s-he stylezone

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Dézi, az összetevőket feltöltötte: gendur.berni, Módosítva: 2021. július 15.

2021-ben megújult változat!

A szemhéjalapozó ultra tartós tapadást és intenzív színeket biztosít, a ragyogó megjelenésért. Nem pereg le, fényvisszaverő pigmentjei elfedik az apróbb árnyékokat és egyenetlenségeket.

SzofiaEliott

2017. január 12.

Ez az első ilyen termékem. Nem tudom mihez hasonlítani. kicsit tartósabbá tette a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

Angyalkaja

2016. december 29.

Nem ájulok el tőle, de legalább nem rontja az eredményt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

Nem ájulok el tőle, de legalább nem rontja az eredményt.

ursuska

2016. december 21.

Nekem teljesen pozitív csalódás. Nem vártam tőle csodát, hiszen olcsó alternatíva, nekem meg nemcsak rejtett, hanem zsíros szemhéjam van. Már legalább fél éve használom és meg vagyok elégedve. A nap végére nem gyűrődik a ráncokba a festék, bár picit megkopik a jobban igénybe vett részeken, de nem feltűnően. Tetszik a felvitel módja is, viszont a krém kikenődik a kupak alá a csavaros részre. Ehhez képest viszont nem fogy gyorsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

barabara

2016. november 27.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg, de sajnos csalódás volt. Az állaga kissé folyékonyabb, mint azt vártam. Ezzel még nem is lenne gondom, mivel szépen el tudtam dolgozni. Viszont az első csalódás már korán ért, nagyon beleült a redőbe/ráncba. Tartósnak sem mondanám, szerintem még egy órát sem bírt ki. Az egész szemsminkem úgy nézett ki, mintha csak a kissé zsíros bőrömre vittem volna fel. Ha csak sima alapozót vagy korrektort kentem a szememre azzal sokkal szebb és tartósabb eredményt értem el. Úgy néz ki az idei Joy-napos szerzeményeim a csalódásról szólnak. :(
Nem tudom mire lehet így elhasználni...

Update1: adtam neki még egy esélyt, púderrel fixáltam és így vittem fel a szemhéjpúdert... így rendben van, helyén tartotta amit kellett. Adok neki plusz egy csillagot... talán a 3 csillag reális, a négyet kissé túlzásnak érezném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Nem tudom mire lehet így elhasználni...

B.Enci

2016. november 24.

Egy ideje az Artdeco tegelyes változatot használtam de hihetetlen hamar beszáradt igy váltottam folyekony verzióra. Az én sminem tényleg tartósabb lesz tőle és tud annyit mint az Artdecoé. Teljesen pozitív csalódás. Ha elfogyna újra fogom venni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

SophieHarmon

2016. november 16.

Nekem az a problémám, hogy a szemhéjpúdereim nem látszódnak, vagy alig. Persze nem is a legmárkásabbakat használom, igazából nem is tudom ha márkás, drágább terméket vennék milyen lenne. Szóval, rágugliztam mit lehetne tenni, és akkor láttam, hogy már létezik szemhéj alapozó is. Itt olvastam, jó véleményeket, jó árkategóriát. Próbának megérte, igazából tartósabb a sminkem tőle, de nem különösebben élénkebbek a színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Doryn87

2016. november 15.

Joy-napokon sikerült hozzá jutnom nemrég, 3-4 alkalommal próbáltam, eddig meg vagyok elégedve vele.
Valóban tartós lett tőle a szemsminkem (előtte mindig kifényesedett a szemhéjam), a színe szinte ˇalkalmazkodikˇ a szemhéjamhoz, jó az állaga és az illata is kellemes. Praktikus a csomagolása, jól zárható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Pocahontas

2016. november 4.

Ez egy ócska, gagyi játéksmink kategóriájú cucc. Rajtam max. 1 órát bírt ki, aztán elkezdett csíkozódni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

kinderino

2016. október 18.

Glamour napokon jutottam hozzá féláron, amit abszolút nem bántam meg. Még teljes áron is olcsó, szerintem. Szuper jó termék, egész nap a helyén tartja a szemfestéket. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Csakis ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 18.

WaterLily

2016. október 9.

Egy éve találtam rá és azóta töretlenül odavagyok érte. Sokkal jobban bevált, mint bármelyik másik szemhéjalap. Glamour-kuponnal csupán 500 Ft, ennyiért ajándék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol