s-he stylezone

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Kylanee, az összetevőket feltöltötte: csillahox, Módosítva: 2016. október 15.

Ár: 300 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
LSTE

2016. február 13.

Egy halvány rózsaszín színt birtoklok. A pirosító funkcíót látja el a sminkes rutinomban. Szeretem, mert nem túl pigmentált. Az alulpigmentáltsága mellet még csak nem is tartós. De én szeretem. Négy csillag :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 13.

magichand

2015. november 21.

Kontúrozáshoz vettem egy barna szint, ami jó kis hideg barna, akár a szemöldökömre is rakhatom. Nem lesz narancsos a végeredmény az arcomon sem. És a lényeg, nincsenek benne csillámok!
Highlighternek meg egy nagyon szép apró csillámos világos színt választottam. Mindkettőböl nagyon kevés is elég, így baromi olcsón megúsztam, és sokáig elég lesz. Ráadásul az összetevői is szépek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 21.

0bikbik0

2015. október 23.

Pont a képen látható szürke árnyalatom van. Nem használom túl gyakran, de egynek elmegy. Semmi kiemelkedő, nem az a "wow" érzés, de az árát megéri. Több rétegben szépen pigmentált, alappal kibír egy munkanapot, az ára is elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 23.

Ari95

2015. augusztus 28.

Nekem a fehér van meg. Lehetne pigmentáltabb, rétegezni kell.Viszonylag tartós, könnyen el lehet satírozni más színnel. Kicsit porzik. Egynek el megy, de szerintem nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

seasnail

2014. december 17.

Kb. fél éve vettem belőle egy lilát és egy szép rózsaszínes-barackos, világos színt. Nem csillogósak, és natúr és alkalmi sminkhez is mehetnek. Jól fednek, könnyen használhatók, csak szemhéjalap nélkül használtam, mégis viszonylag tartósan a helyükön maradtak pár órát, hosszabb időt azért nem. Az állaguk elég poros, ami önmagában nem lett volna akkora baj, viszont 1-2 utaztatásra teljesen szétestek, így már nagyon problémás használni, mindenhová porol, túl sok kerül belőle az ecsetre, stb... Úgyhogy dobhatom ki. Ha veszek is még ilyet, maximum leárazva, és kibontás után igyekszem majd egy helyben tartani. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

hegymegi9

2014. november 14.

Tetszik, pont ezt kerestem végre. Szépen el tudom dolgozni, kellően sötét már egy kevéske is belőle. Tartósnak is bizonyul egyelőre, bár még nem kiabálom el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

Kylanee

2014. október 7.

Könnyű ecsettel felvinni, nagyon minimálisan hullik, miközbe dolgozok vele, de szép tartós. Ha a tus fölé viszem tökéletes, de magában nem elég mély a színe. Összességében jó kis cumó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 7.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Glycerin

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.