RIVAL loves me

Ár:   949 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LynZ, az összetevőket feltöltötte: honeymii, Módosítva: 2021. június 10.

Kiszerelés:   5,5 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

2020-ban megújult változat!

Vitaminos ajakolaj jojobaolajjal.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

viviennoo

2017. december 30.

Hónapok óta láttam már az állványokon, de csak a helyét, sose találtam belőle. Aztán most végre volt belőle pár darab egy nem túl forgalmas Rossmannban, egyből meg is vettem. Nagyon tetszik a kinézete, illata kellemes, úgy érzem, kellően hidratál. Napközben, éjszakára használom, reggelre szép, puha lesz tőle az ajkam. Ha találok még belőle, biztos veszek még belőle tartaléknak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

bélám

2017. október 12.

Imádnivaló, de nem tudtam elhasználni. Megromlott, még mielőtt a végére (vagy inkább a feléig) értem volna. Legalábbis megbüdösödött és ez pont elég volt ahhoz, hogy ne kenjem magamra. Kár érte..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

feherandie

2017. október 12.

Tegnap vettem de mar nem birom ki hogy ne irjak rola annyira jo! Csak az a baj hogy egy egyszeru minden estes ajakapolonak vettem csupan de befogtam szajfenynek mert annyira szep atlaszo szajfenykent, emellett pedig tenyleg nagyon hidratal is. Persze ez a hatas biztos elmarad majd ha hozzaszokik mar a szam, de ez nem von el az ertekebol, 2x ennyiert is megerne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Sepi

2017. május 16.

Hát nem tagadom, a mesés kinézete győzött meg, az úszkáló virágocskák. De maga a termék is szuper, egy jól hidratáló szájfény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

DikieGirl

2017. április 7.

Már kinéztem egy külföldi oldalon, de még mielőtt megrendelhettem volna megláttam a Rossmannban és OMG!
Az illata engem az orbit rózsaszín (azt hiszem tutti-fruttis) illatára emlékeztet. Aranyos a golyós kiszerelés, viszont kicsit ragacsos.
A csomagolása valami eszméletlen és a hatásával is elégedett vagyok. Kicsit ki volt száradva a számszéle, de csak a felső ajkaimnál, 3 használat után sokkal jobb lett.
Nekem mindig van egy esti ajakápolóm és mivel az előző elfogyott ez tökéletes helyettese lesz. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

honeymii

2017. március 12.

A csomagolás miatt vettem meg, nem vártam tőle nagyjából semmit sem, de nekem is nagyon pozitív csalódás volt. Kb. 2 nap alatt teljesen rendbe hozta a kisebesedett, cserepes számat, így főleg már csak éjszaka kenek fel egy jó nagy adagot amolyan overnight treatmentként, reggelre mindig isteni puha lesz tőle a szám. De amúgy meg napközben lightosan felkenve szájfénynek sem utolsó. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Jdit04

2017. március 7.

Szívem szerint 4,5*-ot adnék neki, azonban inkább 5, mint 4, már csak azért is, mert hihetetlenül pozitív csalódás volt számomra! Gondoltam, hogy jól van, szép is, olcsó is, legyen. Viszont extragyorsan és jól hat! Bekenem a számat, rá 1-2 órára mintha kicserélték volna, a szárazságnak nyoma sincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

centaine

2016. november 10.

Ár-érték arányban nagyon jó termék. Az üvege egyből megfogott, teljesen a gyerekkoromra emlékeztet, kicsit gagyi, de nagyon aranyos hatása van, az illata teljesen epercukorka, az első gyerekszájfényemnek ugyanilyen illata volt, nem tudtam ott hagyni :)) Egyébként nagyon jó ápoló, esténként mindig használom, utcára nem igazán, mert nem áll jól a színe, illetve a tükörfény miatt elég rendesen kiemeli a legapróbb repedéseket is az ajkamon, de ettől még funkciónak tökéletes :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

nixone

2016. október 29.

Nem állt szándékomban ajakápolót venni, de amint megláttam ezt az üveget nem hagyhattam ott! Csodálatos kinézete van, felkenve egyébként tényleg úgy tűnik mint egy színtelen szájfény. Könnyen kiszáradnak az ajkaim, akkor is az volt, mikor megvettem. Többször is felkentem és úgy érzem, hogy segített, úgyhogy mindenképpen jár az 5*. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 29.

Donna

2016. október 28.

Ilyen szép kis üveget nem lehetett otthagyni. Azon kívűl, hogy színtelen szájfényként funkcionál, nem sok haszna van. Enyhe bogyós gyümölcsös illatú, erősen kiszáradt ajkakra nem hiszem, hogy jó választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil