s-he stylezone

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: silver, az összetevőket feltöltötte: Madison27, Módosítva: 2017. május 24.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Divatos metál körömlakk, mely akár 10 napig tartós a gel-like'n ultra stay fedőlakkal.

8 árnyalatban kapható

mazsoletta

2017. március 2.

Két árnyalatban vettem meg, míg 130-as igazi metálos, addig a 135-ös inkább csak csillogós (utóbbit végül alig használtam). Két rétegben tökéletesen fed és csak egy hét után kezd kopni a széle. Mondjuk átlagos házimunka végzés mellett nálam minden (legyen olcsóbb vagy drágább) körömlakk jól bírja, úgyhogy talán ez nem mérvadó. Előbb nő le, mint ahogy kopik -.- A 130-as az ünnepi szezon kedvence volt, napfényben ragyog az ezernyi csillám, míg normál fényviszonyok között lilás-barnás- bronzos fénye van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Beu

2017. január 18.

Nekem a képen látható van meg, egy rétegben egyáltalán nem fed, kettőt szoktam felkenni, hármat maximum akkor, ha nem sikerül felkenni. Tartóssága elfogadható. Kuponnal vettem, de a teljes árát semmiképp nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

cattitude

2017. január 10.

valami kuponos napon vettem impulzusvásárlásként, a 115-ös árnyalatot választottam a szép lilás csillogás miatt. felkenve azonban katasztrófa, borzasztó gyengén fed, csíkoz és egyáltalán nem olyan a színe, mint az üvegben. a lábkörmeimre lehet elhasználom, de abszolút pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Moonbride

2017. január 10.

Amennyire bejött a Nudes kollekció, ebben annyira csalódtam :( A 130-as árnyalatba rögtön beleszerettem (ez látható a képen szerintem), gyönyörű, izzó-parázsló lilás-pirosas-barnás-bronzos őszi szín, amit a körmökön is visszaad...négy (!!!) rétegben. Kevesebben ne is gondolkodjunk, a nagy semmi lesz az eredmény. Mondjuk tény, hogy ha az embernek van ideje ennyit felkenni (plusz ugye fedőlakk), akkor 5-6 napig nagyon szépen a helyén marad, és nem veszít az intenzitásából. Na de azért...négy réteg. Ne már...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Audrey80

2016. november 16.

Szép bordós árnyalatot vettem, könnyű használni, jó az ecsete, de kell a 3 réteg és hamar kopik is a széle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 16.

mariska6

2016. november 3.

2 rétegben sem fed, de tovább bírja, mint az eredeti szögletes-üveges verzió. Az üvegben szebb mint felvive.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 3.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
BarbiBarbi

2016. október 27.

Három árnyalat van meg, mindhármat nagyon szeretem. Tartósak és egy rétegben is jól fednek, egy jó fedőlakkal egy hétig is kibírják a körmeimen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 27.

NovakneViki

2016. október 18.

Olvastam, hogy megújultak a S.he lakkok, ezért alig vártam, hogy a glamour napokon be tudjak szerezni minimum egyet. Végül a 135-ös árnyalatra esett a választásom, ez a legsötétebb árnyalat, már egy rétegben is remekül fed, nagyon tetszik, hogy a megújulással az ecseten is szélesítettek egy kicsit.
Joy napokra pedig kinéztem magamnak a 110-es árnyalatot, a képen igazi folyékony fémes higany színnek néz ki, remélem élőben is hasonlóan szép.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 18.

fruzsinacsillamolnar

2016. október 9.

130-as árnyalatot vettem meg, az üvegcsében gyönyörűnek bizonyult. Egy rétegben használhatatlan, kèt rétegben sem túl szép, három réteghez pedig se időm, se türelmem. DE! egy szürkés barna színre kenve (quiz no 703) maga a csoda! Kedvenc őszi színem lett. Napfényben bronzosan ragyog, anélkül inkább lilás, isteni :) 1

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

silver

2016. október 9.

A 135-össel nagyon meg vagyok elégedve (A England - Sleeping Palace-ra emlékeztet nagyon erősen, a holo nélkül persze), 1 rétegben is megállja a helyét .
A 115-ös viszont csalódás volt, önmagában alig fed, ezért fekete alapra kentem.
Úgy tűnik, árnyalatfüggő (is) a minőség. Pedig nagyon reméltem, hogy mindegyik hasonlóan jó lesz :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 9.

A 115-ös viszont csalódás volt, önmagában alig fed, ezért fekete alapra kentem.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77499, CI 77491, Yellow 5 Lake / CI 19140

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.