Roberto Cavalli

Ár:   17 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Andy B, Módosítva: 2020. december 28.

Ár:   17 590 Ft
Lelőhely:   Marionnaud

Fejjegy: neroli

Szívjegy: tahiti tiarévirág

Alapjegy: brazíliai rózsafa

Roberto Cavalli Just EDT 75 ml
Ár: 4500 Ft , Eladó: Adelka1981
Állapot: Fénykép szerint, Helyszín: Somogy megye, fizetés: Utalás után postán maradóra tudom küldeni
Ár: 3200 , Eladó: welt09
Állapot: 75ml/kép, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után posta/foxpost

Quebeck

2015. november 11.

Ééés megszereztem!
Nem hiszem hogy van most nálam boldogabb parfümmániás.
Egy nagyon kedves krémmániás lánnyal cseréltem és annyira örülök, hogy lehet ma benne alszok.
De most komolyan!
Remek példa az előítéletekre ez a parfüm nálam. Mindíg úgy gondoltam a Cavalli illatok olyan kis "könnyűvérű" nőknek lettek alkotva, - talán az állatminta miatt - ezért soha egy pillanatnyi esélyt sem kaptak tőlem. Aztán egyszer vad elhatározásomban hogy márpedig valamit változtatok magamon - mások ilyenkor új frizurát csináltatnak, Én lehetetlen parfümöket szaglászok - berohantam a parfümériába és szinte az összes Cavalli illatot megszaglásztam,
-vagány nem?
És utána a döbbenet.....
Ha ezt könnyű nőcskék használják, hát én elválok éz azzá leszek.
Ma pedig az enyém lett és boldog vagyok, úgy néz ki férjes is maradok.
Számomra a tanulság: soha ne ítélj a külső alapján!
Na megyek, magamra fújom és lefekszünk aludni Just Me and Just Cavalli!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 11.

Ééés megszereztem!
Nem hiszem hogy van most nálam boldogabb parfümmániás.
De most komolyan!
-vagány nem?
És utána a döbbenet.....
Ha ezt könnyű nőcskék használják, hát én elválok éz azzá leszek.
Ma pedig az enyém lett és boldog vagyok, úgy néz ki férjes is maradok.
Számomra a tanulság: soha ne ítélj a külső alapján!
Na megyek, magamra fújom és lefekszünk aludni Just Me and Just Cavalli!

Forster

2015. augusztus 29.

Valamelyik nap éreztem egy lányon és azt gondoltam, nekem mindenképpen kell ilyen, valamire emlékeztet. Aztán megvettem és még mindig tetszik, de iszonyat gyenge. Nagyon jó kis illat, de olyan hamar elillan az illata, hogy az már szomorú.A Gold valamivel tartósabb.De az meg téli illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

senskin

2015. augusztus 19.

Nem rossz, de émelyítő. Túlságosan sok nekem, nem az én világom. Nem elég jó nekem!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

lavalampa

2015. augusztus 17.

Ajandelba kaptam,kellemes fuszeres illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Ajandelba kaptam,kellemes fuszeres illat!

oszibarack

2015. május 16.

Amikor kijött a kampányvideója, már alig vártam, hogy megszagolgassam... mert nagyon tetszett a videó, fiatalos, szexi, provokatív, tejesen más, erőteljes parfümre számítottam, erre kapok egy ilyen vaníliás, nőies, "rózsaszín" illatot... de nekem tetszik! Fincsi édes, kellemes, visszafogott mennyiségben szerintem nagyon jól érvényesül! Karakteresség terén arany középút, nem a kizárólag egy nőtípus számára viselhetően jellegzetes és nem is a felejthető semmilyen illat. A csomagolása is gyönyörű, tehát megelőlegezek 5 csillagot, aztán meglátjuk, milyen lesz rajtam :)

up: Vegre megszereztem, bar pont tavaszra, pedig en is téli illatnak kepzelem. Ennek ellenere most is hasznalom es szeretem, rajtam mukodik, fincsi halvany edes lesz a kezdeti eros nyitas utan (erdekes, mintha mentolt ereznek az elejen :D), ami pedig pont passzol az elkepzelesemhez az idealis tavaszi illatrol. Valoszinuleg nem lesz Az illat szamomra, de egyre jobban megkedvelem, miota hasznalom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

bellehercegno

2015. március 28.

Gondban vagyok ezzel az illattal.Egyfelől nagyon tetszik,és a kezdeti erőltetetten édes nyitány után igazán széppé válik rajtam,másfelől egész télen át csak kerülgettem az üvegét és talán ha 1 alkalommal használtam.Valamiért igazán hideg időben tudnám elképzelni,az meg javarészt kimaradt az idén.Így végül fájó szívvel,de megváltam tőle.Ettől függetlenül nálam ez a parfüm egy erős 4-es,az üvege mesés,az illat is igazán egyedi és különleges.Lehet,hogy jövőre újra nekifutok majd ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 28.

egyedszilvi

2015. január 24.

Rajtam hamar bőr közeli lesz,nagyon lecsitul,én szeretem egész nap érezni az illatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 24.

Regina.92

2014. augusztus 22.

Pár hete kaptam ajándékba egy 75 ml-es kiszerelést. Egy ideig próbáltam vele megbarátkozni, de feladtam. :) Nem az én stílusom, nekem ez túl harsány.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Lulii

2014. június 28.

Üveg kiszerelése 10/10.illata eleinte nagyon tetszett megtaláltam benne önmagamat.az elején pöppet erősnek ereztem de lassan megszoktam.az hiszem kedvenc illatomnak nem mondhatom..bár a Roberto cavalli szerelmem utan elég nehez is lesz uj kedvenc illatot találni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

Rose24

2014. június 13.

Az üvegéért oda vissza vagyok IMÁDOM :) a benne lévő alkotás nos .. ÉLÉNK SZEXY PEZSGŐ illat az első pillanatokban úgy éreztem ez a parfüm szinte mindenkihez passzol de később pont az ellentéte igazolódott be . Bár rajtam tökéletesen működik különleges alkalmakra mégsem ezt használnám a tartósságával nálam nincs gond

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 13.

Antioxidánsok: BHT