Roberto Cavalli

Ár:   17 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Andy B, Módosítva: 2020. december 28.

Ár:   17 590 Ft
Lelőhely:   Marionnaud

Fejjegy: neroli

Szívjegy: tahiti tiarévirág

Alapjegy: brazíliai rózsafa

Roberto Cavalli Just EDT 75 ml
Ár: 4500 Ft , Eladó: Adelka1981
Állapot: Fénykép szerint, Helyszín: Somogy megye, fizetés: Utalás után postán maradóra tudom küldeni
Ár: 3200 , Eladó: welt09
Állapot: 75ml/kép, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után posta/foxpost

NeversaynotoPanda

2016. július 9.

Ajándékba kaptam, bár az édes illatokat szeretem, ez az egyik olyan parfüm amit szeretek magamon pedig inkább fűszeres.:) Rajtam egészen tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 9.

enybo

2016. május 14.

Sokáig vágytam erre a parfümre, de amikor megjelent még sokallottam az árát. Végül karácsonyra megkaptam a páromtól. Nagyon vagány, csajos illat, amiről már az üveg is árulkodik. Én hétköznapokra ajánlanám, fiatal lányoknak. Sajnos nem kerültünk túl közel egymáshoz. A tartósságával akadt egy kis problémám. Mondjuk eau de toilette, nem várhatom, hogy fél napig is érződjön, de nálam 10000+os parfümöknél fontos szempont a tartósság. Emiatt mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Evelyn7

2016. április 27.

Roberto Cavalli legjobb női illata fergeteges szexis vonzó illat amely még tartós is. Egyértelműen pasi hódító illat. favoritom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

kaposztamester

2016. április 18.

hosszan tartó illat , de idősebbeknek ajánlom .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

hosszan tartó illat , de idősebbeknek ajánlom .

KupaiVirag

2016. április 17.

Az illatok leírásában nem vagyok túl jó, de tetszik, nem az az illat ami minden harmadik lányon szembejön az utcán, szerintem elég karakteres, de ennek ellenére könnyedén viselhető, nem kell attól tartani, hogy egy különleges illat van rajtad ami neked tetszik mások viszont büdösnek találják és elég intenzív, lehet azért túlzásba esni vele, de kis mennyiségben nagyon finom illata van olyan 5-6 órán keresztül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 17.

Timi8

2016. április 17.

Imàdom! Mézédes, valòban mézes nyitàny, majd pacsuli felleg, ami krémes finomsàggà szelidül, de mindvégig hatàrozottan jelen van. Szerintem egy nagyon egyedi karakterű, mégis kortalan illat ( 16-tòl akàr 60+ ig), csak a személyiség szab hatàrt a viseléséhez. Nyàr kivételével bàrmilyen évszakban és alkalomra helyt fog àllni. Szàmomra van benne vmi "szemben az àrral" -vagànysàg, durvàn nagy hatòsugàrral és tartòssàggal. Szigorùan 1 fùjàs nappalra, esti programhoz mehet a 2-3 de több semmiképp!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 17.

BloodEve

2016. április 15.

Élmény:Konkrétan a Bioparox szagát juttatta eszembe, mintha inhalálni kellene.:D :/ (elnézést azoktól, akik szeretik)
Harsány, vibráló 90'es évek hangulatú illat
3 óra múlva lecsendesedik, a rózsás fűszeresség érződik.
Közepesen tartós, intenzív parfüm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 15.

Harsány, vibráló 90'es évek hangulatú illat
3 óra múlva lecsendesedik, a rózsás fűszeresség érződik.
Közepesen tartós, intenzív parfüm.

Marcsi66

2016. április 12.

Meglepett a pontok száma,itt úgy érzem nem reális,mert ez Cavalli egyik legjobban sikerült parfümje.Imádnivalóan összerakott édes fűszeres kis dög,hogy Pasizásra szánták az biztos,Közepesen tartós,őszi-téli inkább,Én használom Alient,hozzá hasonlít leginkább,de nem annyira ' rossz kislány '

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 12.

Masnuci

2016. március 30.

Fergeteges! Édes, krémes, lágy, nagyon puha selymes illat. Ugyanakkor érzek benne valami keleties, fűszeres vonást is, ami számomra még vonzóbbá teszi. Tartóssága rajtam jó közepes, kb 3-4 óra. Szerintem inkább hűvösebb időre való, kora tavaszi, téli, őszi illat, de ez izlés dolga. Most még bőszen fujkálom, de pár hét múlva biztos, hogy egy könnyedebb friss illatra váltok majd. De addig....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 30.

dobolank

Korcsoport: >54
2015. december 5.

Nekem ez a Cavalli az egyik kedvenc Cavallim. Hasonló a feelingje, mint az Aliennek, bár ez diszkrétebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. december 5.

Antioxidánsok: BHT