s-he stylezone

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2015. november 25.

Kategória:   Sminkek szájra

plinka

2013. szeptember 13.

Nekem a 045-ös van meg. Nem vagyok egy nagy rúzsozó, de ezt szívesen kenegetem a számra. Nehezen találok megfelelő színt, mindegyik idegenül hat, mert inkább sárgásbarna bőröm van, mintsem fehér. Szóval, egy égővörös rúzs nyilván nevetségesen hatna, pláne hétköznap. Ez egy olyan színárnyalat, ami hétköznapra is jó és alkalomra is, természetes benyomást kelt, de mégis látszik, hogy van valami a számon. Jól hidratál, jó árban van. Ápolt megjelenést kölcsönöz. Viszonylag tartós. A csomagolása nem a legesztétikusabb, de ez engem nem érdekel, az számít, hogy mi van benne. Amit szeretek még benne, hogy nem csíkoz (nem ül meg a mélyedésekben), hanem egyenletesen eloszlik. Ebben az árkategóriában ez elég gyakori, de erre a termékre nem jellemző. Azt el tudom képzelni, hogy télen rosszul mutat egy cserepes szájon, de könyörgöm, a rúzs nem arra szolgál, hogy ezt a problémát vele oldjuk meg, ami még rosszabb: kendőzzük el. Vitaminokat kell szedni és megfelelően hidratálni, a rúzs az utolsó lépés. Szerintem, megér egy próbát.

Update: egy kis idő után nekem is letörött, úgy látszik ez gyári hiba. Amúgy jó lenne, de így egy kicsit gyorsan fogy. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 13.

Serbackaja

2013. augusztus 1.

Nem vagyok egy rúzsos típus, ez volt az első rúzs, amit vásároltam, és nekem nagyon tetszett. Nekem a 140 magic colours van meg, ami egy sötét piros árnyalat, és valami gyönyörű. Nagyon megszerettem, bár csak alkalmanként használom, mert erős a színe. Nem vagyok tapasztalt rúzshasználó, mivel mindig nyalogatom, birizgálom a számat, ezért ha lehet, kerülöm a rúzst. Ezzel viszont az a tapasztalatom, hogy nem a legtartósabb. Megmarad, de az este végére sokkal halványabb, mint amilyen az elején volt. Az állaga krémes, ami jó, mert nem szárítja ki a számat, viszont könnyen elkenődik. És a doboza nekem nem igazán tetszik. Persze modern és különleges, de én jobban kedvelem a klasszikus rúzs dobozt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

pmirella

2013. május 11.

Ú nekem nagyon tetszik a doboza. Olyan csodálatos. :D Én egy ilyen narancsos pirosas színt használok belőle és nagyon tartós. Tökre szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 11.

Gwendoline

2013. április 23.

Krémes az állaga, és igen intenzív a színe, nekem narancssárga van. Nagyon szeretem és nem drága, az meg külön tetszik, hogy kocka a formája :D .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

Lilu

2013. április 21.

Nekem az élénklila van meg ebből, és szerintem használhatatlan. Csúszkál, nem tartós, és a szaga sem valami jó...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 21.

Nicole7

2013. április 20.

Nekem a 327 acqua shine és 458 magic colours van meg és meg vagyok velük elégedve. Kellemes illatuk van és ár érték arányban megfelelnek a kritériumoknak. Kicsit lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

orsipanka

2013. április 4.

Még a régi csomagolásból volt egy rózsaszín, kb 350 Ft-ért vettem leárazva. Ez volt az első rúzsom, amit teljesen elhasználtam. A színe gyöngyházas, nem túl intenzív és nem túl tartós. Ennek ellenére hétköznapokra teljesen jó, az árát mindenképpen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 4.

beautifullife

2013. március 9.

Átlagos.. nekem az egész pink árnyalat van meg.Szép a színe,de nem tudom megmondani milyen tartós.A fénye,állaga is elég jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

Cristine

2013. február 27.

Kedvenc rúzsom, főleg színe és állaga miatt. A 120-as árnyalatot használom, gyönyörű rózsaszínes, gyöngyházfényes szín. A rúzs állaga rendkívül krémes, fontos: ápolt és hibátlan ajkakon mutat jól, ugyanis a kisebb hibákat (mint pl. szárazság) azonnal kiemeli.Tartósságát illetően elfogadható: nem a legjobb, de ebbe az árba belefér (990,-). A szín és az állag miatt nekem 4-es, a -1: a tartósságé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

addiction

2012. október 8.

Nem rossz, de az enyémnek szürkés a külseje. Akciósan vettem a dm-ben, de nem hiszem, hogy újra veszem. Illetve még nem tudom, elég sok van benne. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 8.