Rusk

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: EmmaHeather, az összetevőket feltöltötte: kremes98, Módosítva: 2017. január 13.

Lelőhely:   fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

A deepshine család fényesítő krémje azonnal átalakítja a fénytelen, fakó hajat ragyogó, egészséges hajkoronává. Nedves hajon alkalmazva megkönnyíti a haj kezelését meleg levegős formázás közben. Finishing termékként pedig ápolja a száraz hajvégeket, feltölti őket nedvességgel és csillogó, fényes hatást ad. A Lustre fényesítő krémben olyan összetevők találhatók, mint a keratin, tápláló tengeri növényi kivonatok, természetes lipidek, hajerősítő fehérjék, és UVB sugarak elleni formula, így minden hajtípusra megfelelő. A szuper könnyű textúra azonnali ragyogást kölcsönöz a teljes hajhossznak, ugyanakkor nem nehezíti el és nem zsírosítja a hajat.

morsi

2016. január 13.

Csomagban vettem meg a teljes termékcsaládot. Ez a második kedvencem a balzsam után. Konkrétan minden nap teszek egy kicsit a hajvégekre, mert egyrészt nem nehezíti el és zsírosítja, mint egy olaj. Azonnal beszívódik, és az illatát egyszerűen imádom. Hajformázáshoz is javasolták, de én ahhoz nem szoktam használni (konkrétan semmit nem rakok rá szárítás előtt), szóval ez a tubus nekem elég lesz egy évig is, az biztos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 13.

BonnyBunny

2016. január 7.

Az egész termékcsaládot használom, immáron 2 hónapja. Csomagban vásároltam meg, így féláron jutottam hozzá.
Hatalmas adag, borsónyi mennyiség is elegendő belőle, szerintem sose fog elfogyni. Mindig hajszárítás után használom. Hajvégápolónak az én festett szőke hajamra édeskevés, azonban mint fényesítő krémet az egész hajhosszra bátran merem ajánlani. Lelapulásra hajlamos, vékony szálú hajam van, de ez a termék azonnal beszívódik, nem hagy semmilyen zsíros nyomot maga után, nem lapít, hanem szép fényessé varázsolja a hajat. Azonban leginkább szerintem arra jó, hogy a kis babahajakat kordában lehet tartani vele a fejtetőn.
Nem rossz termék, de azért nem is létfontosságú, igazából nem rendeltem volna meg, ha nincs a csomagban. Ezenfelül ismerek más hajfényt, ami még fényesebbé teszi a hajat és kedvezőbb is az ára. Elhasználom, de nem hiszem, hogy újravenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

Aylawitch

2015. november 16.

Mióta a RUSK termékcsaládot kezdtem el használni, elég durván elkezdett korpásodni a hajam, pedig soha ilyen problémám nem volt előtte. Kiszárította a hajam és töredezik is. Sajnos nem tudom, hogy pontosan melyik hajápoló vagy pakolás lehet a probléma kiváltó oka, ezért megjegyzem mindegyiknél, hogy bár szerettem volna hinni hogy csodaszer, de egyáltalán nem az sajnos. A mélyhidratáló kifejezetten rossz minőségűvé változtatta a hajam, beigazolódott ismét, hogy szilikon tartalmú terméket tilos vásárolni! Első néhány használat után gyönyörű a haj tőle, de utána nagyot fordul a kocka... Naná hogy annyira odavoltam a hatásától, hogy eszembe sem jutott hogy megnézzem, tartalmaz-e szilikont. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 16.

Cynthia93

2015. október 2.

Csodaszéppé varázsolta a hajamat ez és a hozzá tartozó sampon, kondìcionàló és mélyreható kezelés. Ajánlom mindenkinek!!! :) Ez a rusk termékcsalád egy tubusba zárt csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 2.

Hidratálók: Dimethiconol, Propylene Glycol, Sodium PCA, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol