s-he stylezone

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2015. november 25.

Kategória:   Sminkek szájra

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

sissy93

2012. október 1.

Egyszer volt ilyenem, de soha többet!
Világos rózsaszínt vettem. Felkenve semmi színe, az állaga csúszós, zavar ha a számon van. Semmire sem jó.
A design sem praktikus, olyan mint vmi építőkocka. Sok helyet foglal, és olcsó hatású.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

Egyszer volt ilyenem, de soha többet!

eperjeske

Korcsoport: >54
2012. szeptember 30.

Nekem nagyon kellemes meglepetés volt ez a rúzs, amikor szűk egy éve először vettem, azóta pedig elégedetten használom!
Akkor már jó ideje kifejezetten elégedetlen voltam az egyre drágább és egyre rosszabb minőségű L'Oreal Color Riche rúzzsal, ezért kerestem más márkákban egy ciklámenes gyögyházfényű rúzst. Ebben a márkában pedig kétféle szín is van ilyen, másodjára a 115-ös számút próbáltam ki és ennél maradtam, ez igazán jól áll nekem!
És nekem ez sokkal tartósabb a számon, mint a L'Oreal volt már a kapcsolatunk vége táján! És ez kellemesen ápolja is az ajak bőrét.
Vagyis, eddig nálam bevált! Az ár-érték aránya is kiváló! .
Eddig! Mert most, amikor már nincs is igazi hőség, nem olvadhat meg egy rúzs, egyszerűen kitört a rúd a tartóból! Velem ilyen még sosem fordult elő! Mindig csak kis részt tekerek ki, nehogy eltörjön. Most mégis! Dobhatok ki egy majdnem új rúzst! Kidobásra drága!
A lepontozást pedig az is indokolja, hogy a csomagolása túlzottan egyszerű, talán primitívnek sem túlzás mondani. Így még egy jobb női mosdóban is szinte kínos elővenni és mások előtt használni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. szeptember 30.

Vagyis, eddig nálam bevált! Az ár-érték aránya is kiváló! .

annanoszvai

2012. június 23.

hát nekem a régiből volt egy narancsos színem, ami még aznap széttört, annyira rossz volt az állaga, sajnos nekem nem vált be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 23.

bendee91

2012. április 26.

Nekem a regi csomagolasbol van egy ketto ilyen ruzsom...sajnos nem tetszik...olyan NYC-hez tudnam hasonlitani...nem is hasznalom....van amit ajandekba kaptam, annaka szine se tetszik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 26.

Hibiszkusz

2012. április 24.

Épp az imént tértem haza a Dm-ből, ahol is beszereztem egy ilyet. Beleszerettem már elsőre, mert nagyon szép fényes, barackos árnyalata volt, alig vártam, hogy végre otthon is kipróbáljam. Aztán jött egy kisebb sokk ahogy kinyitottam itthon, ugyanis teljesen más árnyalata van, mint a boltban. Persze tudom, hogy ez így szokott lenni, de azért ez durva eltérés. A barack árnyalat helyett valami barnás bordós színe van. Ettől függetlenül nem csúnya felkenve, elég természetesnek hat, csak hát ugye én mást képzeltem el. Amúgy szép fényes, egy kicsit szárítja a számat, mint minden más rúzs, úgyhogy ezért nem vonok le semmit, a "meglepiért" viszont -1.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 24.

adri251982

2012. április 14.

Szín csillagos ötös, minden más problémás: egyenetlen textúra, gyors és egyenetlen kopás. De azzal egyetértek, hogy nem a szokványos színekben kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 14.

Angelheart

2012. március 30.

Amikor megláttam ezt a terméket itt, elnevettem magam, mert eszembe jutott, hogy ez volt az első rúzs, amit vettem. Még most sem sminkelem magam, csak nagyon ritkán, ha olyan kedvem van, de ebből találtam egy visszafogott, halvány árnyalatot, ami megtetszett és hirtelen ötlettől vezérelve megvettem. Otthon nagy örömmel elkezdtem felkenni a számra, illetve csak elkezdtem volna, ha nem törik ketté a drága első nekifutásra...
Kb egy év múlva újravettem, gondoltam, csak az lehetett a baj, hogy kis szerencsétlen voltam, és rosszul használtam, azért tört el. Hát még szebben jártam, mint elsőre. Rendeltetésszerűen használtam, nem nyomtam rá, mégis megint eltört, és ezúttal sajnos pont a csapon landolt, szó szerint szétpucsult a csövön... Így nem tudtam meg, hogy mutatna a számra kenve, pedig biztos szebb lett volna, mint a csapon... Mit ne mondjak, kitörő örömmel vakartam utána fél óráig a maradványokat... A legjobb az volt, hogy le se lehetett rendesen takarítani, még pár napig ragadt tőle a csap nyitója...
Ha másoknak bevált, biztos bennem volt a hiba, vagy lehet, hogy csak volt szerencsém kifogni két selejtes darabot. Ilyesmit azóta se tapasztaltam semmilyen más termékkel.
Mindenesetre ezután nagy ívben elkerültem a S-he-nek még az állványát is, nincs kedvem harmadik próbálkozáshoz...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 30.

Catti

2012. március 5.

175-ös árnyalat = egy álom! Külön szeretem benne, hogy nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

175-ös árnyalat = egy álom! Külön szeretem benne, hogy nagyon jól hidratál.

joouyee

2012. január 3.

Szeretem, jók, beváltak. Egyetlen kifogásom van, ami levon 2 csillagot: önmagában nem tartós, csak ha alapot kenek alá vagy szájfényt a tetejére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 3.

Bossy

2011. október 26.

A piros (125) árnyalata van meg nekem is, és szeretem. Gyönyörű színe van, de nekem nem elég tartós. Az állaga, illata kiváló. Plusz pont még, hogy az amúgy gyakran kiszáradó számat, tartósan puhává varázsolta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 26.