RIVAL loves me

Ár:   949 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LynZ, az összetevőket feltöltötte: honeymii, Módosítva: 2021. június 10.

Kiszerelés:   5,5 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

2020-ban megújult változat!

Vitaminos ajakolaj jojobaolajjal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Evet7

2020. március 10.

Imádom, gyakorlatilag a repedezett ajkaimra eddig semmi nem volt jó, csak ez. Viszont kb december óta nem találtam egy Rossmannban sem. Tegnap kaptam értesítőt, hogy újra elérhető a webshopban, de ott sem találom továbbra sem. Lehetséges, hogy már nem gyártják? Tud róla valaki esetleg valamit? Nagyon szomorú lennék, ha így van : (

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

Rita05

2019. november 14.

Imádom. Nem tudok semmi negatívat mondani róla. Párszáz forintos kis szépség. Kellemes az illata, az állaga, hidratál, ápol. Tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

98SzAnDi19

2019. október 27.

A látvány fogott meg elsőre, akciós is volt, úgy gondoltam ennyiért megéri. Nem bántam meg, kicsit jobban ragad, mint megszoktam, de összességében jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 27.

Formidable

2019. október 27.

Szép összetevő lista, barátságos ár, különleges csomagolás - kifejezetten vonzó termék. A külsejéről már előttem is elég sokan ódákat zengtek, úgyhogy én át is ugranám annyival, hogy egyetértek velük, és jöjjön a tartalma. Az ajkakra felkenve fényes, kellemes illatú, kell egy kis idő neki, míg felszívódik, de egyébként simán lehet vele utcára menni, szerintem egész szép szájfényes hatása van. Nekem eddig bevált, szépen rendbetette az ajkaimat, úgyhogy szívesen nyúlok érte. Biztosan fogok még arról update-elni, hogy egyrészt meddig elég (ezt Glamour-napokon vettem, okt. 10-én), másrészt az eddigi, kifejezetten nyárias időben nem igazán tudtam kihívások elé állítani, arra viszont kíváncsi vagyok, hogy teljesít majd hidegben.
A golyós applikátora egyébként nagyon tetszik, szépen lehet vele szabályozni, hogy mennyi terméket viszünk fel.
Eddig nekem 4 csillagos, és csak azért nem 5, mert ahhoz, hogy megkapja a "csodaszer" minősítést, télen is teljesítenie kell majd.

Lovascsajszi

2019. október 17.

Egyszerűen imádnivaló! Gyönyörű a csomagolása, tele van tápláló összetevőkkel, picit ragacsos érzés de ha lehet így mondani gyönyörűen "felpumpálja" az ajkakat, evést ivást nyilván nem bír de ez egy ajak ápoló tehát nem is kell neki, nagyon stresszmentesito benne a virágok mozgása.

Összességében mindenkinek ajánlom, hogy kipróbálja, nagyon jó termék! :) És az ára is tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 17.

HHH97

2019. augusztus 31.

A csomagolása miatt vettem meg (első látásra szerelem), így magához az ápoló képességeihez nem fűztem nagy reményeket. Ellenben hatalmasat csalódtam ebben a terméékben! Egyik legjobb ajakápolóm lett, nagyon puhává teszi a számat (bár tény, hogy általában alapból sem túl szárazak), és még szájfénynek is szuper. A női ismerőseim fele pedig kiszúrta, hogy mennyire menő kis cuccom van :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

fokyandi

2019. június 17.

Nem tartós termék, de legalább szép csomagolásban árulják. Engem zavar, hogy a golyó súrolja a számat , bár jól adagol egy rétegben "fed".

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 17.

Kittyki

2019. június 17.

Nem csinált semmit, max 5 percig hatott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Nem csinált semmit, max 5 percig hatott.

Veronika3

2019. április 2.

Nagyon jó ára van, jól hidratál nincs színe így matt rúzs alá tökéletes. És bónusz pont a nagyon szép csomagolás a menő virágokkal 😅💕

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

SminkesAnyuci

2019. március 30.

Jó, nagyon szeretem. Tetszik a design, jó illatú, nem ragacsos, nekem gyorsan eltűnik a számról, de gyömyörű fénye van mikor rákenem. Jó volt, hogy olvastam itteni véleményekben, hogy vigyázni kell a kupakkal, igy a táskámban függőlegesen tárolva hordom magammal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil