Rusk

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: EmmaHeather, az összetevőket feltöltötte: kremes98, Módosítva: 2017. január 13.

Lelőhely:   fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

A deepshine család fényesítő krémje azonnal átalakítja a fénytelen, fakó hajat ragyogó, egészséges hajkoronává. Nedves hajon alkalmazva megkönnyíti a haj kezelését meleg levegős formázás közben. Finishing termékként pedig ápolja a száraz hajvégeket, feltölti őket nedvességgel és csillogó, fényes hatást ad. A Lustre fényesítő krémben olyan összetevők találhatók, mint a keratin, tápláló tengeri növényi kivonatok, természetes lipidek, hajerősítő fehérjék, és UVB sugarak elleni formula, így minden hajtípusra megfelelő. A szuper könnyű textúra azonnali ragyogást kölcsönöz a teljes hajhossznak, ugyanakkor nem nehezíti el és nem zsírosítja a hajat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

mzsuzs91

2017. február 16.

Szárítás előtt bemasszírozok egy kis hajolajat, majd szárítás után ebből egy "cseppnyit" eloszlatok a hajvégeimen. Isteni finom az illata és nagyon puhává, fényessé varázsolja a hajam. Imádom !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

tnori

2017. február 11.

Már 3 hónapja hasznalom, minden hajmosas után, szaritas előtt. Nekem nagyon bevált, nagyon szép fényes lesz tőle a hajam és a hajvegeimen is megszűnt a töredezettség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 11.

Szilvia005

2017. január 10.

nekem bevált, vizes hajra kenem és megszárítom, mindig szép tőle a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

nekem bevált, vizes hajra kenem és megszárítom, mindig szép tőle a hajam

ildi79

2016. október 24.

A komplett csomagban volt ez a termék is. Nagyon el kell találni a mennyiséget, különben nagyon gáz lesz a végeredmény, amit nem tartok szerencsésnek. Nem szeretem ezt sem, és nem venném újra. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 24.

koirankeksii

2016. október 17.

Egy kalap hoki ez a samponjával és mélyhidratálóval együtt. Nagyon csúnyát kiemelte a törött hajvégeimet, igénytelen és száraz lett tőle a hajam. Az illat az ami egyedül jó....... de ennyi pénzért? Nem is értem mit csinál a hajjal, semmit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Wiw

2016. április 26.

Hát ez egy kalap sz*r...az árához képest semmit sem tud..egy sima hajolajjal még jobb hatást lehet elérni..hatalmas csalódás :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

TUN1988

2016. április 24.

Megrendeltem a mélyreható kezeléssel együtt,azt nem szoktam csak havonta 1x használni,ezt viszont minden hajmosás balzsamozás,hajvégápoló után szárítás előtt teszek a hajamra,és nekem szép fényt ad,csillog a hajam:)...nem zsírosodik a hajam tőle,bár a hajtövemre nem szoktam kenegetni semmit,mert akkor biztos zsíros lenne....Az ára elég húzós,szerintem más termék is van ilyen jó,fele áron....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

szanihercegno

2016. március 17.

A hajam fényes és puha lett, viszont zsírosodik és lelapul a krém felvitele után pár órával..Elhasználom, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 17.

Styleblogger

2016. január 22.

Egy fikarcnyit sem lett töle fényes a hajam, sőt! Nagyon nagy csalódás. A hajam festett szőke, és mindig professzionális termékeket használok rá, hogy a lehető legjobb és legápontabb eredményt érjem el. Gondoltam, hogy kipróbálom, mert a white hair szalon "jóvoltából" a net tele volt a hirdetéseikkel. Hát rendeltem is egy sampont/pakolást/balzsam/fényesítő krém csomagot valami horror áron. Hatalmas, óriási, hihetetlen blamázs volt! Nem hittem el, hogy ennyi pénzért egy nem hogy nullát, de kb. mínusz hatást adott a termék. A hajam tört/kócolódott/kifésülhetetlen/fénytelen száraz szénakazal lett tőle. Még nem láttam ilyen állapotban a hajam, gondoltam visszaküldöm a fenébe, de nem volt rá se időm, se energiám, csak gondoltam, hogy hátha a Ti pénztárcátokat megkímélen, és ennyi pénzért inkább a tényleg világszerte sokkal jobban elismert Kerastase vagy Wella, SP termékeket vegyétek, mert ez hatalmas átverés. kb. 100 Ft-ot sem ér!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 22.

Sziluett

2016. január 13.

Tavaly nyáron próbáltam ki a terméket, és a család többi tagját. 3 hónapig használtam, bár ebből a Lustre-ból még mindig van. Írtam róla egy bejegyzést a Sziluett blogra, ahol az olvasók 94%-a szerette. Én is ezt a tábort erősítem, nekem bevált. Hajszárítás előtt nem használom, mert nekem attól elnehezedik a hajam, de ezt nem a termék rovására írom, mert mástól is ez történik. Viszont hajvégápolóként nagyon szeretem, ráadásul annyira kevés kell belőle, hogy szerintem túl fog élni még pár terméket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 13.

Hidratálók: Dimethiconol, Propylene Glycol, Sodium PCA, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol