Roberto Cavalli

Ár:   17 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Andy B, Módosítva: 2020. december 28.

Ár:   17 590 Ft
Lelőhely:   Marionnaud

Fejjegy: neroli

Szívjegy: tahiti tiarévirág

Alapjegy: brazíliai rózsafa

Roberto Cavalli Just EDT 75 ml
Ár: 4500 Ft , Eladó: Adelka1981
Állapot: Fénykép szerint, Helyszín: Somogy megye, fizetés: Utalás után postán maradóra tudom küldeni
Ár: 3200 , Eladó: welt09
Állapot: 75ml/kép, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után posta/foxpost

DFI

2014. május 27.

Update:2014. május 27.
most fogyott el. És megszerettem. érdekes, hogy télen nem tudtam használni, annak ellenére, hogy egy eléggé édes, erőteljes illatról beszélünk. Nem különleges egyedi illat, mégis nagyon kellemes, hiányozni fog, lehet újraveszem. Felpontozom:Négyes.

El sem tudom mondani mennyire tetszik az üvege, de még a doboza is, dögös szexi, imádom az állatmintákat, kivéve talán a zebrát. Kellett ez a parfüm is, de vegyesek az érzéseim. Az üvegét a Gucci Rush-hoz tudnám elképzelni. Az illat melengető, vaníliás, édes-krémes, már többen is írtátok, hogy valamire hasonlít, ezzel egyetértek. Elfújkálom, de nem veszem újra, mert olyan átlagos, rohangálós illat, egyáltalán nem különleges, nem szexi. Kár, mert a csomagolását imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 27.

Update:2014. május 27.

Bellezza

2014. január 21.

Tényleg erőteljes, nagyon harsány parfüm, kicsapongó "erőltetetten fiatalos" illatkavalkádnak mondanám az ELEJÉN, de idővel kibontakozik és rajtam például teljesen ellágyul, kellemes, hívogató, de nem tipikus tömegillattá, hanem kifinomulttá, virágos, kissé talán púderes illattá válik. Ebben a felállásban már teljesen nőies parfümnek mondanám. :) Nekem nagyon megtetszett, csak időt kellett adni neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

ursus

2013. december 28.

Nem rossz, tetszik ez a virágillat, de viselhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 28.

Nem rossz, tetszik ez a virágillat, de viselhetetlen.

Lívia

2013. december 6.

Ugyanazokon az illatjegyeken alapszik, mint korábbi kistestvére. Egy fújás a Müllerben, mert épp belebotlottam, ahogy az orromhoz ért a papírcsík már dobtam is el. Egy émelyítően édes illat,jellegtelen, nincs benne semmi csavar, én ettől többre vágyok! Tinilányokon tudom elképzelni, akikről "ordít" ez az illat, mellé vastagon sminkelve, ppfffffúúúúú

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 6.

diesel22

2013. szeptember 27.

Pár hete volt szerencsém már hozzá, akkor nem nyűgözött le, tegnap azonban újra kipróbáltam és megdöbbentem. Baromira emlékeztet valamire az illata, de éppen emiatt tetszik iszonyatosan. Édes, krémes, picit friss, picit fűszeres. Az üvege is baromi jó, ráadásul eléggé univerzális illatnak gondolom: nyár kivételével szerintem bármilyen időben megállja a helyét, bár érzésem szerint inkább hideg időt kíván majd. Most ő az új kedvencem azt hiszem, kitudja mi lesz még ebből. :)

Update: Sajnos le kell vonnom egy csillagot, én magamon abszolút nem érzem. Próbáltam már kézfejen, csuklón, könyök belső részén és semmi :| Annyira kár, pedig iszonyat finom illat. Ruhán tovább érződik, de ez nem vigasztal, azért nem veszek parfümöt, hogy a ruhámra fújjam, hiába tartósabb ott.

Update II: Próbáltam kicsit hűvösebb időben, most már több ideig bírta, ráadásul jobban éreztem magamon is, mintha hűvösebb időben erősödne a hatósugara, így nem adom fel, lehet télre eljutok odáig, hogy az enyém lesz. Egyébként végre rájöttem mire emlékezetet. Megláttam fragrantican, h mihez hasonlítják sokan és abban a pillanatban beugrott nekem is, hogy hát persze, Lancome- Poem, nagynéném kedvenc illata amióta megjelent konkrétan csak ezt használja, szóval ismerem az illatot, és érdekes, hogy amikor a Just Cavalli-t megszaglásztam egyből az ugrott be, h rajta éreztem hasonló illatot, de nem gondoltam volna, hogy a Poem. Még tegnapelőtt eszembe is jutott, csekkolom a Poem jegyeit, van e benne neroli vagy tiaré, de már ezt se kell megtennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

Tündérvirág

2013. szeptember 16.

Provokatív , szexi illat! Egy városi nőn tudom elképzelni, akik bulikról bulikra járnak. Nekem túl kihívó, nem igazán tetszik az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

BoniTa

2013. szeptember 14.

Az előző hozzászóláshoz reagálnék. Ezt az illatot, Nathalie Lorson és Fabrice Pellegrin illatkreátorok alkották meg. Mindkét illatkreátor alkotott már illatot az Oriflame-nek, szóval ennyire "gagyik" az illatok. Az ilyen kijelentések elég sértők az "orrok"-ra nézve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 14.

Monica Desideri

2013. szeptember 14.

Csocsi, Lányok!
Minap amikor a Müllerben megvettem az Armani Idole parfümöt, kaptam egy pár kis illatmintát! Aztán elhatároztam, hogy veszek magamnak még egy parfümöt! A kritérium az volt, hogy ne barbi babás tüncibünci illat legyen, legyen ütős, és legyen mélysége az illatnak, ugyanakkor legyen benne határozottság, és nőies elegancia is! Mondhatom, pár nap alatt az összes női parfümöt megillatoltam a Müllerben, de amelyik papíron finom volt, az a kezemre fújva egy idő után nemtetszőssé vált! :( Már-már feladtam, hogy megtalálom amit keresek, amikor tegnap este előszedtem a Mülleres tatyóból azt a pár illatmintát! Mindegyikből fújtam papírra, és a Just Cavallinál belém nyilalt a felismerés, hogy "Hoppá, de hisz én Őt kerestem!" Nah gyorsan fújtam is a csuklómra! Kicsit aggódva vártam a lecsengését a kezemen, félve a korábbi rossz tapasztalataimtól, hogy majd ez is egyszer csak átmegy nemtetszősbe! De NEM! Ahogy telt az idő, egyre jobban megerősödött bennem a tudat, hogy én tényleg ŐT kerestem! :)
Valóban kb 20 évvel ezelőtt már én is éreztem partykon ezt az illatot, de én akkor is nagyon SZEXYNEK, finomnak, elegánsnak tartottam, bármilyen márkáju is volt, és szerintem nem az olcsó parfüm kategória! Valóban mindennek van olcsóbb verziója, hisz vannak cégek, akik arra szakosodtak, hogy sláger parfümök olcsó változatait dobják piacra! Az Avon, és az Oriflame is folyamatosan ezt csinálja! De akinek orra van, az hamar rájön hogy azokból a közép-alsókategóriás illatokból, hiányzik VALAMI, és pont ettől a valamitől lesznek sokkal kevesebbek lekoppintott társaiknál, nemcsak árfekvésben, de illatélményben is! Nagyon tetszik a Just Cavalli illat nekem, ütös, határozott, csábító, és elegáns! Az meg hogy csak pár összetevőből áll az illat semmit nem von le az értékéből, hiszen csomó olyan parfümöt illatoltam már, ami tucat összetevőt tartalmazott, és a szív illat azoknál is csak egy meghatározott illatra bontakozik ki! Itt van pl Givenchy Organza-ja! Csomó nemes összetevő, aztán a szívillat egy határozott gyönygyvirágban teljesedik ki, ami meg pont nincs is az összetevők közt! Tehát úgy gondolom, nem az összetevők száma határozza meg egy parfüm milyenségét, hanem sokkal inkább az összetevők arányának megfelelő megkomponálása! Ami még érdekes, hogy pár hónapja megvettem a Gucci by guccy parfümöt, ott elkövettem azt a nagy hibát, hogy nem próbáltam ki a bőrömön, és hát egy nagyon markáns, füstös, mármár férfias illattá alakult át itthon rajtam! Abban is a tiaré virág a szívillat, csak sajnos a füstös bőrös jegyek elnyomják őt a bőrömön! Bánkódtam is eleget miatta, néha, amikor megillatoltam, mert hordani már nem hordom, fájt a szívem, és mindig arra gondoltam, milyen jó volna ez az illat kevesebb markáns illatelemmel! És lehet hogy csak az én orrom ilyen, de a Just Cavalli-ban nagy meglepetésemre, és boldogságomra a Guccy by Guccy illathoz hasonló illat bontakozik ki (mert ugye ennek is a tiaré virág a szívjegye) csak Cavallinál végre kevesebb fűszeres jeggyel, ami végre engedi kibontakozni, és érvényesülni a tiaré illatát! Ujjé!!!!!! :) Szóval én boldog vagyok, szeretem, és az is jó hogy árban is teljesen elfogadható volt, bár ha drágább lett volna akkor is megvettem volna, de a Müllerben 16.000 ft az 50 ml-es kiszerelése, és 20.000 ft a 75 ml-es változat, amit ma a 15% kedvezményt jelentő kuponomat beváltva 17.000 ft-ért kaptam meg! :D Dupla öröm! :)

Csocsi, Lányok!

Ina15

2013. szeptember 5.

Én nem rég szimatoltam a Douglasba és nagyon finom illat. Igazi nőies, kifinomult. Nekem nagyon tetszik és veszek is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

GlamourAndStyle

2013. szeptember 3.

Nyaralásom során nem mulasztottam el azokat az illatokat megszimatolni, amik itthon nincsenek (mert, hogy én vele eddig még sehol sem találkoztam az fix!) és ő is köztük volt. Nem történt katarzis...egyrészt a perzselő hőségben nem kívánta a szervezetem az ilyen édes illatot, márpedig ő édes a javából, másrészt találkoztam már én ezzel az illattal életem során. Hosszas fejtegetés után jöttem rá, hogy nekem ez olyan, mint az arany Roberto Cavalli - ami télen az illatom volt, tehát biztosra tudom mondani - lebutított változata. Felfedeztem benne annak az alapját, csak elvettek belőle egy kis ezt, egy kis azt és így lett ő "CSAK" Cavalli, Roberto nélkül. A nagy meleg ellenére viszont nagyon tartós volt és eléggé illatoztam tőle csupán egy fújástól a csuklómon, szóval minőségi a parfüm, de én csak a hidegebb időben engedném használni. Számomra nem okozott nagy élményt, nem rossz kis illat ez, nem is bántó, sőt azt is mondhatnám, hogy csinoska, de semmi komoly.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 3.

Antioxidánsok: BHT