RIVAL loves me

Ár:   949 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LynZ, az összetevőket feltöltötte: honeymii, Módosítva: 2021. június 10.

Kiszerelés:   5,5 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

2020-ban megújult változat!

Vitaminos ajakolaj jojobaolajjal.

Bubus06

2019. március 20.

Update: (2019.03.20.)
Újra vettem...Nagyon hiányzott. Ezúttal igyekszem vigyázni a kis kupakjára.

Megnyerő a csomagolása. :) Lehet vele játszani, hogy a feje tetejére állítjuk és nézzük ahogy vándorolnak a kis virágot.:D És retro picit a golyófejes adagolója.
A hidratáló hatása is szuper, és szépen lemattul és nem marad ragacsos utána az ember szája..Finom illata és íze is volt. A vége felé már azon kaptam magam, hogy csak ezután nyúltam. :) Mindig ott volt a kabátzsebemben, jó barátok voltunk télen..Úgyhogy nekem megérte.

Csak sajnos az van, amit a többiek is mondtak. Az enyémnek is széttört a kupakja, és nem volt hajlandó rendesen zárni már utána, és tiszta ragacs lett a táskámban minden..Fáj miatta a szívem. :/ Szép emlék lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

Update: (2019.03.20.)
Újra vettem...Nagyon hiányzott. Ezúttal igyekszem vigyázni a kis kupakjára.

Verena

2019. január 9.

Nagyon sokat vadásztam rá, mire megleltem. A csomagolás nagyon cuki, de sajnos nem strapabíró, nekem széttört a táskámban, pedig nem esett le és nem dobáltam :) a hatása sem vált be számomra. Sajnos itt az alacsony ár kéz a kézben jár az alacsony minőséggel. A 3 csillagot csak a cuki csonagolás miatt adom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

szisza9

2018. december 8.

Szerintem szupi ez a kis termék!
Este szoktam felkenni, fogmosás után egy kicsit a kefével megdörzsölöm a számat, és lefekvéskor bekene vele. Napközben alig szárad ki a szám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Szerintem szupi ez a kis termék!

georginasz

2018. november 18.

Nagyon megtetszett a folyadékban úszkáló virágok, ami miatt muszáj volt levennem a polcról, de miután utánaolvastam az összetevőinek nem volt kérdés, hogy megvegyem e. Nagyon jól hidratálja a számat, nagyon szeretem, kellemes érzést ad a számnak. Így ősszel-télen nagyon jó hasznát fogom venni. Ár-érték arányban nagyon megéri! Csak ajánlani tudom.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

rekamer

2018. október 25.

Glamour napokon vettem kb. 360-380(?) forintért. Abszolút megérte. Az itt olvasott kritikák hatására megvettem, mert már régebben is szemeztem vele a polcon az extra kinézete miatt.
Számítsatok rá, hogy amint valaki meglátja a kezetekben, kapásból el fogja kérni szemlézésre :) Ennek a hátránya, hogy 0,00001 másodpercen belül valaki engedély nélkül fel is kente, ami egy golyós adagoló esetén főleg nem higiénikus. :O Ha nagyon unatkozom, akkor szoktam szórakozni a fel-le úszkáló buborékkal az olajban forgatáskor, hogy lökdösi a kis virágokat benne :D Felhasználói élmény: 5*

Ami a terméket illeti:
Beszívódás: ha lefekvés előtt kenem fel, jó esetben félig beszívódik reggelre. Nappal pedig mindenfélét csinálok a számmal, amivel ledörgölődik (eszem- iszom, rágyújtok, piszkálom, körmöt vagy tollat rágcsálok, hozzáér egy sál, stb). Engem spec annyira ez nem zavar, határozottan hidratáltabb lesz a szám, mintha nem kenném fel. Folyékony rúzs alá viszont nem merném felkenni (Valaki már próbálta?).
Színtelen teljesen, naaaagyon fényes, átlátszó szájfény kiváltható vele. Nem érzem fullasztónak a viseletét a bőrömön, bár minimálisan ragad. Kentem rosszabbat is már magamra. SPF-et és anti-aginget ennyi pénzért ne várjunk el.
Illatra kellemes kis mindenféle gyümölcsös, helyenként pirosbogyós beütéssel. Íze nincs.

