Robert Piguet

Ár:   28 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2016. február 22.

Ár:   28 000 Ft

A Petit üde, fiatalos, pimasz, de mindenekelőtt nőies, akárcsak ikonikus „anyukája”, az eredeti Fracas. Marakujás hatású zamatokkal nyit, majd az elegáns – mégsem komolykodó – tubarózsa és fehér virágok következnek. Aztán kapunk egy kacsintást a csokoládétól.

Illatjegyek: bergamott, körte, mandarin, gardénia, jázmin, tubarózsa, kakaó, mósusz, szantálfa.

Ár: 3300 , Eladó: Fapapucs
Állapot: Használt, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom! Csak postán maradóként!

Vanília

2016. február 20.

Olvastam a véleményeket a parfüm erősségéről, mielőtt kipróbáltam volna (hálás is vagyok érte minden hozzászólónak) és alig tettem magamra - ééés így is tényleg iszonyat intenzív az illat. Viszont egy-két óra elteltével ez a tolakodóan harsogóan erős illatáradat a bőrömön átalakult egy édes, puha, virágosan púderes illatkává, ami azért elnyerte a tetszésem. Nem lett kedvenc, de tulajdonképpen bármikor boldogan viselném magamon. Összevetve más tubarózsás szépségekkel (mint a Diptique Do Son-ja vagy a Nishane Tubaróza-ja), amik NAGY kedvenceim, erősen lemarad, de négy csillagot szerintem ezzel együtt megérdemel. De árulja el valaki, hogy a csokit miért nem érzem magamon???

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 20.

galagonyanya

2015. május 22.

És hogy ez is milyen nagyon finom...! Édes tubarózsás-gardéniás-csokis csoda, érzéki, egyedi, nőies, és levakarhatatlanul tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 22.

Svetlana

2013. szeptember 13.

Valami isteni édes, karakteres ez az illat! Kicsit gyümölcsös, kicsit virágos, enyhén tubarózsás (messze nem annyira, mint nővére a Fracas). Az biztos, h nagyon figyelemfelkeltő és tartós!Szerelem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 13.