s-he stylezone

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2015. november 25.

Kategória:   Sminkek szájra

letti1106

2014. szeptember 20.

Akciós termékek között volt pár a dm-ben és az egyik olyan színt ígért amit már régóta keresek. Gondoltam annyira rossz nem lehet, hogy még 300 ft-ért is megbánjam, de tévedtem. Csak azért nem hajítom ki, mert nem szeretek semmit kidobni, de fogalmam sincs, mire fogom elhasználni. Még a színezett noname ajakápolómnak is nagyobb és egységesebb fedése van... Foltokban fogja be a számat és még darabos is, kb mintha hánytam volna egyet és utána elfelejtettem volna megtörölni a szám.. Ekkorát még semmiben nem csalódtam. Bár lehet csak az enyém volt a selejt a jó kommenteket látva..
Hogy ne csak rosszat írjak róla az illata olyan, mint a málnaszörpnek, szagolgatni szeretem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

Jossie

2014. augusztus 23.

A 157-es vöröses-lilás árnyalatot vettem meg nemrégiben, igazság szerint a színébe szerettem bele visszafordíthatatlanul, és egyből éreztem, hogy muszáj "randiznom" vele, úgyhogy azonnal a kosaramban landolt. :) Aztán rájöttem, hogy felkenve kissé másabb a színe, kissé talán áttetsző is, de lényegében így is tetszik. Az állaga szerintem kellemes krémes, könnyű felkenni, eloszlatni és minimális csillogást is eredményez az ajkaimon az alapszínén felül. Tartósságáról csak annyit tudok mondani, hogy eddig a leghosszabb idő, ameddig viseltem kb. három óra volt, és igaz, hogy nem ittam és nem is ettem közben, de mikor hazaértem, még ragyogott. :) Bánom, hogy nem vettem belőle tartalékot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

hf

2014. június 1.

Régóta kutatok egy erős sötétlila, elegáns rúzs után - az ötletet Lorde inspirálta, ám jó ideig egyetlen márka állványán sem leltem hasonló darabra. A S-he egyik terméke (070 -es számú rúzs) ellenben valamelyest megközelítette a keresett színárnyalatot, s ennek a heuréka pillanatában megörültem, viszont mikor szemügyre vettem a tesztert, a lelkesedésem jócskán alábbhagyott. Egy szétmancsolt, híg, zsíros anyag fogadott a tubusban, mely - bár valóban lila színben pompázott - erősen műanyagszagú is volt. Akkor otthagytam a terméket, de továbbra is szerettem volna egy elegáns Lorde-rúzst. 'Ha nincs ló, jó a szamár is' alapon meggyőztem magam, hogy bizonyára a S-he vevői igénytelenek és ők hagyták a tubusban azt a sokkoló pacsmagot, úgysem találok tetszetősebb színt, már a világ végén is kerestem, de semmi... Így visszamentem a boltba és megvettem azt a 070 -es rúzscsodát.
Mindeddig a következőket tapasztaltam: a színe... szép? Nem elegáns, inkább fruskáslila. Az állaga nem a legpraktikusabb, zsíros, túl puha, túl folyékony. Épp ezért a formája nagyon hamar eltűnik, és utána lehetetlen lesz közvetlenül a dobozból szépen felkenni, ecset kell hozzá. Az illata - bár nem olyan rémes, mint az említett bolti teszteré - kissé furcsa, de nem kellemetlen. Ellenben az íze megérne egy misét: persze, a rúzst jó esetben nem kell megenni, de ha óvatlanul megnyalod az ajkaid, és utána kiráz a hideg, akkor a termékkel valami gond van. A tartósságáról nem tudok mesélni, de az biztos, hogy könnyen kenődik, és ez az erős színű rúzsoknál nagy hátrány.
A dizájnja - bár lényegében nem túl releváns - nem mindennapi, de sajnos a tervezők valahol elrontották, és ezért egy hajszálon függ a tekintélye; néha már majdnem olcsónak, gagyinak hat.
Három csillag.
(És a szép, nem szokványos árnyalatok miatt fájó szívvel vontam le azt a kettőt.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

Három csillag.

Dii

2014. május 28.

Nekem a 122-es és 137-es árnyalat van meg (előbbi egy barackos nude, utóbbi pedig egy sötétebb piros). A világosnak kicsit gyenge a fedése és darabosan kopik, de nagyon természetes hatást kelt, nagyon szeretem. A piros hétköznapra nekem erős (én egy keveset szoktam felvinni, majd ujjal elegyengetem), de egyébként szépen, egyenletesen fed. Mindkettőnek nagyon tetszik az állaga, se nem túl kemény, de nem is folyik szét felvitel közben. A piros pedig egyenletesen is kopik, szóval összességében én elégedett vagyok velük.

