s-he stylezone

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Dézi, az összetevőket feltöltötte: gendur.berni, Módosítva: 2021. július 15.

2021-ben megújult változat!

A szemhéjalapozó ultra tartós tapadást és intenzív színeket biztosít, a ragyogó megjelenésért. Nem pereg le, fényvisszaverő pigmentjei elfedik az apróbb árnyékokat és egyenetlenségeket.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

danyadi77

2016. május 15.

Ennyiért (pláne féláron) nem rossz kis alap. Bár, ha komolyabb szemsminket tervezek, nem ezt veszem elő. Könnyű kis nappalihoz teljesen jó. Nagyon tetszik a kiszerelése, könnyen kezelhető, jó, hogy nem a tégelyben kell nyúlkálni, de eldolgozni ezt is a kezemmel szoktam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

nanne

2016. május 14.

Féláron vettem még,annyiért megérte kipróbálni,de nem lett a kedvencem. Szerintem gyorsan fogyott. Talán 1-2órával volt tartósabb a szemsmink,de estére ezzel is beült a kis redőimbe. Most a Milanit használom,ami szerintem sokkal jobb,de ezzel szemben drágább és körülményesebb a beszerzése. Aki csak egy 4-5 órára akarja bebiztosítani magát,annak szerintem megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

redakkrisztinaa

2016. május 12.

Olcsó , teszi a dolgát . Szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 12.

Olcsó , teszi a dolgát . Szuper.

HRenata

2016. május 7.

Nekem ezzel valóban tartós a smink, nem kenődik és nem ül bele a ráncokba. Kevés kell belőle, igy sokáig kitart. Praktikus az applikátoros csomagolás, így nem kell belenyúlkálni. A színe sötétnek tűnik, de nekem felkenve már jó, világos bőrön esetleg elüthet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 7.

Roxuska

2016. május 7.

Egyelőre maximális az elégedettségem vele. Sokkal tovább tart a sminkem vele, mint nélküle. Nem ül be a ráncokba a szemhéjpúder és a szemhéjtusom sem kenődik fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 7.

Szaszmancs

2016. május 4.

Használom egy ideje, de nem vagyok tőle elájulva. Volt egy időszakom,amikor bármit csináltam, minden összecsíkozódott pár óra után a szemhéjamon...ezzel is. Most valami történt és béke van, kitart a sminkem egész nap. Ugyanazokkal a sminktermékekkel...szóval most éppen jóban vagyunk, de tudom, hogy nem volt ez mindig így, ezért nem tudok maxot adni. Amúgy ár/érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

RimmelAthen

2016. május 2.

Még októberben vettem a Glamour-napok alkalmával, ugyanis nagyon szükségem volt már egy szemhéjalapozóra. Az elején púder nélkül használtam, és úgy rögtön beült a ráncokba. De púderrel tökéletes.Tartja a sminket akár másnapig is, és nem mozdul el sehova. Kiadós, mert kevés kell belőle és még mindig van benne bőven. Nagy kedvenc, újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 2.

Evi120

2016. április 19.

Nem vagyok vele megelégedve. Hamar beleül a ráncocskákba és a szemhéjpúderrel "összekukacosodik". Először azt hittem, hogy túl sokat teszek fel belőle, de leheletnyi mennyiségnél is így van sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Jrsmn

2016. március 31.

Nekem pont passzol a bőröm színéhez szerencsére, nem üt el egyáltalán. 6-8 órát kibír vele a sminkem, valamennyicskét javít a pigmentáltságon is, a szemhéjpúderek is szuperül rátapadnak, szerintem ennyi pénzért nagyon korrekt kis termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

fdooori

2016. március 25.

az árához képest nagyon jó kis szemhéjalap

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 25.

az árához képest nagyon jó kis szemhéjalap

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol