Ilcsi

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mantezia, Módosítva: 2021. február 8.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Regeneráló és rugalmasító hatású, rendszeres használata bársonyossá varázsolja a bőrt.

Ár: 2900 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes, posta, foxpost

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

szzh01

2014. február 6.

Hosszas keresgélés, sok felesleges vásárlás után leltem rá erre a lemosóra, ami a különösen érzékeny szemere is kitűnően használható. Mivel számomra húzós az ára arclemosásra, én kizárólag szemsmink lemosónak használom (arclemosónak az Alverde vadrózsás arctejét használom). Nagyon szépen, dörzsölés nélkül pillanatok alatt lehozza a sminket, egyáltalán nem csíp, nem irritál. Kellemes állagú és illatú készítmény, ha lusta vagyok krémezni, akkor is nyújt egy pici plusz ápolást a bőrnek. Az adagolófejjel vigyázni kell, mert ha nem jó szögben tartjuk alá a szivacsot, ellő a fürdőszoba másik végébe. :-), viszont tetszik, hogy pontosan, kis mennyiségenként lehet vele adagolni a tejet, így nem vész kárba egy cseppje sem, és a pumpás adagolás higiénikus és kényelmes is. Az meg persze külön öröm, hogy magyar termék. Nálam 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 6.

malvina

2013. november 25.

Amikor elkezdtem használni, még nagyon elégedett voltam - szépen tisztított, hidratált is, nem is kellett utána sok esetben hidratáló krém. Azonban a 8-10 hónapos használat végére már nem szuperált annyira. Sokszor éreztem kiszáradtnak az arcomat tisztítás után, viszont ez annyira nem volt jellemző, amikor arctisztítót váltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 25.

zimányiréka

2013. november 8.

Sajnos vettem helyette mást. kár volt.. semmi nem tudja utánozni ezt a kencét. minden bőrre csodálatos. A sminket jól lehozza. Néha még krémet sem használtam utána(nyáron).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

Ancsuh

2013. március 1.

Ezt a terméket ott használom, ahová szolizni szoktam menni :) Nagyon szépen leszedi a sminket, elég belőle 1-2 fújás és még hidratál is :) Itthonra is beszerzem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

MissM

2012. október 8.

Kiváló minőségű termék. Az arcot gyengéden tisztítja, puhítja, mindent megtesz, amit egy arctejtől elvárhatunk. Természetes, és Ilcsi, 5ös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 8.

tedy

2012. augusztus 2.

Először is,az ára már nem 2000 Ft alatt van,mert 250ml 2290 Ft.Csak a pontosság kedvéért:-)
Egyébként nem rég vettem,eddig nagyon jó.Illata is és a bőröm is puhább tőle.Tisztító hatása is kiváló.Ha változik a véleményem,megírom:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

ansu

2012. május 5.

Bár nekem fiatal és érzékeny a bőröm, rendszeresen használom ezt az arctejet. Valahonnan nyertem egyszer egy Ilcsi ajándékcsomagot, és ő is benne volt. Szerintem kellemes, lágy, rózsás az illata, lemosás után pedig nem szárad ki a bőröm, így még nyugodtan mászkálhatnék hidratáló nélkül, de általában nem szoktam. Sminket még nem szedtem le vele, mert arra én inkább micellásat használok. De amondó vagyok hogy ár/érték arányban igen jó kis termék ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 5.

divatbolondblog

2012. március 9.

Én sminklemosóként használom. Az illata nem a kedvencem, viszont nagyon jól eltávolítja a sminket miközben hidratál is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 9.

april

2012. március 6.

Nagyon zsírosította a bőrömet, pedig kozmetikus ajánlotta...csak a természetes összetevői miatt kap 2 pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 6.

Sminkes

2012. január 10.

Ezzel a termékkel 1 bajom van. Kevés benne a rózsakivonat és olyan, mintha egy agyonillatosított vízzel locsolnám magam. Nem véletlen, hogy nem okoz allergiát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 10.

Antioxidánsok: Rosa Centifolia Flower Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Százlevelű rózsa virágából származó olaj. A CosIng besorolása szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a rózsa olaj jó bőrpuhító (emollient) olaj és antioxidáns tulajdonsága is van.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

A cékla kivonata, melyet a kozmetikumokban természetes színezékként használnak.

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.