Roberto Cavalli

Ár:   17 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Andy B, Módosítva: 2020. december 28.

Ár:   17 590 Ft
Lelőhely:   Marionnaud

Fejjegy: neroli

Szívjegy: tahiti tiarévirág

Alapjegy: brazíliai rózsafa

Roberto Cavalli Just EDT 75 ml
Ár: 4500 Ft , Eladó: Adelka1981
Állapot: Fénykép szerint, Helyszín: Somogy megye, fizetés: Utalás után postán maradóra tudom küldeni
Ár: 3200 , Eladó: welt09
Állapot: 75ml/kép, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után posta/foxpost

GNóri

2017. július 17.

Fogalmam sem volt, hogy milyen a tahiti tiarévirág, de sajnos kezet foghat az ylang-ylanggal, mert ez a két virág botrányosan rossz a bőrömön. Tömény, fojtós virágillat, kicsit krémes, kicsit fás, de a végeredmény rajtam olyan, mintha romlott parfüm lenne, pedig nem volt romlott a példányom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

narcissus

2017. június 19.

Néhány hónapja használom, az első benyomásom jobb volt, mint ami most, így a 2. vagy a 3. hónap végére kialakult bennem. Szó se' róla, kellemes illat. Virágos, édeskés, de nem erőteljesen az. Nem fojt meg, nem ül rám. Csak van. Sajnos, csak nagyon-nagyon kevés ideig - rajtam efemer életű az illata, újra kell fújnom kb.3 óránként, addigra teljesen eltűnik. Pedig fincsi, szeretem... Az olvasom róla, hogy "fiatalabbaknak szánt" kompozíció... Ezt nem tudom értelmezni, ez egy butaság, mert nyugodtan felfújhatja a középkorú is magára, pont annyira, mint a tini. Sőt! Tininek nem való... Szerintem.Három csillagot érdemel nálam :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 19.

emeseee6

2017. április 21.

Csere útján jutottam hozzá,vakon,teszem hozzá különben sosem választottam volna. Összegezve? Szerintem a legkevésbé sem fiatalos,pláne nem szexi,nekem inkább dohos és dögunalmas.A legkevésbé sem érzek késztetést,hogy bármikor is magamra fújjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

neakardtudnihogyki

2017. március 16.

Ez valami csodalatos :-) Elsonek mikor kiprobaltam, olyan furcsa dolgokat éreztem nem is tudtam híva tenni most jó vagy nem jó, utána nem győztem illatolni a csuklomat, és mivel munka közben lógtam ki kirpobalni Cavallikat, akárhányszor egy ember előtt elhúztam a kezemet, megjegyezte milyen jó illatom van, többnyire palik voltak de a hölgy kollaganoim akik orra alá dugtam a kezemet is dicsertek annak ellenére hogy ok nem kedvelik már az ilyen mely illatokat:-) Ez volt múlt héten azota úton van hozzam a Drága...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

majoreszternora90

2017. március 7.

Az üvege után valami szexi, gyümölcsös, virágos parfümöt vártam, de ne haragudjon meg senki, ez nekem borzalmas. Pacsuli, a szó hétköznapi értelmében. Felfújás után alig változik, maximum nem annyira bántó, de így is valami olcsó, közönséges piaci másolat jellege van. Tőlem mínusz csillag lenne, csak olyan nincsen.

Update: úgy látom, hogy eléggé divatos illat lett, mert több lányon éreztem mostanában. Sajnos nem csak rajtam nem jó, máson sem tetszik. Tudom, hogy nem fogják elhinni a rajongói, vagy utálni fognak, de ez rémesen öreges hatást kelt rajtuk, és nem úgy, mint a régi, de ma is kapható exkluzív illatok, hanem mint a szocialista érában kapható volt olcsó lengyel kölnik a ciklámen rúzsos mamikon. Jajj, borzalom, azt hittem, nem jöhet rosszabb a cukordömpingnél... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 7.

Hamarv

2017. február 23.

Én akkor használom ezt a parfümöt ha szórakozni megyek, de nagyon lazán sportosabban öltözök fel. Nekem ez a kategória és erre tökéletesen megfelel. Szerintem hétköznapra sok, elegánsnak meg nem mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

angelina69

2017. február 11.

Óvatos mániásként csak kis fújóst vettem. Még így soknak érzem, mintha soha nem érnék a végére. Ez szintén olyan illat, amibe túl-túl toltak mindent. Nekem legalább is sok. Egyszerűen torokkaparó, ha pontos akarok lenni. Sőt, kicsit erőszakos is. Ez persze az én ízlésem, lehet mások pontosan ezt találják benne szépnek. És milyen maga az illat rajtam? Fűszeres-édes-fás indítás, szó szerint kirobbanóan. Aztán édes-virágosra szelídül, rajtam ez is maradt végig. Részemről egyetlen fújás hosszú-hosszú órákig kitartott, kellően körüllengve engem. Kifejezetten zavart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 11.

Lyah

2017. január 31.

Nem olyan rossz, mint amire számítottam, sőt, az eleje egèszen èrdekes, csak a vège sajnos olyan "olcsó", nem tudom jobban megfogalmazni. Van mèg egy màsik parfüm, amiben ezt èrzem, ès eddig nem tudtam èrtelmezni, de így, hogy ketten vannak, megvan. EDT-hez kèpest egèsz tartós, ami a jellegèből is fakad, erőteljes illatokkal van tele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 31.

Rebje

2016. december 7.

Amennyira tetszett az üvege, annyira csalódtam a parfümben. Nem igazaán tudnám szexi, hódító parfümnek nevezni. Szerintem öreges egy kicsit az illata, pedig a doboz alapján nagyon fiatalosra számítottam. Nekem anyukám jut róla eszembe, egyszerű tisztaságillata miatt. Én ennél kicsit többre vágyom. Közepesen tartós parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 7.

Ariel001

2016. szeptember 22.

Majdnem vakon rendeltem meg múltkor, és milyen jól tettem hogy nem! Volt szerencsém pár napja a bőrre fújni és kipróbálni, az elején egy szúrós virágillat vágott fejbe -húsvéti locsolókölnikre hajazó szaggal-, majd kb. fél óra után kezdett krémesebb, kellemesebb illattá szelídülni...de még így sem. Idősebb korosztályon tudom esetleg elképzelni ezt az illatot, ami számomra minden, de kicsit sem szexi....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Antioxidánsok: BHT