s-he stylezone

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2015. november 25.

Kategória:   Sminkek szájra

wishes

2011. szeptember 18.

Nekem is régi szériás van még. A színek szépek, de szerintem szárít, és viselni sem túl kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 18.

UnVraiAnge

2011. július 7.

Jelenleg még csak egy árnyalat van a birtokomban, mégpedig egy igen szokatlan korallpiros színben (125) és teljesen odavagyok érte! Végre egy márka aminél vannak egyedi tónusok is, nem csak az unalomig ismételt rózsaszín is társai. Félreértés ne essék, szeretem én azokat is, de már annyira blazírt vagyok a túlkínálattól. Pontosabban voltam, ugyanis a hab a tortán, hogy ez egy matt árnyalat! Nem tudom pontosan hány szín rendelkezik eme értékkel, de ha csak Ő, akkor is megérdemli az 5 csillagot, mert nagyon egyedi, erőteljes, jól pigmentált és a tartóssága is megfelelő!

Update: Sajnos le kell vennem 2 csillagot, ugyanis csak a fentebb említett szín volt egyedül elég egyedi és kellőképpen pigmentált. A többi árnyalat vagy szokványos, vagy rettenetes a textúrája, tartóssága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 7.

Judiit

2011. június 22.

Elégedett vagyok vele. A színek élénkek, nem szárítja az ajkakat. Ami nem tetszik az a kocka dizájnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. június 22.

csillag1219

2011. június 14.

Nekem még a régi szériából van két rúzsom. Nekem tetszenek, finom az illatuk és krémesek. Egy negatívumként annyit tudok mondani, hogy gyöngyház fényű mindegyik (bár nem tudom, hogy az új kínálatban vannak-e nem gyöngyházasak is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 14.