Rival de Loop

Ár:   499 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   német Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anordess, Módosítva: 2015. május 5.

Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   német Rossmann
Kategória:   Arcápolók

A lehúzó csíkok speciálisan az orrkörnyéki bőr higiénikus és mély tisztítására lettek kifejlesztve. Használata egyszerű, gyors, alapos. A bőrt láthatóan tisztává és mattá teszi. Rendszeres használata mellett a mitesszerek eltűnnek.

A lehúzható csíkok speciális hatóanyagainak köszönhetően közvetlenül az eltömődött pórusokkal érintkezik, és kihúzza a szennyeződéseket.

kismadár

2013. március 13.

Egész jó! 500 ft-ért vettem, 3 db lehúzócsík van benne, és elég sok mitesszert kiszedett! 500 ft-ért ne várjunk csodát, egy használat után nem fog eltűnni az összes mitesszer, de elég sokat ki tud szedni. Én is egy kisebb fajta "rituálé" után használtam: arctejes arctisztítás, kávézaccos radírozás, szódabikarbónás vattakorong 10 percig a célterületen, aztán kamillás gőzölés, majd jött a tapasz. Végül pórusösszehúzó tonik és hidratáló arckrém. Nem mondom, lett volna még mit kiszedni, de én már ezzel az eredménnyel is elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

justagirl

2013. február 17.

Hát a semminél azért többet szedett ki (kb 5) de azért jóval többet vártam volna tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

csipkeorsika

2013. február 7.

nekem semmit sem használt, de kipróbáltam ezt a szódabikarbónás dolgot, és tényleg javít az eredményen, de 100%-ig így sem vagyok megelégedve.. de aki hazsnálja, inkább úgy, mint önmagában, vízzel ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

noxibaba

2013. február 4.

2013.02.04. Hát, ez a szódabikarbónás módszer tényleg jó!!! Pár napja kipróbáltam simán, nem szedett ki semmit. Kipróbáltam a lejjebb leírt szódabikarbónás módszert és nagyon sokat kihozott. Nehezebb is volt leszedni a papírt! De látható rajta a végeredmény!!
Talán ez az egyik legjobb tapasz, amit kipróbáltam. Igaz, nem mindig volt hatása, de ha úgy használtam, ahogy kell, akkor mindig sikeres volt a művelet. (Gőzölés vagy fürdés után használtam)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

jns.melinda

2013. január 23.

Próbaképp vettem meg akciósan, nem vártam tőle sokat, a gyanúm beigazolódott. Elég nagyok a pórusaim sajnos elég zsíros is, így mélyen vannak a mitesszerek. Ez a kis tapasz, kb. 3-4-et szedett ki a legfelső rétegből, pedig még lenne miből válogatni, a mélyebbekhez hozzá sem nyúlt (radírozás, puhítás után is csak remélni mertem, mert még kinyomni is nehéz). Erősen mitesszeres bőrre nem ajánlom, viszont normál bőrön kis pórusok esetén működhet. Nem is tudom mit gondoltam, mikor megvettem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

xixi

2013. január 13.

Teljesen jól működik nálam is ez a tapasz, de én mindig a szódabikarbónás módszerrel használom az ilyeneket, érdemes még egy esélyt adni neki vele annak is, aki esetleg már megvette, de csalódott benne. Leírom, hátha valaki nem ismeri:

Kb. egy deciliter langyos vízbe feloldani egy teáskanál szódabikarbónát. Ebbe mártani egy vattakorongot, hadd legyen jó nedves, nem kell kinyomkodni nagyon, csak annyira, hogy ne folyjon belőle a víz. Rásimítani az orra, vagy ahová a tapasz megy, tíz percig fennhagyni. Ezután kell feltenni a nedves bőrre a tapaszt.

Sokkal jobb a hatás ezzel a módszerrel, és nincs annyira macerás, mint a gőzölés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 13.

krémkereső

Korcsoport: >54
2013. január 6.

Szuper termék! Én nem szoktam a használata előtt gőzölni, vagy bármi mást csinálni: bevizezem az adott területet (néha használom a homlokomra és az államra is), majd felteszem a tapaszt. Mindig enyhén rányomom az adott területre, nem csak felrakom, főleg az orr környékén, mert az nem egyenletes felület. Amikor teljesen megszáradt, lassan, egyenletesen húzom le, nekem nem kellemetlen érzés. Totálisan tisztít, megdöbbentő eredménnyel! Azt is kiszedi, ami nem látszik:))! Mindig újra veszem.
Első használatkor én is azt hittem, hogy nem szedett ki semmit, de amikor féloldalról néztem meg a csíkot, akkor már láttam az eredményt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. január 6.

knoemi88

2012. november 27.

Biztos az én bénaságom számlájára írható, de számomra ezt a totális pénzkidobás kategóriája volt. A használati utasítást követbe benedvesítettem az adott területet, rányomkodtam száraz kézzel a tapaszt, vártam egy kicsit és utána lassan lehúztam. A tapasz legfelső rétege rajta maradt az arcomon és semmit nem szedett ki :( Talán kipróbálom a müllerest, hátha az jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

Judittttt

2012. november 26.

Használata előtt radíroztam, gőzöltem vagy negyed órán át, de semmit nem csinált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

brfoo

2012. november 26.

Nekem ez az egyik legszuperebb termék ami leszedi az orromról az apró mitesszereket, van, hogy egymás után 3 lehúzást is csinálok, viszont addigra mindent eltávolít és utána szoktam feltenni egy összehúzó arcpakolást és egy hét után ismétlem az egészet. Sajna az orrom a legproblémásabb :S Mondjuk én nem csak kicsit vizezem be előtte az orromat, hanem nagyon, hogy jól tudjon oldódni a csíkon a cucc, meg van hogy pluszban ráfogok egy kicsit hogy tutira tapadjon.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol

Bentonite 0 0

Kaolin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.