Egy dolog viszont zavar.
Táskában hurcolom ide-oda. Az olaj elkezd kifolyni a csavaros nyakra és a kupakba és a táskából a szöszmöszök beleragadnak. Bleáh.
Najó, nem nyavalygok, megyek és kitakarítom.

Összegezve: Vegyétek meg, mert ennél menőbb ajakápolótok úgysem lesz sohaaaaa :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Ami a terméket illeti:

Egy dolog viszont zavar.
Najó, nem nyavalygok, megyek és kitakarítom.

stripedpanda

2018. szeptember 7.

Ma vettem újra, annyira szeretem :) Az előző sajnos hamarabb megromlott, mint ahogy el tudtam volna használni, de ez is mutatja, hogy mennyire sokáig elég :D Nagyon jó illata van, picit ugyan ragad, de nem jobban mint egy átlag szájfény. Felkenéskor szép fényes, idővel persze beszívódik. Nagyon jól hidratál, estére is ezt szeretem felkenni és reggelre nagyon szép hatása van. Az illata is finom, de nem erős, vagy zavaró, nincsen semmilyen íze, nem is furcsa érzés viselni, és persze nagyon kis szép :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

margit17

2018. augusztus 17.

Impulzusvásárlás volt, fel-alá sétálgattam és újdonságokat nézegettem, mikor megláttam ezt a kis csodát. Igazából a csomagolása és a benne levő virágok fogtak meg elsőre, aztán meglestem a tesztert, annak egész jó állaga volt, viszont az illata kicsit kellemetlen, olyan sokat használt... Ennek ellenére úgy gondoltam egy próbát teszek vele, hátha. Hát azt kell mondjam pozitívan csalódtam, mikor kibontottam a vadiújat. Isteni finom "gyümölcsös-virágos" illata van, nagyon kellemes, de nem tolakodó. Az ajkakat nagyon szépen hidratálja. A vásárlás napján matt rúzs volt rajtam, ami munka végére kicsit szárított az ajkaimon, így meg is volt az alkalom a kipróbálásra és mire hazaértem teljesen rendbe tette az ajkaimat (~ 30 perc a hazautam). Finom, puhák lettek az ajkaim, kellemes viselni, eleinte kicsit ragad, de az is hamar elillan. Golyós applikátora van, ami eleinte kicsit fura volt, de könnyű megszokni. Abszolút jó vétel volt, csak ajánlani merem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

sziluetta

2018. június 15.

Otthon hagytam az összes ajakápolóm és sürgősen kellett valami, mert cserepesedett már nagyon a szám. Ez landolt a kosaramban, mert már hetek óta szemeztem vele, hogy milyen szép, de nem akartam megvenni az 100 másik ajakápoló mellé :D Nagyon cserepesedő ajkakra nem egy megváltás, szerintem átlagosan puhítja az ajkakat. Ellenben csodaszép, gyönyörű fénye van és fantasztikus az illata. ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

kisizé

2018. március 2.

még csak párszor használtam, de nagyon tetszik :) féltem hogy nagyon gagyi lesz, de kellemes csalódás.
úgy néz mint egy szájfény, de mégis hidratál és nincs is nagyon erős, zavaró szaga/íze, szóval tetszik!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

pinkprincess112

2018. január 30.

Nem a legjobb,sajna sosem szívódik fel az olaj :(
Nem hidratált és nem ápolt, kidobós:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 30.

Nem a legjobb,sajna sosem szívódik fel az olaj :(
Nem hidratált és nem ápolt, kidobós:(