s-he stylezone

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek

A krémet feltöltötte: arybaba2, Módosítva: 2013. július 1.

Kategória:   Sminkek

A multitálentum: a mindentudó s.he stylezone JUMBO CERUZA! Szájkontúr, pirosító és szemhéjfesték egyben – az ideális útitárs! A lágy, krémes összetételének köszönhetően egyszerűen felvihető.

wifey

2015. július 3.

Gyakorlatilag használhatatlan. Összecsomósodik kb. fél óra alatt, elfolyik, borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

orsolyabrush

2015. július 3.

Felkentem a szemhéjamra a 001 halvány rózsaszín színt és szépen berakódott. Másodjára raktam a szemhéjamra primert és még úgy is. Gagyi, megbántam, hogy megvettem és még büdös is. Nem ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

Regigii122

2015. június 11.

Kicsit beáll a mélyítóvonalba ezért púderrel kell használni de jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 11.

Kicsit beáll a mélyítóvonalba ezért púderrel kell használni de jó :)

tavikacsa

2014. február 8.

Nekem is a halvány rózsaszín van meg, nagyon szeretem. Könnyű, gyors a használata, mostanában egyre jobban hajlok az ilyen vastagabb szemceruzák felé. Igaz, hogy picit ragacsos érzetet kelt, de ha primerre kenem, nem ül bele a redőkbe és nagyon tetszik a csillogása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Malachite

2013. szeptember 20.

Velem a halvány rózsaszín jumbo jött haza, és mivel korábban nem voltak túl jó tapasztalataim a s-he termékekkel, el is gondolkodtam, ezért komolyan itt fogok hagyni egy ezrest? Hát, kicsit féltem. Nem mondanám, hogy teljesen alaptalanul. Valóban, túl jó próbál lenni. A csillámok nagyok, highlighterként nem működik, rúzsként nos, szerintem szép lehet, mondjuk télen, hófehér bőr mellé. Szemhéjra szoktam kenni, és bizony 2 óra alatt beleül a redőkbe, illetve ragacsos érzetet kelt. Ettől függetlenül egy jó terméknek tartom, a színét nagyon szeretem, a csillámok dacára mégis valahogy diszkrét, selymes fényű, ami a legegyszerűbb sminknek is ad egy picike csavart. Azt hiszem nem bántam meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

Guppi

2013. szeptember 20.

Nekem bevált. A legvilágosabbat vettem én is, szemen elég tartós. Nem csomósodik be a nap végére sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

Szaszmancs

2013. július 9.

Sajnos az a tapasztalatom vele, hogy annyira jó akar lenni mindenben, hogy egyik szerepében sem muzsikál túl jól. Én egy halvány rózsaszín árnyalatot választottam (01 Rose), ami tele van elég nagyméretű csillámokkal, ezáltal arcra nem is próbáltam kenni. Szemhéjon az állaga miatt nem működik, szinte azonnal becsíkozódik, úgyhogy egyedül szájra tudom elképzelni,de ott meg szárít és hát a bazicsillámokkal sem sikerült megbarátkozni. A vaníliás illata viszont bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.