s-he stylezone

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2015. november 25.

Kategória:   Sminkek szájra

Mishil96

2015. október 11.

Elég vegyes érzelmei vannak vele kapcsolatban. Nagyon szépen színez, de folyton korrigálni kell és szárít is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

sophienyuszi

2015. szeptember 17.

Én a 125-ös tulajdonosa vagyok, amit ajándékba kaptam. Ez egy világos, élénk pirosas, narancsosabb árnyalat. A színét nagyon szeretem, főleg tavasszal és nyáron szoktam használni. Az állagával is elégedett vagyok, könnyű felkenni és nem szárít. Viszont tartóssága nagyjából semmi, akkor marad fenn, ha semmit nem csinálok vele, csak beszélek. És az 1000 forintot ehhez képest sokallom, mert ha ehhez hozzáteszek még pár százat, akkor választhatok is egy minőségit mondjuk a Rimmel állványról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

redakkrisztinaa

2015. szeptember 13.

117-es árnyalat van meg nekem , nem szeretem. Nagyon beleül a ráncokba , kihangsúlyozza azokat . Nem túl tartós, az illata borzalmas .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

NadjaBlue

2015. szeptember 4.

A 190-es (fekete) árnyalat van meg. Képek kedvéért vettem meg, de végül halloweeni buliba is hordtam. Könnyű a használata, de nagyon könnyen és gyorsan elkenődik, folyamatos korrigálást igényel, így tényleg csak képekhez jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

kathyk

2015. augusztus 12.

Na erre szoktam azt mondani, hogy nem rossz, de jónak sem mondható. Az első használatnál eltört, pedig nem volt megolvadva, és nem is bántam vele durván. Iszonyatosan zavar, hogy akárhányszor kitekerem, a peremen szétmállott rúzst kell letakarítanom vagy elhasználnom. Nekem túl krémes, csak az ujjammal tudom szépen eldolgozni. Egyébként nem szárít, viszont nem is túl tartós. Nekem a 122- es árnyalat van meg, hétköznapi táskába dobós színnek elmegy. Ez az egyetlen S-HE termékem, de azt hiszem nem is lesz több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

purpuratulips

2015. május 20.

A 124-es árnyalatot vettem meg, és csak azért, mert a catrice 330-as árnyalatából már csak tester volt és ennek eléggé hasonlított rá a színe. Nem vártam tőle túl sokat, mert nem annyira kedvelem ezt a márkát, de már nagyon szerettem volna egy korall színű rúzst. Nem teljesen korall, inkább narancssárga és piros között van, de nekem egészen bejön. Kellemesen csalódtam a fedésében, nagyon pigmentált és tökéletesen fel tudom vinni a számra. Az állaga tényleg elég krémes, ezért nem is szárít, így nem lesz csúnya tőle a szám, ami szerintem hatalmas pozitívum. Evésnél, ivásnál teljesen lejön, de nem is várhatjuk el tőle, hogy ne tegye. Nincs szaga, nekem tetszik. Nem lesz a kedvenc rúzsom, de ha 1000 forint alatt ki akarok próbálni egy színt, hogy jól áll-e és hordom-e, arra teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

AkInImOd

2015. április 18.

Egy csodálatos piros (124) és egy eléggé vizes állagú fekete (190) tulajdonosa vagyok. A pirosat nagyon szeretem, kellemesen krémes, szépen fed és fent marad, a márkájához képest tartós, bár elmászásra hajlamos lehet, és nem is evés/csókálló (ezek mellőzésével viszont szép egyenletesen kopik). Illata/szaga nincsen, szeretem használni.
A feketét akciósan szereztem be, olyan 500.-ért. Örültem, hogy poénkodhatok végre egy ilyen rúzzsal - ez viszont csalódás volt. Nagyon vizes alapú, és több rétegben sem fed egyenletesen, valamint extra gyorsan elmászhat és ugyanekkora sebességgel szürkésre kopik. A szaga nekem fura, lehet, hogy már bedöglött, amikor megvettem, ezért volt akciós...

A pirosnak 4, a feketének 1 csillagot adnék szívem szerint, de mivel más színeiket még nem teszteltem, maradok az átlagos jelzőnél, így 3 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

linkee

2015. január 11.

Nekem egy matt,sötét lila árnyalatú van meg (070-es) Próbálom objektíven értékelni: nos, mivel a drogériák egyik legolcsóbb árfekvésű márkája, nem vártam tőle túl sokat.... Viszont meglepő, hogy milyen pigmentált, valóban visszaadja azt a színt az ajkakon, amit a dobozban látunk. Az illata kellemes édeskés (lehet, hogy másoknak sikerült pont egy avast kifogniuk, nem tudom...) Nem szárít, sőt inkább úgy viselkedik felkenve mint egy ajakápoló. A tartósságával már vannak problémák. Tulajdonképpen folyamatos után kenést igényel, evés-ivás után pedig 100%-ban lejön. Az állaga is érdekes, túl krémes és már szobahőmérsékleten is túl folyós...az enyém konkrétan le is tört. Szóval egy szó mint száz, nem a legjobb rúzs a piacon, viszont szeretem a színét a számon és a viselése is kellemes így összességében nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

Colette221

2014. december 8.

Ma megvettem a DM-ben akciósan a 120-as árnyalatú rózsaszínt. Eddig még nem volt rúzsom ettől a márkától, de több nem is lesz.
A számon nem annyira pigmentált, az íze pedig borzalmas. Egy pozitívuma van, hogy nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.

vivien92

2014. október 11.

Mindig továbbmentem ezelőtt mikor megláttam ezt a márkát, most mégis vettem egy 117-es szinű rúzst. Annyira pozitív csalódás. Gyönyörű a színe, suli előtt felkenem (oké 10kor megyek suliba kb. :D ), még délután is látszik, pedig eszem.. iszom... alig hittem el mikor még a délutáni sminkellenőrzésnél is volt egy kis színe az ajkamnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.