Színminta: http://wish-for-beauty.blogspot.hu/2014/05/s-he-lipstick-magic-colours-122-es-137.html

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 28.

brizsitke

2014. május 28.

Egyetemista lét legjobb része, mikor az ember nyakára borul a vizsgaidőszak (igen, sajnos eljutottam oda, hogy már jobban örülök a vizsgaidőszaknak mert kevesebb dolgom van mint szorgalmi időszakban...) és mindent csinál ahelyett, hogy tanulna. Miután kimaxolta a takarítást és az alvást, például kedve támadhat a készleten lévő összes rúzsát kipróbálni és osztályozni, sorba rendezni, kidobálni. Köszönhetően annak, hogy szép nagy szájjal no meg ajakkal áldott meg az akinek kell, így nem nagyon vagyok/voltam egy rúzsos lány, szóval a potom 15 darabommal (melynek fele majdnem ugyanolyan színű no igen) gyorsan végeztem. Köztük van, ebből is egy példány, mely a 125-ös számot viseli, és valahol átmenet az élén ferrari piros és narancspirosas szín között. Eddig hálószobán kívül nem viseltem, de majd most! Huh igazi kerek szemekkel meredtem magamra vissza a tükörből, ez bizony DÖG. De hát az állag. Krémes, zsíros, tényleg kissé fura szagú, és borzasztóan félek, hogy sikerül egy óvatlan és esetlen pillanatomban a fél fejemre elkennem. Szín 5 csillag, állag 2 csillag, megkapja az arany középutat. Ma este pedig tesztelem, marad-e a hálóban, vagy lehet vinni sétáltatni...(szerencse, hogy nem inges napja van a szebbik felemnek;)

Ápdét: Nem jutottunk el a hálóig! No nem azért, mert olyan vadság volt, hogy már korábban ne adj isten áh. Egyszerűen elszublimált az ajkaimról. Nem ettem, csak ittam, a poháron nem hagyott nyomott, nem nyalogattam mert nem finom. Nem is értem.
Tanulság: Sétáltatni kár lenne, egy sarokig nem jutnék el vele. max futva. Ott meg még nem tartunk, hogy ahhoz is rúzsozzam magam.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 28.

eveartstar

2014. március 26.

...eh valaki otthagyott egy rakat kupont a kocsiba a dm-be, pont ez is köztük vót, úgyhogy vettem öccázé egy ilyen rúzst. Most ennyié má nem mindegy mikor csókulja le a számról a kedvesem?! :D 110 árnyalat édes málna szín epersziruppal megspékelve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 26.

Lexiiii

2013. november 2.

Emberek! A Magic Colours az nem a színe a rúzsnak.-.-
A színe nincs ráírva, csak a száma! Nekem a 150-es van meg, selyemfényű rúzs, nem tartós, de legalább nem szárít. Maga a kockás fehér dizájn nem tetszik. Úgyhogy csak 2*. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 2.

Emberek! A Magic Colours az nem a színe a rúzsnak.-.-

marcipanfelho

2013. október 25.

Nekem a 122-es árnyalat van meg, ami egy nude barackos árnyalat. Nem sok színe van, olyan mint egy ajakszínező szóval én nem nevezném rúzsnak. Krémesnek jó krémes, nem szárítja az ajkakat de egyáltalán nem tartós, pár óra alatt lekopik meg lenyalogatja az ember. Mivel 500Ft-ért vettem ezért úgy vagyok vele hogy ilyen áron nem vészes, jó lesz majd télen hidratálónak, de mivel színe nincs sok ezért nem fogom sokszor használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

lecsapaketchup

2013. október 13.

Nagyon sokáig keresgéltem a megfelelő árnyalatot, mire megtaláltam ezt! Én a 122 magic colours-t vettem meg. Igazán szép színe van. Az állaga jó krémes és egyben hidratál is. A kockás dizájn plusz pontot jelent nálam, nagyon egyedi a külseje. Egyetlen hibát tudok felhozni, mégpedig azt, hogy nem túl tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 13.

td.dory

2013. szeptember 22.

borzasztó! élénk lila színbe vettem meg.Amikor ki akartam próbálni kemény volt és letört a teteje, amikor meg kijavítottam akkor nem volt pigmentált és nem fogta meg a számat egyenletesen!!! Soha nem találkoztam még ilyen béna rúzzsal!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 22.