Rival de Loop

Ár:   499 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   német Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anordess, Módosítva: 2015. május 5.

Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   német Rossmann
Kategória:   Arcápolók

A lehúzó csíkok speciálisan az orrkörnyéki bőr higiénikus és mély tisztítására lettek kifejlesztve. Használata egyszerű, gyors, alapos. A bőrt láthatóan tisztává és mattá teszi. Rendszeres használata mellett a mitesszerek eltűnnek.

A lehúzható csíkok speciális hatóanyagainak köszönhetően közvetlenül az eltömődött pórusokkal érintkezik, és kihúzza a szennyeződéseket.

natasha

2012. november 23.

Nekem egyetlen mitesszert sem szedett ki,pedig az orrom,állam tele van vele sajnos,és a homlokom sem panaszkodhat.
Letisztítottam alaposan a bőrömet,arclemosó,arcradír,gőzölés,utána felraktam,kellemetlen volt lehúzni,de az égvilágon semmit nem szedett ki,nekem hasztalan ez a termék,nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 23.

adri251982

2012. november 10.

Elég szépen megtisztította az orromat a mitesszerektől, de nem 100%-ban. Persze, ezt nem is vártam. Használata könnyű, a tapasz eltávolítása egyáltalán nem fájdalmas. Megéri az árát, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 10.

Dorcsa

2012. november 2.

Tegnap csináltam egy itthoni arckezelést. Az én módszerem a következő (hát ha így beválik másoknak is):arclemosás a szokásos arclemosóval, aztán arcradír olivaolaj+ cukor keverékével (mivel eléggé száraz a bőröm már ilyenkor) aztán gőzölés: kamilla+zsálya a vízbe. És ezek után használtam ezeket a tapaszokat. Mivel be kell nedvesíteni az orrot a használat előtt, ezért én a gőzölős vizet használtam erre a célra is.
Az eredmény nagyon meggyőző volt. Kész mitesszerdzsungel volt a kis papírcsíkon és eléggé fájt is mikor lehúztam, de hát a szépségért szenvedni kell ugye. Na és ha lúd, akkor legyen kövér, gondoltam, és kettévágtam egy tapaszt és az orcák környékére is raktam. Ott fájt aztán igazán, de brutál munkát végzett. Tuti újraveszem, ha lehet még kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

famerilla

2012. október 10.

Most vettem meg másodjára. Valamit rosszul csinálhatok azonban, mert oldalról teljesen jól kiszedi a mitesszereket, viszont az orrom elején "letépődik" az a csík. Mikor legutóbb rajtam volt, akkor már belejöttem mondjuk, még a lehúzást is tanulnom kell... :) De nem adtam fel, mert jó kis tapasz ez. Puha marad utána az orrom, nem szárad, pedig néha elég komolyan hámlik.
Én bízom a leírásában, így rendszeresen fogom használni.

Ezt a gőzölésest meg kipróbálom én is, mert eddig a leírás szerint csináltam. Egyelőre 4-essel díjazom a hatást :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

Én bízom a leírásában, így rendszeresen fogom használni.

kovacsmonikk

2012. szeptember 4.

Én zuhany után próbáltam ki, de nekem alig szedett ki valamit. Egyelőre elégedetlen vagyok, majd legközelebb gőzölök, s akkor végleg döntök.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Anna28

2012. július 31.

Nagyon szerettem, de már egy Rossmann-ban sem látom. Lehet még kapni valahol?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 31.

Nagyon szerettem, de már egy Rossmann-ban sem látom. Lehet még kapni valahol?

pink sunrise

2012. július 28.

Nekem nem vált be mert pofátlanul kényes bőröm van,de a férjemnek nagyon szépen kitisztitsa az orrán a pórusokat.Mindig eszembe juttatja hogy vegyek neki:) .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

Heli

2012. július 28.

Édesanyám orra tele van mitesszerrel, szabad szemmel is jól láthatóak neki. Ez a tapasz már az első használat után kb. 90%-át kiszedte. Ő nagyon elégedett vele, használja is rendszeresen.
Nekem viszont nem jött be, alig tisztít...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

Nekem viszont nem jött be, alig tisztít...

zsuzsanna8papp

2012. július 4.

Kétszer próbáltam ki, és csodát nem tett. Eléggé mitesszeres a böröm, általában kozmetikus tisztítja, szóval olyan nagyot nem is vártam ettől. Egyedül az államon vettem észre, hogy használt. Ahogy itt olvasom, hatásosabb ha előgőzölöm az arcom. Ki fogom próbálni, és madj megírom, mit tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

Trixi

Korcsoport: >54
2012. július 3.

Mivel érzékeny és rozáceás a bőröm, ritkán megyek kozmetikus által végzett arctisztításra, semmi értelme, mert nem nagyon merik nyomkodni. Szükségem persze lenne rá a tág pórusaim miatt. Ezért kezdtem el használni ezt a tapaszocskát, és bár nem ér fel egy igazi tisztítással, a semminél jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. július 3.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol

Bentonite 0 0

Kaolin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.