Ilcsi

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: mantezia, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2021. november 5.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

2021-ben megújult összetétel!

Regeneráló és rugalmasító hatású, rendszeres használata bársonyossá varázsolja a bőrt.

Ár: 2800 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes posta foxpost

niomiode

2021. szeptember 20.

Finom rózsaillata van, imádom a rózsás termékeket. Nagyon gazdasàgos, sokáig elegendő 4-5 hónapig kitart. Sminklemosáshoz használom, nagyon szépen lehozza a szennyeződéseket közben kellemesen hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

kispajkos

2021. március 10.

Először termékmintát próbáltam, akkor nagyon tetszett és megvettem a teljes kiszerelést. A sminket jól eltávolítja, de az illata egyre jobban zavar. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 10.

Tinkatinka

2019. október 4.

Azt adja, amt ígér, de kicsit nehézkes, és az illatától sem vagyok elájulva.
Őszintén bevallom inkább kézkrémnek használtam, mint mindennapos arc tisztításra, viszont pont ezért nem éreztem pénz kidobásnak. Ápoló vagyok, nagyon sokat mosok, fertőtlenítek kezet, és nem volt még kézkrém, ami ilyen csodát művelt a száraz aszott kezeimmel, ujjaimmal. Mivel egy igényesebb kézkrém ára nem sokkal van ez alatt, és fele ennyit se használ, fele ennyi ideig sem elég, elképzelhető, hogy újraveszem télen, csak kéz krémnek.
Tehát ezért nem 5 csillag, mert arctej van ráírva, kéz krém helyett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

Azt adja, amt ígér, de kicsit nehézkes, és az illatától sem vagyok elájulva.
Tehát ezért nem 5 csillag, mert arctej van ráírva, kéz krém helyett.

Claire125

2018. február 26.

Arctejnek nekem kicsit "sok". Ha ezt használom, akkor utána semmilyen krémet nem tudok felkenni, mert nem tudja beszívni az arcom. Sminklemosásra jó, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

kmj1012

2017. március 31.

Kifejezetten sminklemosásra használom, így nekem kb. fél évi kitart egy adag. Szerintem nagyon szuper. Imádom az illatát, az adagolóját, nagyon ügyesen elbánik a sminkkel... Második flakont fogyasztom, és már anyukámnak vettem egyet ajándékba, ő is nagyon szereti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 31.

thisisbeka

2017. január 23.

Használtam egy ideig és imádtam. Én is sminklemosóként használtam, nagyon szépen lehozta a sminket és nagyon jó érzés volt az arcomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Pöti

2016. április 26.

Szeretem az Ilcsi féle arctejeket, már többet is próbáltam és használtam közülük, így volt már szőlő őssejtes, meggy-kökény, almás-citromos és most ez a rózsás. Alapvetően mindegyik jól tisztít, főleg ha tényleg fent hagyjuk 2-3 percig az arcon. Szemsminket egyikkel se szednék le, mert utálom, amikor belemegy a szemembe, de az arc többi részére szerintem tökéletes. Nem szárít, szerintem szépen tisztít, utána tonik mindenképpen kell, hogy az esetleges arctej maradványokat eltávolítsuk, de én nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 26.

petra91

2015. augusztus 6.

Örök kedvenc!! Én sminklemosóként is használom, és a legjobb!! Nem fog ki vele semmi se :) Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Tildi

2014. augusztus 10.

Elfogyott egy flakonnal. Szépen tisztít és hidratál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Elfogyott egy flakonnal. Szépen tisztít és hidratál :)

zeora

2014. május 9.

Már sok éve használom, és imádom. Az Ilcsi termékei szerintem messze a legjobbak a piacon. Jó, nem olcsók, de természetesek, és tényleg hatásosak (ami ritka...). Azóta vagyok elégedett az arcbőrömmel, mióta ezt használom. Ezen kívül semmit sem kenek rá (se smink, se ilyen-olyan arckrém), csak évente 2x a kozmetikusom, aki szintén az Ilcsi termékekre esküszik. Ő javasolta ezt a lemosót is. A több éves használat után sem "szokta meg" a bőröm. Az utolsó 2 flakon kicsit más volt, mint előtte, valamit változtathattak rajta, de nem lett rosszabb. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Más néven Betanin (céklavörös), ami egy vörös színű glükozid, melyet a céklából állítanak elő. A Betanin a kozmetikumokban színezékként használatos összetevő.