , és 3x is megcsináltam, de kb 3-4 mitesszernél többet nem szedett ki, tehát nekem abszolút csalódás, és sajnálom rá mind a 600 valahány forintot....mit ronthattam el?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

asha

2013. április 29.

Az első tapaszt ügyesen túlnedvesítettem, úgyhogy feloldódott az anyag és az orromra ragadt. A második már azért kiszedett jó párat, a harmadikat pedig ketté vágtam és az arcomra tettem. Az is egész szépen tisztított és fel is puhítja a bőrt, így könnyebb kinyomni, amit otthagyott. Szóval tényleg ki kell tapasztalni a használatát, nem rossz ez. Lehetne több csík is a dobozban. Majd kísérletezem még vele, vagy más fajtával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

mazsola

2013. április 4.

Hát ez csúcsszuper! Hitetlenkedve vettem meg, mert mindig befürödtem ezekkel a tapaszokkal, de gondoltam adok egy esélyt a szódbikarbónás módszerrel, és hihetetlen. Ott álltam és csak néztem kb. fél órán át a tapaszon lévő mitesszererdőt! Úgy álltak glédában, mint a sündisznó tüskéi :) Egy jó tanács: ne randi előtt csináljátok, mert utána piros még az orr egy ideig. Hogy meddig, azt nem tudom, én tegnap este csináltam és ma reggel már nem volt piros az orrom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 4.

ljudith78

2013. március 15.

Régen használom már ezt a tapaszt, mostanáig kamillás gőzölés előzte meg a használatát, de felkeltette a kíváncsiságomat ez a szódabikarbónás okosság, így ma kipróbáltam.
Meg voltam róla győződve, hogy idáig is sokat kiszedett, de most csak ámultam amikor lehúztam a tapaszt, akkora erdőcske volt rajta :) Szóval marad ez a szódabikarbónás verzió, köszönöm a tippet! :)
Egyébként szerintem nem túl bölcs dolog előtte radírozni, én ezt valahogy úgy képzelem el, hogy akkor gyakorlatilag nincs mihez kapcsolódnia a tapasznak.
Gőzölés/szódabikarbónás ügyeskedés nélkül valóban nem sokat ér, de ha már megvette valaki, akkor érdemes kipróbálnia valamelyik módszert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

Kiscsillag5

2013. március 13.

Nekem kb. annyit ért, mint halottnak a csók. Édeskevés ez az én mitesszereimnek. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol

Bentonite 0 0

Kaolin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.