Roberto Cavalli

Ár:   17 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Andy B, Módosítva: 2020. december 28.

Ár:   17 590 Ft
Lelőhely:   Marionnaud

Fejjegy: neroli

Szívjegy: tahiti tiarévirág

Alapjegy: brazíliai rózsafa

Roberto Cavalli Just EDT 75 ml
Ár: 4500 Ft , Eladó: Adelka1981
Állapot: Fénykép szerint, Helyszín: Somogy megye, fizetés: Utalás után postán maradóra tudom küldeni
Ár: 3200 , Eladó: welt09
Állapot: 75ml/kép, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után posta/foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nenuka

2019. március 1.

Elképesztő... amilyen közönséges a Cavalli /bocs Mester/, ez a parfüm a lehető legjobb értelemben buja. EdT és nicheket megszégyenítően tartós. Nekem 5csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 1.

nyuszo

Harmonikus.
Krémes.
Szexi.
Nagyon szép az üvege!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 24.

Kellemes meglepetés!
Szexi.
Nagyon szép az üvege!

Plenda

2018. december 19.

Imàdom! Mindig megdicsérik az illatom mikor ezt használom. Tartóssága is tökéletes, nem 1-2 órás illat.Több illatom is van a Cavalli családból, mind nagyon szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

Vaslady

2018. november 27.

Nem túl bonyolult fehérvirágos illat.
Oszt' kit érdekel?
Kell és kész!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

Nem túl bonyolult fehérvirágos illat.
Oszt' kit érdekel?
Kell és kész!

adri0419

2018. július 21.

Hát szerintem most az egyik legjobb illat Cavallitól. 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Hát szerintem most az egyik legjobb illat Cavallitól. 😊

Parfuwoman

2018. április 23.

Nekem nagyon tetszik,már gyűjtögetek is rá,hogy megkaparinthassam 🙂 Cavallitól van már 3 parfümöm, egyik nagyobb kedvencem,mint a másik,bár az ő parfümjei olyanok,hogy amit szeretek ,azt imádom ,de ami nem ízlik,azt nagyon kellemetlennek érzem. Az tuti ,hogy unalmas ,tömegillatokat nem gyárt. Ár-érték arányban pedig szuper. Most a legtöbb drogériában akciós.
Ez az illat szerintem őszre ,illetve koratavaszi használatra kiváló . Rajtam dögös ,kicsit fűszeres ,sötéten virágos ,nőies illat és tartós . Érdemes adni neki egy negyed órát ,mielőtt megszagoljuk,mert kifújáskor nagyon erős .
Tartóssága 6-7 óra,de talán még több is,csak most már meleg van. Ajánlom ! Szerintem igazi különlegesség . Én 20-as éveimet taposom,s szerintem fiatalos illat .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 23.

tonhalacska

2018. január 14.

Imádom, imádom és imádom, nem tudok betelni vele. 35+illat, nekem olyan, mintha ylang-ylang is lenne benne, krémes édes illat egy domináns virág illattal keveredve. Extra nőies, elegáns, alkalmi illat, közepesen tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

Szimbike

2018. január 10.

Ez egy olyan illat, ami kissé rejtélyes, mély, titokzatos. Kígyó helyett inkább egy fekete párduc jut róla az eszembe a dzsungel egy eldugott részén. Nem hódító illatnak titulálom, és nem is férfi vadászónak, de mégis van benne valami erősen vonzó, valami fenséges, uralkodó, ami számomra nem a férfiakkal köthető párhuzamba. Nekem nagyon különleges ez az illatkompozíció, ezért maximális pontszámot kap tőlem.

Update: az illatot még mindig szeretem, és életem egyik meghatározó illata, de elhidegültünk. Befújom magam vele, de már nem érzem azt a különleges kapcsolatot köztünk. Vagy a hangulatom ingadozik így, vagy nem ő a nagy Ő.
És igen, valóban nagyon megosztó illat, mert tényleg van egy öreges vonása, de nekem pont attól elegáns, és érett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

pomme

2017. december 27.

Virágosnak egyáltalán nem érzem, majdnem ugyanolyan, mint a Gold verzió, csak lágyabb. Édeskés, krémes, nekem nagyon tetszik, mert pont az a férfias vonal hiányzik belőle, mint ami a Goldban van. A mogyorót is simán bele tudom képzelni :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 27.

Chrissy

2017. augusztus 8.

Egy Cavalli parfüm esetén valami combos, ütős illatra számitanék, egy Just Cavalli esetén pedig némi fiatalos bolondsággal megspékelt, játékos, de ütős illatra. Hozzátenném, még nem volt Cavalli parfümöm soha. De a márkára leginkább jellemző aranyszín díszítések és állatminták valahogy ezt sugallják.
"Vakon" vett parfüm, tetszett, hogy megosztóak róla a vélemények.. szeretek ilyen illatokat viselni, mert ez nincs minden második emberen. Ugyanakkor kicsit csalódtam is benne, többet vártam. De egyáltalán nem rossz illat, sőt! Ütősebbre szamítottam, egy szúrósabb, erős illatra, ami először pofon csap, aztán megsímogat. Ez egyiket sem teszi. Máshogy hökkent meg. Üvegből szagolva férfi aftershave. Frissen kifújva semmi extra, katalógusos-rendelős mostéppenpontakciós parfüm illata van. Pár perc múlva virágos. Kétségbeesetten kerestem benne valami Cavallisat. Valami egzotikusat, feltűnőt, de sehol semmi.
3 nyamvadt összetevője van neki, na. Tényleg nincs több. Neroli, tiaré és rózsafa. Ennyi és csá. És ezeket lehet erezni, ebben a sorrendben. De ezeket szépen, kivehetően. Nem erős. Nem szúrós. Nem édes. Nem ütős.
Szépsége ebben az egyszerű virágos triumvirátusban rejlik.
Összhatásában fűszeres virágillat, én némi rózsaszín borsot vélek érezni benne, ez nyilván az összhatás kis érzéktévesztője.
Lecsendesülve rózsafás.Kicsit citrusos.
Kellemes. Nem üt, nem símogat, csak Veled van és kész.
Akkor szeretem viselni, mikor minden mindegy napom van, amikor nincs kedvem túlcifrázni a dolgokat (no smink, baseball sapka, boyfriend farmer, pamut felső és pakolós táska, ékszer nuku és szájfény on the go).
Összességében a rózsafa dominál a legjobban az én bőrömön, aminek olyan megnyugtató, nőies illata van.
Ez egy igazi 4 csillagos illat nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Szépsége ebben az egyszerű virágos triumvirátusban rejlik.
Lecsendesülve rózsafás.Kicsit citrusos.
Kellemes. Nem üt, nem símogat, csak Veled van és kész.
Ez egy igazi 4 csillagos illat nekem.

Antioxidánsok: BHT