s-he stylezone

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2015. november 25.

Kategória:   Sminkek szájra

Summer39

2017. október 26.

120-as, 137-es van meg. Egy pink, egy piros. Ez a piros nem az én színem, inkább a pipacspiros áll jól. De ennyi pénzért elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

fodorgilda

2017. október 17.

070-es árnyaltban van meg. Nagyon krémes, kellemes állagú rúzs. Szépen pigmentált, de a krémessége miatt könnyen kenődik, kopik. Összességében megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

szalingersarilol

2017. szeptember 6.

A 160-as árnyalat a kedvencem, gyönyörű szép színe van <3 Ujraveszem egészem biztos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

writa

2017. augusztus 17.

Nekem az 55-ös árnyalat van meg, gyönyörű színe van, pont olyan, amilyet szerettem volna. Visszafogott, kellemes, kicsit narancsos, korallos színe van, kissé csillogó. Viszont elég könnyen lekopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

draculina

2017. május 13.

Nekem egyáltalán nem jött be, 1-2 óra alatt lekopott úgy, hogy nem is ettem vele. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

MrsWolf

2016. november 24.

Glamour napokon vettem, 50%-kkal olcsóbban a Magic Colours 122 árnyalatot. Ez egy gyönyörű barack szín. Krémes, lágy, nagyon finom az illata. Jól fed.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

KuliKali

2016. október 31.

Kezdem megkedvelni a márkát,pedig az elején szkeptikus voltam. "Kerestem"-na jó nem,rohadtul nem ezért mentem természetesen,hanem ajándékért,de ha már ott voltam,körülnéztem őszi rúzsok terén és hát nem beleszerettem a 155-ös gyönyörű meleg barnás-burgundis-lilás-bordós csoda-árnyalatba? Há' de. Persze hogy igen. Mert a színe az lenyűgöző,a tartóssága is egész jó,bár a fénye időközben kicsit eltűnik,és a színe sem marad intenzív,de a valós probléma azzal van,hogy annyira kiszárítja a számat,hogy utána 2-3 nap,mire megjavul. Ezt vazelin alapréteggel próbálom kiküszöbölni. Erre kerül a rúzsalap,arra meg a rúzs. Ha még extrább hatást akarok elérni,fekete szemceruzával itt-ott kontúrozom a számat,majd eldolgozom. Ecsettel viszem fel,folyékony korrektorral muszáj aládolgozni,mert nagyon hajlamos elmászni. Igazából nem egy jó termék,csak a színe az ami öl butít és nyomorba dönt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 31.

AncsiiiPancsiii22

2016. szeptember 5.

A 120-as szín van meg nekem, ami egy nagyon szép gyönygyház rózsaszín. Hidratál, szép a színe, de iszonyú gyorsan kopik. Inkább, mint egy színezett ajakápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

FruzsiF

2016. augusztus 13.

Melyik az a márka amely műanyagból(!!!) készíti el a rúzs külsejét. Csakis a She. Legyen már az emberben némi minőségvágy!!! Egyébként a szín elég jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 13.

dorkaww

(!)
2016. július 29.

Nekem a 125öd korallos arnyalat van meg. Nagyon szeretem, szep pigmentalt a szine, nem szaritja a szam. Az egyetlen problema vele hogy nem tul tartos bar egy 999ftos ruzstol nem is vartam el hogy 6-8 orat eves ivassal egyutt birja a strapat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.