Dr. Hauschka

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 7260 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. november 5.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online

Ár: 7260 Ft , Eladó: Wellbe
30 ml kiszerelés

rinkitinki

2016. december 17.

Nagyon finom illatú, kellemesen "puha" krém, a bőröm lágy és illatos lesz tőle. Eleinte kicsit nehéznek tűnt az állaga, vastag érzés volt amikor felkentem, bár egyáltalán nem tettem sokat a bőrömre, aztán kipróbáltam vizes arcra feltenni, azóta is így használom, bevizezem az arcom krémezés utan vizes ujjakkal egy-két percig belemasszírozgatom a bőrömbe, ez utan olyan a bőröm, mintha komplett kozmetikai kezelésen lettem volna. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 17.

Amrita

2016. november 4.

Imádom. Soha nem volt még jobb arckrémem és azt hiszem, nem is váltok másra - persze nem olcsó, de nem kell sokat felkenni egyszerre, sokáig elég. A bőröm hol száraz, hol meg minden rendszer nélkül bezsírosodik és megjelenik rajta 1-2 gigapattanás - hát, mióta ezt használom, ez is sokkal ritkábban fordul elő. Nekem a light változat nem jött be, szeretem a normál változat gazdag textúráját - amúgy aki elsőre zsírosnak érzi, ne ijedjen meg, gyorsan beszívódik, nem nehezíti az arcbőrt. Azért is szeretem, mert bár tényleg gazdag, "zsíros" krém, érzetre egyáltalán nem az, nincs az a kellemetlen érzésem tőle, mint sok másiknál volt, amik szinte filmet képeznek az arcon és úgy érzem, nem tud lélegezni az arcbőröm.
Használtam a dr. Hauschka rózsa tonikjával is, de az nem adott hozzá annyit, mint amennyibe kerül. Egy ideje sima rózsavizet használok előtte tonikként és azzal együtt tökéletes páros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.

tamarat9

2016. május 8.

Csak a legjobbakat tudom írni róla, már egy alkalmas használatnál is látszik a különbség. Mintha 16 órát aludtam volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 8.

Gwen1026

2015. január 30.

Jó kis krém ez! Volt aki azt írta, hogy nehéz krém. (A bőröm enyhén száraz.) Szerintem nem nehéz. Néha száraz, néha vizes bőrre vittem fel. Illata visszafogott. Kellemes érzetet ad.

Figyelmetlen voltam. Én a könnyű rózsa krémről írtam. (Úgy látom, visszavonás nincs.) Az a krém talán életem legjobb krémje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 30.

minerva

2014. december 27.

Szerintem csak szaraz bőrre jó ez a krém, a normál bőrre teljesen felesleges. Úgy tudom, hogy emiatt már van light változata is. Azt még nem próbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 27.

tomkogy

2014. december 20.

Száraz bőröm van, nagyon szeretem ezt a valóban nehéz krémet. Elképesztő a bőrpuhító hatása, és meglepően bársonyossá tette a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 20.

hajasbaba

2014. december 7.

Nekem nagyon bevált a "hauschkás" arcápolás. Reggelente a mélytisztító és tonik után használom. Nekem rögtön becuppantja a bőröm és nem marad semmilyen olajos réteg sem, pedig nincs száraz bőröm. Nagyon pici kell belőle, a még tonikos arcon leheletvékonyan kenem fel. Folyamatosan javul a bőröm mióta ezt a triót használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 7.

sydney

2013. október 25.

Valóban egy nehéz, sűrű krém, féltem is, hogy kipattogok tőle, de (eddig) nem. Egy kis mintát használtam el, ez nekem két hétre volt elég, mivel úgy veszem észre, h szereti a bőröm, ezért rendelni fogok nagyobb kiszerelést. Ahogy korábban a többiek is írták nedves bőrre kell kenni, úgy szépen el lehet dolgozni. Mivel elég olajos, én fénylek tőle mint a diszkógömb, még órákkal a felkenés után is, szóval nálam csak éjszakai krémként játszik. De így reggelre szép pihe-puha bőröm lesz. :) A csomagolás lehetne jobb, szebb, tudom ez a "Hauschka-dizájn", de akkor is. :) Meg lehetne kicsit olcsóbb is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

ZsuzsukaR

2012. július 15.

Nagyon sűrű krém, szerintem megvásárlás előtt mindenképpen érdemes kipróbálni a tesztert. Nappali krémként nálam nem vált be, de pakolásként igen. Létezik egy light verziója is, én azt használom és nagyon meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 15.

manyicili

2012. március 10.

Egy gyógyszerész ismerősöm ajánlotta a Dr. Hauschka kozmetikumokat, egyik elsőként kezdte forgalmazni a gyógyszertárában és ódákat zengett róla. Akkoriban még nem nagyon lehetett natúr kozmetikumokat kapni és azonnal ugrottam rá. Több termékét is kipróbáltam, de többszöri nekifutásra is kipattogzott tőle a bőröm. Túl nehéz és zsíros volt az érzékeny bőrömnek. Nagyon sajnáltam mert nagyon akartam szeretni! Az illata egyenesen isteni!
Elolvasva az itteni véleményeket lehet, hogy túl lelkes voltam és túl sokat kentem fel belőle, ezért terhelte meg a bőröm...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 10.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Orvosi ziliz kivonat. Kevés információ érhető el arról, hogy az orvosi ziliz kivonatot a kozmetikumokban mire használják. Paula Begoun szerint sűrítő anyagként használatos, és lehet, hogy van nyugtató, gyulladáscsökkentő tulajdonsága is.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Rózsavirágból előállított viasz. A CosIng besorolás szerint maszkoló (nem kívánt ízt, illatot semlegesítő) segédanyag. A Dr. Hauschka honlapja szerint viszont a rózsaviasz egy könnyű, légáteresztő réteget képez a bőrön, mely így védi a bőrt a káros külső hatások ellen.

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.